Sławomir Morlewski Radca Prawny
Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Lublinie
Skontaktuj się z nami:
518 841 148 morlewski-kancelaria@wp.pl

W sprawach o odszkodowanie:

darmowa porada prawna

240000 odszkodowania Płock

240 000 zl odszkodowania!

Nasze sprawy

Rodzaj szkody

Odszkodowanie Płock, śmiertelny wypadek drogowy.

Wysokość uzyskanego odszkodowania:

240 000 zł, słownie Dwieście czterdzieści tysięcy złotych złotych

Uprawnieni do roszczeń:

Matka, Siostra

Odpowiedzialność:

PZU S.A.

Czas trwania sprawy:

26 miesięcy

Opis zdarzenia:

Radca Prawny odszkodowania Płock:

W 2013r k. Płocka doszło do wypadku drogowego w którym zginął syn i brat naszych klientów, mieszkańców pow. Płockiego, to zdarzenie było podstawą osób bliskich do dochodzenia roszczeń odszkodowawczych z polisy Oc.

Adwokat odszkodowania Płock darmowe porady:

Po darmowym spotkaniu obejmującym opinie prawne i porady odszkodowawcze, klienci zaufali Radcy Prawnemu od odszkodowań i zdecydowali się powierzyć nam sprawę o odszkodowanie przed SO w Płocku.

Radca Prawny odszkodowania opinie:

Poszkodowani decyzję podjęli na podstawie wiarygodnych opinii o Radcy Prawnym i wyroków w sprawach, które prowadził i powierzyli nam prowadzenie sprawy w SO w Płocku o odszkodowanie po śmierci bliskiej osoby.

Najciekawsze kwestie prawne:

Radca Prawny odszkodowania:

Klienci szukali pomocy prawnej dobrego Radcy Prawnego lub Adwokata w sprawie o odszkodowanie, sprawdzali opinie o adwokatach i radcach prawnych w internecie.

Zgłosili się do nas o pomoc w wyniku polecenia i opinii poprzednich klientów z ich okolicy, którzy byli bardzo zadowoleni z otrzymanej od nas pomocy prawnej i wysokiego odszkodowania, które udało się dla nich odezwać.


Odszkodowania powypadkowe Płock:

Sprawa trwała ponad dwa lata i zakończyła się uzyskaniem wysokiego odszkodowania. Odszkodowanie uzyskane przed sądem było trzykrotnie wyższe od tego, które wypłaciło PZU S.A. na etapie likwidacji szkody.

Po raz kolejny udało nam się uzyskać dla naszych klientów wysokie odszkodowanie, nie zawieść ich zaufania, pomóc im przejść przez ciężkie postępowanie sądowe o odszkodowanie.

Dla naszych Klientów uzyskaliśmy następujące świadczenia:

Matka

120 000 zł zadośćuczynienia za doznaną krzywdę.

45 000 zł odszkodowania za znaczne pogorszenie sytuacji życiowej.

12 000 zł odsetek ustawowych.

Łącznie około 177 000 zł

Siostra

60 000 zł zadośćuczynienia za doznaną krzywdę.

6 000 zł odsetek ustawowych.

Łącznie około 66 000 zł

Uwagi

Pomoc prawna odszkodowanie, bezpłatne porady prawne odszkodowanie:

Szukasz pomocy prawnej Adwokata lub Radcy Prawnego w sprawie o odszkodowanie a mieszkasz w okolicach Płocka, Warszawy, Ciechanowa, Włocławka zadzwoń do nas i skorzystaj z bezpłatnych porad odszkodowawczych dowiedz się jakie odszkodowanie możesz uzyskać, czy twoje prawo do odszkodowania nie uległo przedawnieniu, skorzystaj z pomocy skutecznego radcy prawnego od odszkodowań przed SO w Płocku, sprawdź opinie klientów z okolic Płocka na temat prowadzenia sprawy o odszkodowanie przez radcę prawnego, skuteczny adwokat odszkodowania Płock.

Płock dochodzenie odszkodowań, Adwokat odszkodowania Łódź:

Siedziba naszej Kancelarii znajduje się w Lublinie, jednak Kancelaria świadczy usługi w sprawach o odszkodowanie na rzecz Klientów z całego kraju.

Prowadzimy sprawy o odszkodowanie na rzecz Klientów z całej Polski, w tym m.in. z okolic Zamościa, Lublina, Radomia, Siedlec, Łodzi, Piotrkowa Trybunalskiego, Kielc, Krakowa, Warszawy, Płocka, Łomży, Białegostoku czy Rzeszowa, Tarnowa, Poznania, Olsztyna, Gdańska, Bydgoszczy, Torunia.

Odszkodowania, skuteczny radca prawny Płock:

Dobry radca prawny od odszkodowań to najlepszy wybór w sprawie odszkodowawczej, skontaktuj się z nami, jeżeli szukasz pomocy w sprawach o odszkodowanie, możesz liczyć na bezpłatne porady prawne adwokata w sprawach o odszkodowanie, poznaj swoje prawa zanim zdecydujesz się na dochodzenie odszkodowania.


Odszkodowania Płock pomoc prawna:

Co ważne koszty dojazdów do klientów są po naszej stronie, bez względu na ich ilość. Dojazd do Ciebie w celu prowadzenia sprawy o odszkodowanie powypadkowe to nasz problem, nie twój.


Radca Prawny od odszkodowań opinie Płock:

Pamiętaj, że dobry radca prawny od odszkodowań to twoje bezpieczeństwo i gwarancja możliwie najwyższego odszkodowania. Szukasz adwokata od odszkodowań, warto sprawdzić opinie o danym prawniku, szukać w internecie i wśród znajomych przez polecenia, można wpisać w wyszukiwarkę hasło adwokat odszkodowania płock opinie, sprawdzić czy dany pełnomocnik czy firma odszkodowawcza uzyskuje wysokie odszkodowania, w czym się specjalizuje.

Prowadzimy tylko sprawy o odszkodowanie i zadośćuczynienie za śmierć osób bliskich, radca prawny Sławomir Morlewski odszkodowania lublin, odszkodowanie i zadośćuczynienie po wypadku drogowym.


Odszkodowania powypadkowe mazowieckie:

Odszkodowania województwo mazowieckie, oferujemy pomoc radcy prawnego w sprawach o odszkodowanie i zadośćuczynienie, renty powypadkowe poszkodowanym z okolic siedlce, garwolin, warszawa, płock, ciechanów, radom, grójec wielokrotnie prowadziliśmy sprawy o odszkodowanie klientów z tych okolic.


Dobry radca prawny odszkodowania Płock:

Dobry radca prawny od odszkodowań to najlepszy wybór w sprawie o odszkodowanie, sprawdź opinie naszych dotychczasowych klientów, nie daj namówić się na rażąco wysokie wynagrodzenie prowizyjne,uważaj co podpisujesz w umowie o dochodzenie odszkodowania z wypadku drogowego.

Z pomocą adwokata możesz uzyskać wysokie odszkodowanie powypadkowe, sprawdź nasze opinie, zapoznaj się ze sprawami, które dały poszkodowanym w wypadku drogowym bardzo wysokie odszkodowanie po śmierci osób bliskich.

BEZPŁATNA WERYFIKACJA SPRAWY

W sprawach o odszkodowanie bezpłatnie analizujemy czy w sprawie możemy uzyskać dla Ciebie świadczenia.

PROFESJONALNA POMOC PRAWNA

Potrzebujesz profesionalnej pomocy prawnej, nie czekaj, zgłoś się do nas otrzymasz pomoc jakiej oczekujesz.


Szybki kontakt

Telefon: 518 841 148
Email: morlewski-kancelaria@wp.pl
Adres: Biurowiec Q22, Al. Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa

Darmowa porada prawna