Sławomir Morlewski Radca Prawny
Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Lublinie
Skontaktuj się z nami:
518 841 148 morlewski-kancelaria@wp.pl

W sprawach o odszkodowanie:

darmowa porada prawna

Baza wiedzy

Odszkodowania Lublin

Pomoc Radcy Prawnego w uzyskaniu odszkodowania komunikacyjnego Lublin:

Kancelaria Radcy Prawnego Sławomir Morlewskiego pomaga poszkodowanym w wypadkach drogowych w uzyskaniu wysokiego odszkodowania za śmierć bliskiej osoby lub doznane urazy ciała z OC sprawcy wypadku komunikacyjnego.

Siedziba Kancelarii Radcy Prawnego znajduje się w Lublinie i Warszawie, jednak Kancelaria udziela pomocy prawnej klientom poszkodowanym w wypadkach drogowych z całej Polski.

Pomagamy poszkodowanym z całego województwa lubelskiego, w Sądzie Okręgowym w Lublinie i w Sądzie Apelacyjnym w Lublinie, wielokrotnie uzyskiwaliśmy wysokie odszkodowania dla naszych klientów.


Odszkodowania Lublin, Radca Prawny profesjonalne wsparcie w drodze po wysokie odszkodowanie:

Potrzebujesz pomocy prawnej w uzyskaniu odszkodowania po wypadku? Możemy Ci jej udzielić. Dochodzenie odszkodowań z OC sprawców wypadków drogowych to nasza specjalizacja.

Od 13 lat pomagamy poszkodowanym w wypadkach drogowych uzyskać odszkodowanie za śmierć bliskiej osoby czy uszczerbki na zdrowiu.

Zapewniamy pomoc w uzyskaniu odszkodowania w osobie Radcy Prawnego lub adwokata, co jest najlepszą gwarancją uzyskania wysokiego odszkodowania powypadkowego.

Pamiętaj, adwokat czy radca prawny, to nie to samo co firma odszkodowawcza, firma odszkodowawcza jest pośrednikiem pomiędzy poszkodowanym a firmą ubezpieczeniową, w razie zaniżenia odszkodowania przez Ubezpieczyciela, pomoc radcy prawnego lub adwokata w procesie o odszkodowanie powypadkowe jest niezbędna. Firmy odszkodowawcze nie mogą być pełnomocnikiem procesowym, nie mogą profesjonalnie reprezentować poszkodowanych w trakcie spraw sądowych o odszkodowanie.


Odszkodowanie powypadkowe, Zamość, Radom, Lublin, Siedlce:

Obszary działania sądów w Polsce podzielone są na terytorialnie na tzw. apelacje (region, wartość przedmiotu sporu). Nasza Kancelaria reprezentuje poszkdoowanych min. z obszaru właściwości apelacji lubelskiej czyli obszaru jurysdykcji Sądów Okręgowych w Zamościu, Lublinie, Radomiu, Siedlcach a także podlegających im Sądów Rejonowych.

Pomagamy klientom uzyskać odszkodowanie powypadkowe z OC sprawcy. Pomocy udzialamy w postępowaniach likwidacyjnych przed Towarzystwami Ubezpieczeniowymi jak i przed Sądami wszystkich instancji (min. miast zamość, lublin, radom, siedlce, piaski, świdnik, tomaszów lubelski, krasnystaw, krasnobród, puławy, ryki, garwolin, lubartów, radzyń podlaski, międzyrzec podlaski, biała podlaska, parczew, łuków, biłgoraj, kraśnik, janów lubelski, bychawa, opole lubelskie, łęczna, włodawa, annopol, dęblin,poniatowa, nałęczów, kazimierz dolny, odszkodowania za wypadki drogowe.


Pomoc w sprawie karnej, wstęp do uzyskania wysokiego odszkodowania, Lublin Adwokat:

Sprawa karna to kluczowy etap dla uzyskania odszkodowania z OC sprawcy. To właśnie na etapie śledztwa i sprawy sądowej ustalana jest główna zasada odpowiedzialności - wina sprawcy (ewentualnie zasada ryzyka). Skazanie w sprawie karnej gwarantuje uzyskanie uznania odpowiedzialności zakładu ubezpieczeń.

W myśl zasady: wina, związek przyczynowy, szkoda.

Nasi klienci w sprawach o odszkodowanie mają zagwarantowaną pomoc w sprawach karnych przeciwko sprawców wypadku drogowego (pomoc zapewnia adwokat, radca prawny.

Występujemy aktywnie w sprawie karnej, jako pełnomocnik oskarżyciela posiłkowego art. 54 KK, składamy wnioski dowodowe, pisma procesowe, apelacje, zażalenia, występujemy o odszkodowania, zadośćuczynienia, nawiązki -art. 46 KK.


Odszkodowanie z OC lublin, darmowe porady prawne odszkodowania lublin:

Przed podpisaniem umowy o dochodzenie odszkodowania, klient może skorzystać z darmowych porad prawnych z dziedziny odszkodowań czy spraw karnych z wypadków drogowych.

Bezpłatnych konsultacji odszkodowaczych w przypadku naszej Kancelarii udzielają radca prawny lub adwokat, porady są bezpłatne, poprzedzają zlecenie sprawy o odszkodowanie.

Darmowe porady dotyczą tylko spraw o odszkodowanie po wypadku drogowym, za śmierć osoby bliskiej, obrażenia ciała.


Radca Prawny od odszkodowań Lublin:

W sprawie o odszkodowanie najlepiej korzystać z pomocy doświadczonego w sprawach o odszkodowanie radcy prawnego. Taka współpraca niesie za sobą ogromne korzyści, większe odszkodowanie, wsparcie prawne w procesie o odszkodowanie, opinie prawne co do poszczególnych czynności, etapów, doradztwo prawne, zdecydowanie mniejsza prowizja od odszkodowania niż w przypadku firm odszkodowawczych, brak pośrednictwa w drodze do uzyskania odszkodowania, objęcie tajemnicą adwokacką.

Sąd Okręgowy w Lublinie jest jednym z tych sądów, gdzie można uzyskać najwyższe odszkodowanie powypadkowe.

W mojej ocenie, ,,najbardziej przyjazne,, poszkodowanym w wypadkach sądy Okręgowe to:

1. SO w Warszawie, SO w Płocku, SO w Olsztynie, SO w Białymstoku - gdzie można w najbardziej zasadnych przypadkach uzyskać najwyższe zadośćuczynienia za śmierć osoby bliskiej.

2. SO w Lublinie, SO w Tarnobrzegu, SO w Rzeszowie, SO w Łodzi, SO w Siedlcach, SO w Radomiu, SO w Zamościu.

Zapraszamy do kontaktu.

Jeżeli nie znalazłeś w tym artykule satysfakcjonującej Cię odpowiedzi na swoje pytania, masz jeszcze wątpliwości, chcesz skorzystać z bezpłatnej konsultacji lub myślisz o zleceniu nam sprawy, skontaktuj się z nami, postaramy się Ci pomóc w podjęciu decyzji.

BEZPŁATNA WERYFIKACJA SPRAWY

W sprawach o odszkodowanie bezpłatnie analizujemy czy w sprawie możemy uzyskać dla Ciebie świadczenia.

PROFESJONALNA POMOC PRAWNA

Potrzebujesz profesionalnej pomocy prawnej, nie czekaj, zgłoś się do nas otrzymasz pomoc jakiej oczekujesz.


Szybki kontakt

Telefon: 518 841 148
Email: morlewski-kancelaria@wp.pl
Adres: Biurowiec Q22, Al. Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa

Darmowa porada prawna