Sławomir Morlewski Radca Prawny
Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Lublinie
Skontaktuj się z nami:
518 841 148 morlewski-kancelaria@wp.pl

W sprawach o odszkodowanie:

darmowa porada prawna

Radca prawny odszkodowania Siedlce, Warszawa

2 200 000 zl odszkodowania!

Nasze sprawy

Rodzaj szkody

Odszkodowanie powypadkowe, Siedlce

Wysokość uzyskanego odszkodowania:

2 200 000 zł, słownie dwa miliony dwieście tysięcy złotych

Uprawnieni do roszczeń:

Rodzice i trójka rodzeństwa.

Odpowiedzialność:

MTU, Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny.

Czas trwania sprawy:

39 miesięcy

Opis zdarzenia:

Adwokat Odszkodowania Siedlce, wypadek drogowy:

W 2011r w okolicy Warszawy miał miejsce tragicny wypadek drogowy, nieznany sprawca doprowadził do śmierci pięciu młodych osób pochodzących z okolic Siedlec.

To tragiczne zdarzenie dało podstawę prawną do dochodzenia przez Radcę Prawnego od odszkodowań w imieniu poszkodowanych roszczeń odszkodowawczych przed SO w Siedlcach z powodu śmierci bliskich osób.


Radca Prawny odszkodowania Siedlce:

Poszkodowani klienci z okolic Siedlec po wypadku drogowym swoich bliskich szukali pomocy do prowadzenia sprawy o odszkodowanie. Kancelaria Radcy Prawnego udzieliła im szeregu darmowych porad prawnych z zakresu odszkodowań powypadkowych, przedstawiliśmy opinie prawne co do kwot odszkodowań, których poszkodowani naszym zdaniem mogli dochodzić przed SO w Siedlcach z pomocą Radców Prawnych i Adwokatów.

Najciekawsze kwestie prawne:

Radca Prawny Odszkodowania Warszawa:

Szukasz pomocy Adwokata lub Radcy Prawnego do sprawy o odszkodowanie przed SO w Siedlcach, SO w Lublinie, SO w Warszawie, oferujemy w odszkodowaniach bezpłatne konsultacje. Straciłeś bliską osobę w wypadku drogowym a nie wiesz jakie roszczenia Ci przysługują?

W naszej Kancelarii możesz skorzystać z darmowych porad prawnych udzielanych przez Radcę Prawnego specjalizującego się w sprawach o odszkodowanie za stratę osoby bliskiej w wypadku komunikacyjnym.

Konsultacje prawne z zakresu odszkodowań za stratę bliskiej osoby są bezpłatne po nich zdecydujesz czy skorzystasz z pomocy dobrego Radcy Prawnego od odszkodowań.

Dla naszych Klientów uzyskaliśmy następujące świadczenia:

Ojciec

450 000 zł zadośćuczynienia za doznaną krzywdę czyli 150.000zł za śmierć każdego dziecka

65 000 zł odszkodowania łącznie

130 000 zł odsetek ustawowych.

Łącznie około 645 000 zł

Matka

450 000 zł zadośćuczynienia za doznaną krzywdę czyli 150.000zł za śmierć każdego dziecka.

50 000 zł odszkodowania łącznie

125 000 zł odsetek ustawowych.

Łącznie około 625 000 zł

Brat

240 000 zł zadośćuczynienia za doznaną krzywdę czyli po 80.000zł za każdą osobę bliską

55 000 zł odsetek ustawowych.

Łącznie około 295 000 zł

Siostra

240 000 zł zadośćuczynienia za doznaną krzywdę czyli po 80.000zł za każdą osobę bliską

55 000 zł odsetek ustawowych.

Łącznie około 295 000 zł

Siostra

240 000 zł zadośćuczynienia za doznaną krzywdę czyli po 80.000zł za każdą osobę bliską

55 000 zł odsetek ustawowych.

Łącznie około 295 000 zł

Uwagi

Radca Prawny Odszkodowania Lublin:

Jest to najprawdopodobniej najwyższe odszkodowanie jakie przyznały Polskie sądy jednej rodzinie z tytułu śmierci osób bliskich w wypadku drogowym.

Ta sprawa pokazuje jak ważna jest pomoc dobrego Radcy Prawnego od odszkodowań, adwokata od odszkodowań, wzajemne zaufanie klienta do pełnomocnika, cierpliwość, dobra komunikacja.


Adwokat odszkodowania Siedlce pomoc poszkodowanym:

Sprawa o odszkodowanie była prowadzona przed Sądem Okręgowym w Siedlcach i Sądem apelacyjnym w Lublinie, siedziba Kancelarii Radcy Prawnego znajduje się w Lublinie, jednak Kancelaria świadczy usługi w sprawach o odszkodowanie na rzecz Klientów z całego kraju.

W sprawach o odszkodowanie za śmierć osoby bliskiej w wypadku pomagamy klientom z całej Polski, prowadzimy sprawy o odszkodowanie klientów, którzy podlegają pod właściwość Sądu z min. takich miast jak Zamość, Lublin, Radom, Siedlce, Łódź, Piotrków Trybunalski, Kielce, Kraków, Warszawa, Płock, Łomża, Białystok czy Rzeszów, Tarnów, Poznań, Olsztyn, Gdańsk, Bydgoszcz, Toruń.

Przed SO w Siedlcach dwukrotnie uzyskaliśmy dla rodzin ogromne odszkodowania:

2.200.000zł dla rodziny z ok. Siedlec.

1.500.000zł dla rodziny z Warszawy.


Odszkodowania darmowe porady prawne Radcy Prawnego:

W naszej Kancelarii Radcy Prawnego możesz liczyć na bezpłatne porady prawne radcy prawnego lub adwokata w sprawach odszkodowania po śmierci bliskiej osoby w wypadku komunikacyjnym lub w sprawach o odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu.

Co ważne koszty dojazdów Radcy Prawnego specjalizującego się w sprawach odszkodowań lub Adwokata do klientów są po naszej stronie, bez względu na ich ilość. Dojazd do Ciebie w celu prowadzenia sprawy o odszkodowanie powypadkowe to nasz problem, nie twój.


Radca Prawny od Odszkodowań, specjalizacja:

Pamiętaj, że dobry radca prawny od odszkodowań to twoje bezpieczeństwo i gwarancja możliwie najwyższego odszkodowania w sporze z Ubezpieczycielem. Szukasz adwokata od odszkodowań, warto sprawdzić opinie o danym prawniku, szukać w internecie i wśród znajomych przez polecenia, można wpisać w wyszukiwarkę hasło adwokat odszkodowania opinie, sprawdzić czy dany pełnomocnik czy firma odszkodowawcza uzyskuje wysokie odszkodowania, w czym się specjalizuje.

Prowadzimy tylko sprawy o odszkodowanie i zadośćuczynienie za śmierć osób bliskich, radca prawny Sławomir Morlewski odszkodowania lublin, odszkodowanie i zadośćuczynienie po wypadku drogowym.


Adwokat odszkodowania Warszawa:

Odszkodowania województwo mazowieckie, pomagamy w sprawach o odszkodowanie poszkodowanym z okolic miast min. Siedlce, Garwolin, Warszawa, Płock, Ciechanów, Radom, Grójec wielokrotnie prowadziliśmy sprawy o odszkodowanie klientów z tych okolic.


Adwokat do sprawy o Odszkodowanie z wypadku drogowego:

Dobry radca prawny od odszkodowań to najlepszy wybór w sprawie o odszkodowanie, sprawdź opinie naszych klientów, nie daj namówić się na rażąco wysokie wynagrodzenie prowizyjne,uważaj co podpisujesz w umowie o dochodzenie odszkodowania z wypadku drogowego.

BEZPŁATNA WERYFIKACJA SPRAWY

W sprawach o odszkodowanie bezpłatnie analizujemy czy w sprawie możemy uzyskać dla Ciebie świadczenia.

PROFESJONALNA POMOC PRAWNA

Potrzebujesz profesionalnej pomocy prawnej, nie czekaj, zgłoś się do nas otrzymasz pomoc jakiej oczekujesz.


Szybki kontakt

Telefon: 518 841 148
Email: morlewski-kancelaria@wp.pl
Adres: Biurowiec Q22, Al. Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa

Darmowa porada prawna