Sławomir Morlewski Radca Prawny
Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Lublinie
Skontaktuj się z nami:
518 841 148 morlewski-kancelaria@wp.pl

W sprawach o odszkodowanie:

darmowa porada prawna

Kancelaria Radcy Prawnego

Sławomir Morlewski

O Kancelarii

Dzień dobry:

Witam Państwa na stronie Kancelarii Radcy Prawnego Sławomira Morlewskiego specjalizującej się w odszkodowaniach z wypadków drogowych.

PROWADZIMY TYLKO SPRAWY ODSZKODOWAWCZE:

O ODSZKODOWANIE PO ŚMIERCI OSOBY BLISKIEJ,

O ODSZKODOWANIE ZA DOZNANE W WYPADKACH OBRAŻENIA CIAŁA TZW. SPRAWY USZCZERBKOWE !!!

https://www.facebook.com/Kance...

Nasza strona na FB.


Odszkodowania Radca Prawny Sławomir Morlewski:

Trafiłeś na naszą stronę, bo zapewne szukasz dobrego radcy prawnegoadwokata od odszkodowań, by zajął się twoją sprawą o odszkodowanie, zadośćuczynienie czy rentę za śmierć osoby bliskiej w wypadku drogowym lub doznane obrażenia tzw. uszczerbki.

W mojej kancelarii profesjonalnie zajmuję się reprezentacją Klientów w sprawach o odszkodowanie, zadośćuczynienie oraz rentę za wypadki drogowe, w których stracili oni bliską osobę lub doznali obrażeń ciała.

Szczegółowe informacje na podstronie:

https://morlewski.pl/odszkodowa...


Zasięg terytorialny pomocy prawnej, dojazdy do klienta:

Siedziba Kancelarii znajduje się w Lublinie, jednak jako radca prawny świadczę usługi na rzecz Klientów z całego kraju. Pomagamy uzyskać odszkodowanie powypadkowe w takich miastach jak Lublin, Zamość, Radom, Siedlce, Włocławek, Piotrków Trybunalski, Kielce, Kraków, Warszawa, Płock, Łomża, Łódź, Białystok, Rzeszów, Tarnów, Poznań, Olsztyn, Gdańsk, Bydgoszcz czy Toruń. Koszt dojazdu do Klienta bierzemy na siebie, bez względu na jego wysokość.


Bardzo wąska specjalizacja - odszkodowania:

Jedyną specjalizacją Kancelarii są sprawy o odszkodowanie, zadośćuczynienie oraz rentę przysługującą za wypadek samochodowy lub inny w którym śmierć poniosła bliska osoba, poszkodowany doznał obrażeń ciała. Nie podejmujemy się prowadzenia spraw z zakresu innych gałęzi prawa.

PROWADZIMY TYLKO SPRAWY ODSZKODOWAWCZE:

O ODSZKODOWANIE PO ŚMIERCI OSOBY BLISKIEJ,

O ODSZKODOWANIE ZA DOZNANE W WYPADKACH OBRAŻENIA CIAŁA TZW. SPRAWY USZCZERBKOWE !!!


W czym dodatkowo Ci pomożemy:

Naszym Klientom, dla których aktualnie prowadzimy sprawę o odszkodowanie za śmierć bliskiej osoby, doznany uszczerbek na zdrowiu, bezpłatnie udzielamy porad prawnych w zakresie prawa rodzinnego, spadkowego lub karnego – pod warunkiem, że sprawy te dotyczą śmierci osoby bliskiej, doznanego uszczerbku.

Już ponad tysiąc pięćset osób skorzystało z naszej pomocy w sprawach o odszkodowanie lub zadośćuczynienie za wypadek samochodowy, który spowodował śmierć bliskiej osoby doznany uszczerbek.

Odszkodowaniami za śmierć osoby bliskiej, doznane uszczerbki zajmujemy się ponad 11 lat, w tym czasie zdobyliśmy ogromne zaufanie Klientów i bardzo duże doświadczenie.

Prowadząc setki spraw wypracowaliśmy model działania, który dziś naszym Klientom zapewnia usługi prawne na najwyższym poziomie – zobacz "Nasze sprawy".


Dlaczego właśnie my:

Jesteśmy bardzo skutecznymi radcami prawnymi, adwokatami.

Uzyskujemy rekordowe odszkodowania za śmierć osoby bliskiej, doznane uszczerbki, ponieważ zawsze bardzo angażujemy się w sprawy naszych Klientów.

Aż 18 spraw naszych klientów o odszkodowanie, zakończyło się wyrokiem na łączną kwotę ponad 1 000 000 zł dla członków rodziny osoby zmarłej.


Skuteczny radca prawny, wysokie odszkodowanie.

O naszej skuteczności świadczą zakończone sprawy. Dla jednego Klienta uzyskaliśmy rekordową kwotę ponad 850 000 zł odszkodowania i zadośćuczynienia za śmierć rodziców w wypadku komunikacyjnym.

Inna sprawa zakończyła się wyrokiem odszkodowania na ponad 2 200 000 zł dla rodziców i rodzeństwa po śmierci trzech bliskich osób.

Bliskim czterech ofiar wypadku samochodowego pomogliśmy uzyskać 1 780 000 zł.

Reprezentowaliśmy także dwie córki, którym po śmierci matki sąd przyznał po 340 000 zł.

Wielokrotnie pomagaliśmy rodzicom, którzy stracili swoje dzieci – kwoty odszkodowań wahały się w granicach 180 000 – 200 000 zł.


Radca prawny odszkodowania opinie:

WARTO ZAPOZNAĆ SIĘ Z OPINIAMI KLIENTÓW NA TEMAT NASZEJ PRACY:

https://www.specprawnik.pl/radca-prawny/slawomir-morlewski-57117/

https://oduslug.pl/kancelaria-radcy-prawnego-slawomir-morlewski-lublin/?tab=opinie&filtr=pozytywne

https://panoramafirm.pl/lubelskie,,lublin,jamro%C5%BCka,6_lok._2/kancelaria_prawna_slawomir_morlewski-zbujtg_rs.html#infopage-opinions

https://www.biznesfinder.pl/lublin-kancelaria-radcy-prawnego-slawomir-morlewski-6983279.html#box-reviews

http://www.firmy.net/kancelarie-adwokackie-adwokaci/kpsm,S7GNQ,opinie-klientow.html


Świetne relacje z Klientem:

Jedną z naszych największych zalet są świetne relacje z Klientami oparte na zrozumieniu, zaufaniu, szczerości i współpracy.

To te cechy są podstawą wysokiej skuteczności – kluczowe jest pełne zaufanie do pełnomocnika. Robimy wszystko, aby spełnić oczekiwania Klienta, który zadowolony z naszych usług poleci nas innym.

Sprawy o odszkodowanie wypadkowe prowadzimy tak, by nasi Klienci jak najmniej odczuli stres związany ze sprawą sądową i tak zwanym rozdrapywaniem ran.

Dla tych, którzy przeszli ogromną traumę po stracie bliskich, konieczność osobistego stawiennictwa w sądzie i złożenia bardzo bolesnych zeznań jest trudnym momentem w życiu.

Robimy co w naszej mocy, by to doświadczenie uczynić jak najmniej bolesnym, a przy tym zachować skuteczność.

To od Ciebie zależy, czy adwokat od odszkodowań z naszej kancelarii poprowadzi Twoją sprawę o odszkodowanie i zadośćuczynienie za śmierć bliskiej osoby. Nie robi tego za Ciebie pośrednik – umowę podpisujesz z radcą prawnym, nie z firmą.


Tylko sprawy o odszkodowanie, wypadki drogowe:

Zajmujemy się tylko sprawami o odszkodowanie, zadośćuczynienie oraz rentę przyznawaną przez sąd za śmierć bliskiej osoby w wypadku drogowym, doznane obrażenia ciała tzw. uszczerbki.

Na bieżąco rozszerzamy wiedzę w tej dziedzinie.

Zarówno radca prawny, jak i adwokat przechodzą przez niemal 9-letni proces edukacji, by uzyskać uprawnienia zawodowe – podobnie jak lekarze uczą się przez całe życie.

Mamy ogromną wiedzę i doświadczenie w sprawach wypadków ze skutkiem śmiertelnym – reprezentowaliśmy ponad 350 rodzin, dla których uzyskaliśmy conajmniej bardzo korzystną ugodę.

Nasz atut to biegłość w przepisach oraz orzecznictwie Sądów Apelacyjnych i Sądu Najwyższego, a w szczególności bezcenna wiedza i doświadczenie praktyczne.

Mamy dopracowany i sprawdzony model działania, co daje naszym Klientom ogromny atut w sporze z Podmiotem Odpowiedzialnym za szkodę (Towarzystwem Ubezpieczeń, UFG, PBUK). Prawo Odszkodowań to nie tylko sposób zarobku, to nasza pasja.


Referencje, opinie klientów o radcy prawnym:

Swoją pracą dbamy o to, byś z czystym sumieniem mógł polecić nas innym przyszłym Klientom – ponad połowa spraw trafia do nas z poleceń poprzednich Klientów. Jesteśmy radcami prawnymi, adwokatami cieszącymi się dobrymi opiniami, co ułatwia pozyskiwanie kolejnych spraw. Twoje zaufanie i zadowolenie z naszej pracy jest dla nas najważniejsze – wiemy, że to on nas zależy Twoja przyszłość.


Odpowiedzialność, przyszłość klienta:

Wiemy, jak wielkie znaczenie ma dla przyszłości naszych Klientów korzystne rozstrzygnięcie ich sprawy o odszkodowanie.

Bardzo często roszczącymi są małżonkowie i małoletnie dzieci, które straciły w wypadku samochodowym rodzica, osoby z ogromnymi obrażeniami, gdzie walka o ich zdrowie i potrzebne do tego zaplecze finansowe to dla nas priorytet.

Jesteśmy wdzięczni za okazane nam zaufanie – wiemy, że przyszłość finansowa uprawnionych zależy od przyznanych odszkodowań – naszej pracy.

W związku z tym maksymalnie angażujemy się w prowadzone przez nas sprawy. Nie namawiamy Klientów na niekorzystne dla nich ugody, co na rynku odszkodowań jest bardzo częstym zjawiskiem.

Jeżeli proponowana oferta jest skrajnie niekorzystna, opiniujemy skierowanie sprawy na drogę sądową i odrzucenie propozycji.

Natomiast gdy ugoda jest bardziej korzystna niż kontynuacja sprawy, rekomendujemy ją Klientowi zgodnie z jego najlepiej rozumianym interesem. Z nami możesz mieć pewność, że jesteś pod bardzo dobrą opieką prawną.


OC adwokata, radcy prawnego od odszkodowań:

Każdy adwokat i radca prawny zajmujący się odszkodowaniami ma polisę obowiązkowego ubezpieczenia OC na wypadek błędów zawodowych. Klient ma zabezpieczenie, którego nie ma najczęściej w przypadku firm będących spółkami.


Profesjonalna pomoc w sprawie o odszkodowanie:

W prawie odszkodowań jesteśmy profesjonalistami.

Zapewniamy Klientom usługi na najwyższym poziomie merytorycznym wynikające z bardzo wąskiej specjalizacji. Sprawy prowadzą wyłącznie radcy prawni lub adwokaci doświadczeni w prawie odszkodowań.

Skupiamy się głównie na jednej specjalizacji, co daje naszym Klientom ogromne wsparcie prawne w sporach z towarzystwami ubezpieczeń, które dysponują wykwalifikowanymi pełnomocnikami.

Mimo 9 lat specjalizacji – głównie w jednej dziedzinie – nie spoczywamy na laurach, ale ciągle się kształcimy, zapoznajemy z najnowszym orzecznictwem, uczestniczymy w szkoleniach i konferencjach naukowych, analizujemy skomplikowane problemy praktyki, poszerzamy wiedzę.


Sprawa karna przeciwko sprawcy wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym:

Doskonale wiemy, jak ważne jest skupienie na pierwszym etapie prowadzenia sprawy karnej dotyczącej wypadku drogowego, to wstęp do odszkodowania.

To tu rozstrzygnie się kwestia "winy" – odpowiedzialności za wypadek samochodowy, ewentualnego przyczynienia się poszkodowanego do szkody.

W sprawie o odszkodowanie z wypadku komunikacyjnego kluczowe znaczenie ma opinia biegłego z zakresu ruchu drogowego, złożenie odpowiednich wniosków, sprawdzanie na bieżąco, co dzieje się w śledztwie, wstąpienie do sprawy karnej jako oskarżyciel posiłkowy, co zapewnia wysokie odszkodowanie.

W sprawach karnych współpracujemy z kilkoma Adwokatami (Lubelskie, Mazowieckie, Pomorskie, Wielkopolskie) posiadającymi ogromne doświadczenie w sprawach karnych, w razie potrzeby gdy sprawa jest sczególnie skomplikowana, nasz klient może liczyć na obsługę prawną na najwyższym możliwym poziomie.


Skupienie na twojej sprawie:

Zapewniamy indywidualne podejście do każdej sprawy. Najwyższy możliwy poziom obsługi – Klient ma poczucie wyjątkowo dużego zaangażowania adwokatów w jego sprawę karną czy o odszkodowanie.

Obecnie prowadzimy do 10-15 (rodzin, uszczerbków) dużych spraw o odszkodowania rocznie, co daje Ci pewność, że Twoja sprawa będzie przez nas traktowana wyjątkowo starannie. Ponadto nie podejmujemy się innych spraw niż o odszkodowanie i zadośćuczynienie.


Radca prawny czy firma odszkodowawcza:

Nie jesteśmy "hurtownią" przerabiającą kilkanaście tysięcy spraw o różne odszkodowania rocznie (nie prowadzimy spraw frankowych, stłuczek, odszkodowań gospodarczych, drobnych uszczerbków., itp.

Skupiamy się bardzo szczegółowo na Twojej sprawie, analizujemy jej wszystkie aspekty, w związku z czym z Twojej sprawy wyciągamy maksimum – a tego najbardziej oczekujesz. Nasze podejście do liczby prowadzonych spraw jest wynikiem szacunku do Ciebie jako Klienta.

Doceniamy to, że swoją sprawę powierzyłeś akurat nam i oczekujesz, że skupienie na niej będzie maksymalne. U nas Twoja sprawa o odszkodowanie nie będzie anonimowa. Nad każdą sprawą kontrolę ma doświadczony radca prawny.


Dyspozycyjność, czas dla klienta:

Odpowiadamy na telefony i maile naszych Klientów w godzinach od 10:00 do 20:00. Oferujemy pełną dyspozycyjność adwokatów od spraw o odszkodowanie wraz z dojazdami do Klientów, sądów, prokuratur na terenie całej Polski – koszty po stronie kancelarii.

W sprawach pilnych Klient nigdy nie jest pozostawiony samemu sobie.

Pracujemy także w soboty i niedziele, gdy tego wymaga sytuacja (klienci mieszkający za granicą, pracujący do późna w tygodniu).


Kompleksowość, inne problemy prawne po wypadku drogowym:

Pomagamy bezpłatnie naszym Klientom, dla których prowadzimy sprawę o odszkodowanie za śmierć bliskiej osoby, poważny uszczerbek na zdrowiu w kwestiach z innych dziedzin prawa, które mogą się pojawić w procesie, udzielamy bezpłatnych konsultacji i darmowych porad prawnych w sprawach o odszkodowania.

To między innymi postępowania spadkowe, sprawy o rentę powypadkową z ZUS lub KRUS, kredyty, ubezpieczenia na życie.

To także sprawy z zakresu prawa rodzinnego – o opiekę, zgodę na dokonanie czynności przekraczającej zakres zwykłego zarządu majątkiem małoletniego, renty rodzinne.


Cennik, wynagrodzenie prowizyjne:

W sprawach odszkodowań za wypadki komunikacyjne oferujemy bezpłatne konsultacje, bezpłatne porady prawne, analizę dokumentów.

Oferujemy bardzo niskie prowizje od sprawy o odszkodowanie na tle rynku – płacisz wynagrodzenie bezpośrednio radcy prawnemu, a nie pośrednikom, firmom czy kancelariom odszkodowawczym.

Radca prawny od początku prowadzenia sprawy o odszkodowanie sam pracuje na swoje wynagrodzenie za efekt, a to najlepsza motywacja do pracy.

Brak opłat wstępnych. Bezpłatny dojazd do Klienta na terenie całego kraju – w sprawach o odszkodowanie. Elastyczne warunki współpracy, każdy zapis umowy, jak i wynagrodzenie można negocjować.

Niskie wynagrodzenie w stosunku do jakości obsługi i wyników pracy. Możliwość pokrycia kosztów sądowych za Klienta.

BEZPŁATNA WERYFIKACJA SPRAWY

W sprawach o odszkodowanie bezpłatnie analizujemy czy w sprawie możemy uzyskać dla Ciebie świadczenia.

PROFESJONALNA POMOC PRAWNA

Potrzebujesz profesionalnej pomocy prawnej, nie czekaj, zgłoś się do nas otrzymasz pomoc jakiej oczekujesz.


Szybki kontakt

Telefon: 518 841 148
Email: morlewski-kancelaria@wp.pl
Adres: Biurowiec Q22, Al. Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa

Darmowa porada prawna