Sławomir Morlewski Radca Prawny
Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Lublinie
Skontaktuj się z nami:
518 841 148 morlewski-kancelaria@wp.pl

W sprawach o odszkodowanie:

darmowa porada prawna

Wypadki drogowe

Radca Prawny odszkodowanie po wypadku drogowym:

Witamy na stronie Kancelarii Radcy Prawnego Sławomira Morlewskiego. Profesjonalnie pomagamy poszkodowanym w wypadkach drogowych.

Kancelaria Radcy Prawnego Sławomira Morlewskiego reprezentuje poszkodowanych w wypadkach drogowych:

-w sprawach o odszkodowanie przeciwko Towarzystwom Ubezpieczeń oraz

-w sprawach karnych przeciwko sprawcom wypadków komunikacyjnych.

Nasi klienci od momentu podpisania umowy o dochodzenie odszkdodowania są reprezentowani przez Adwokata lub Radcę Prawnego.

Prowadzimy sprawy o odszkodowanie za śmierć osoby bliskiej w wypadku drogowym, o odszkodowania za urazy ciała doznane w wypadku drogowym. Odszkodowania są dochodzone z OC sprawcy wypadku i od sprawcy bezpośrednio (odszkodowania w sprawie karnej).

Prowadzimy tylko sprawy o odszkodowania z wypadków drogowych, innych spraw nie prowadzimy, nie prowadzimy spraw o odszkodowania z innych tytułów, np. zalanie mieszkania, odszkodowanie AC, odszkdoowanie os sprawców pobić, zabójstw, gwałtów.

Dla naszych klientów dochodzimy odszkdodowań z ubezpieczeń odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych (samochód, motor, pojazd ciężarowy, autobus, bus, itp).


Dochodzenie odszkodowań:

Odszkodowanie z OC sprawcy, odszkdoowanie powypadkowe, OC komunikacyjne, sprawca wypadku komunikacyjnego, pomoc radcy prawnego i adwokata, sprawa karna przeciwko sprawcy wypadku drogowego, nawiązka, zadośćuczynienie za doznaną krzywdę, na skutek śmierci osoby blskiej, doznanych urazów ciała, adwokat, radca prawny, towarzystwo ubezpieczeń, ubezpieczyciel, zakład ubezpieczeń, darmowe porady prawne odszkodowania, uszczerbek na zdrowiu, zwrot kosztów pogrzebu, renta, dochodzenie odszkdoowań, art. 177 KK, art. 446 KC, art. 444 KC, art. 445 KC, art. 46 KK, prowizja od odszkodowania, radca prawny wynagrodzenie za sprawę o odszkodownie, proces sądowy o odszkodowanie.

Jeżeli nie znalazłeś w tym artykule satysfakcjonującej Cię odpowiedzi na swoje pytania, masz jeszcze wątpliwości, chcesz skorzystać z bezpłatnej konsultacji lub myślisz o zleceniu nam sprawy, skontaktuj się z nami, postaramy się Ci pomóc w podjęciu decyzji.

BEZPŁATNA WERYFIKACJA SPRAWY

W sprawach o odszkodowanie bezpłatnie analizujemy czy w sprawie możemy uzyskać dla Ciebie świadczenia.

PROFESJONALNA POMOC PRAWNA

Potrzebujesz profesionalnej pomocy prawnej, nie czekaj, zgłoś się do nas otrzymasz pomoc jakiej oczekujesz.


Szybki kontakt

Telefon: 518 841 148
Email: morlewski-kancelaria@wp.pl
Adres: Biurowiec Q22, Al. Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa

Darmowa porada prawna