Sławomir Morlewski Radca Prawny
Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Lublinie
Skontaktuj się z nami:
518 841 148 morlewski-kancelaria@wp.pl

W sprawach o odszkodowanie:

darmowa porada prawna

Baza wiedzy

Odszkodowania komunikacyjne z OC sprawcy

Odszkodowania komunikacyjne:

W 2021 r., w Polsce doszło do około 23 000 wypadków drogowych. Około 2.200 to wypadki drogowe, w których były ofiary śmiertelne. Prawie 26.500 osób zostało rannych (ciężkie urazy, lekkie urazy.

Każdego dnia dzwonią do nas po darmowe porady prawne (sprawy odszkodowawcze, sprawy karne z wypadków drogowych) ludzie poszkodowani w wypadkach drogowych, tacy, którzy doznali szkód na osobie (odszkodowania za urazy ciała, odszkodowania za śmierć osoby bliskiej) czy szkód rzeczowych (uszkodzone auta, ogrodzenia, rzeczy majątkowe.


Radca Prawny odszkodowania komunikacyjne:

Naszą jedyną praktyką jest dochodzenie w imieniu poszkodowanych roszczeń o odszkodowania powypadkowe (szkody doznane w wypadkach drogowych) z ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej sprawcy.

W każdej sprawie o odszkodowanie zapewniamy klientom pomoc prawną radcy prawnego lub adwokata.

Pomoc prawną świadczymy na rzecz poszkodowanych w wypadkach drogowych z całej Polski. Najczęściej prowadzimy sprawy przed Sądami w Lublinie, Zamościu, Radomiu, Siedlcach, Warszawie, Płocku, Ostrołęce, Rzeszowie, Tarnobrzegu, Białymstoku, Łomży, Olsztynie, Kielcach, Krakowie, Łódź, Piotrków Trybunalski, Włocławek, Toruń, Bydgoszcz, Gdańsk, Elbląg, Suwałki.


Odszkodowania powypadkowe:

Jeżeli chcesz wystąpić o odszkodowanie z OC sprawcy po wypadku drogowym to najlepiej skorzystać z pomocy wyspecjalizowanego adwokata lub radcy prawnego. Pomoc Radcy Prawnego w sprawie o odszkodowanie pozwoli ci uzyskać największe możliwe świadczenia odszkodowawcze (renta, koszty pogrzebu - leczenia, odszkodowanie, zadośćuczynienie za doznaną krzywdę).


Adwokat odszkodowania jaka prowizja:

Pomoc adwokata od odszkodowań jest średnio 2-3 bardziej opłacalna dla poszkodowanego w wypadku drogowym niż pomoc tak zwanych firm odszkodowawczych, które są niepotrzebnym pośrednikiem pomiędzy poszkodowanymi w wypadku drogowych a adwokatem.

Adwokat i Radca Prawny, to zawody zaufania społecznego, to twoje bezpieczeństwo, podlegają stałej kontroli Ministerstwa i Okręgowych władz samorządowych. To zapewnia Ci bezpieczeństwo w procesie dochodzenia odszkodowawnia po wypadku drogowym.


Kancelaria Odszkodowawcza, Prowizja od odszkodowania:

W przypadku korzystania z pomocy Firmy Odszkodowawczej około 40-80% wynagrodzenia prowizyjnego od uzyskanego odszkodowania jest przeznaczane na sprzedawców terenowych i działy sprzedaży danej firmy odszkodowawczej.

W przypadku pomocy adwokata lub radcy prawnego od odszkodowań płacisz im bezpośrednio co powoduje, że omijasz niepotrzebnych pośredników, zarabiających tylko za to, że podpisali z tobą umowe o dochodzenie roszczeń odszkodowawczych.


Radca prawny do sprawy o odszkodowanie:

Jak wybrać dobrego adwokata, radce prawnego do sprawy o odszkodowanie komunikacyjne???

Nie jest to proste, ale są pewne kryteria, które to ułatwią:

*Doświadczenie, czyli liczba prowadzonych osobiście spraw, znajomość orzecznictwa, wiedza praktyczna.

*Wyroki w sprawach o podobnych stanach faktycznych jak nasz - to one pokazują skuteczność radcy prawnego, adwokata.

*Opinie klientów z podobnych, zakończonych spraw - ważne by te opinie były autentyczne a nie pisane przez fake konta, założone tylko w tym celu.

*Prowizja od uzyskanego odszkodowania powypadkowego - jeżeli ktoś, - adwokat, radca prawny, firma odszkodowawcza - oczekuje 20-30% brutto od osoby, która doznała porażenia czterokończynowego (odszkodowania 500.000-1.500.000zł), lub od żony, 3 małoletnich dzieci, rodziców, 3 rodzeństwa - to ciężko taką osobę uznać za etyczną i uczciwą.

Jeżeli nie znalazłeś w tym artykule satysfakcjonującej Cię odpowiedzi na swoje pytania, masz jeszcze wątpliwości, chcesz skorzystać z bezpłatnej konsultacji lub myślisz o zleceniu nam sprawy, skontaktuj się z nami, postaramy się Ci pomóc w podjęciu decyzji.

BEZPŁATNA WERYFIKACJA SPRAWY

W sprawach o odszkodowanie bezpłatnie analizujemy czy w sprawie możemy uzyskać dla Ciebie świadczenia.

PROFESJONALNA POMOC PRAWNA

Potrzebujesz profesionalnej pomocy prawnej, nie czekaj, zgłoś się do nas otrzymasz pomoc jakiej oczekujesz.


Szybki kontakt

Telefon: 518 841 148
Email: morlewski-kancelaria@wp.pl
Adres: Biurowiec Q22, Al. Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa

Darmowa porada prawna