Sławomir Morlewski Radca Prawny
Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Lublinie
Skontaktuj się z nami:
518 841 148 morlewski-kancelaria@wp.pl

W sprawach o odszkodowanie:

darmowa porada prawna

Radca prawny odszkodowania Warszawa

1 780 000 zl odszkodowania!

Nasze sprawy

Rodzaj szkody

Śmierć osób bliskich

Wysokość uzyskanego odszkodowania:

1 780 000 zł, słownie Jeden milion siedemset osiemdziesiąt tysięcy złotych

Uprawnieni do roszczeń:

Bliscy zmarłych

Odpowiedzialność:

Powszechny Zakład Ubezpieczeń

Czas trwania sprawy:

36 miesięcy

Opis zdarzenia:

Odszkodowanie za wypadek drogowy Warszawa:

W 2006r w okolicach warszawy miał miejsce wypadek komunikacyjny, w którym doszło do zderzenia czołowego samochodu osobowego z autem ciężarowym. W wyniku zdarzenia zginęły 4 osoby, bliscy naszych klientów.

Klienci zdecydowali się skorzystać z pomocy Radcy Prawnego w sprawie o odszkodowanie po wypadku drogowym. Już podczas darmowych porad prawnych ustaliliśmy, że w tej sprawie można wystąpić z bardzo wysokimi roszczeniami o odszkodowanie i zadośćuczynienie za śmierć osoby bliskiej.

W momencie gdy podjeliśmy się prowadzenia sprawy o odszkodowanie, od wypadku drogowego minęło 8 lat, poszkodowani dopiero wtedy zdecydowali się na dochodzenie roszczeń na drodze sądowej.

Najciekawsze kwestie prawne:

Odszkodowania dobry Adwokat Warszawa:

Poszkodowani po wypadku drogowym swoich bliskich szukali pomocy radcy prawnego do prowadzenia sprawy o odszkodowanie powypadkowe, po spotkaniu radcy prawnego z klientami zdecydowali się Oni na dochodzenie odszkodowań i skorzystanie z pomocy Radcy Prawnego od odszkodowań.

Adwokat Warszawa odszkodowania cennik:

Istotne w podjęciu decyzji przez klientów były bezpłatne porady prawne w sprawach o odszkodowanie udzielane przez Radcę Prawnego naszej Kancelarii i korzystne wynagrodzenie prowizyjne za prowadzenie sprawy o odszkodowanie po wypadku bliskich.


Adwokat Warszawa odszkodowania:

Zdecydowaliśmy wspólnie o wystąpieniu na drogę sądową by uzyskać maksymalnie wysokie odszkodowanie powypadkowe dla naszych klientów. Sprawa była prowadzona wcześniej przez kilka firm odszkodowawczych, ale dopiero pomoc naszej Kancelarii spowodowała wystąpienie na drogę sądową i uzyskanie wysokich odszkodowań, klienci postawili na dobre opinie naszych byłych klientów o pomocy radcy prawnego w skutecznie zakończonych sprawach o odszkodowanie.

Świadczenia podane już wraz z odsetkami za opóźnienie.

Odszkodowanie i zadośćuczynienie

Mąż, Syn, Ojciec

440 000 zł zadośćuczynienia za doznaną krzywdę.

40 000 zł odszkodowania za znaczne pogorszenie sytuacji życiowej.

Łącznie około 480 000 zł

Córka, Siostra, Wnuczka

420 000 zł zadośćuczynienia za doznaną krzywdę.

30 000 zł odszkodowania za znaczne pogorszenie sytuacji życiowej.

Łącznie około 450 000 zł

Mąż, Dziadek, Teść

190 000 zł zadośćuczynienia za doznaną krzywdę.

110 000 zł odszkodowania za znaczne pogorszenie sytuacji życiowej.

Łącznie około 300 000 zł

Syn

125 000 zł zadośćuczynienia za doznaną krzywdę.

Łącznie około 125 000 zł

Syn, Brat

165 000 zł zadośćuczynienia za doznaną krzywdę.

85 000 zł odszkodowania za znaczne pogorszenie sytuacji życiowej.

Łącznie około 250 000 zł

Córka

175 000 zł zadośćuczynienia za doznaną krzywdę.

20 000 zł odszkodowania za znaczne pogorszenie sytuacji życiowej.

Łącznie około 195 000 zł

Uwagi

Radca Prawny Warszawa sprawy odszkodowawcze:

Sprawe o odszkodowanie powypadkowe najlepiej powierzyć Radcy Prawnemu specjalizującemu się głównie w sprawach o odszkodowanie.

Siedziba Kancelarii Radcy Prawnego specjalizującego się w odszkodowaniach znajduje się w Lublinie, jednak wielokrotnie w ciągu ostatnich 10 lat działalności prowadziliśmy sprawy o odszkodowanie dla klientów z Warszawy i okolic.

Reprezentowaliśmy wielokrotnie w sprawach o odszkodowanie klientów z okolic miasta Radom, Siedlce, Płock, Ciechanów, Ostrołęka, Sąd Okręgowy w Warszawie i Sąd Apelacyjny w Warszawie to Sądy w których po Lublinie najczęściej reprezentowaliśmy klientów w sprawach o odszkodowanie po śmierci osoby bliskiej.


Adwokat Warszawa odszkodowania - cennik:

Skontaktuj się z nami, jeżeli szukasz profesjonalnej pomocy w sprawach o odszkodowanie (adwokat, radca prawny), możesz liczyć na bezpłatne porady prawne adwokata w sprawach o odszkodowanie oraz bardzo korzystne wynagrodzenie prowizyjne.

W sprawie o odszkodowanie po wypadku drogowym, Towarzystwa Ubezpieczeniowe mają nad tobą ogromną przewagę, mają ogromne pieniądze i zespoły Adwokatów, Radców Prawnych - stale występujących w sprawach o odszkodowanie.

Możesz zrównać swoje szanse zlecając prowadzenie swojej sprawy odszkodowawczej Adwokatowi lub Radcy Prawnemu z odpowiednim doświadczeniem w sprawach o odszkodowania z wypadków drogowych.

Naszą jedyną specjalizacją są sprawy o odszkodowanie z wypadków drogowych, do tej pory reprezentowaliśmy ponad 3000 osób poszkodowanych w wypadkach drogowych (śmierć osoby bliskiej, obrażenia ciała).


Adwokat Warszawa odszkodowania - opinie odszkodowania:

Dobry radca prawny od odszkodowań to twoje bezpieczeństwo i gwarancja możliwie najwyższego odszkodowania. Szukasz adwokata od odszkodowań, warto sprawdzić opinie o danym prawniku, szukać w internecie i wśród znajomych przez polecenia, można wpisać w wyszukiwarkę hasło adwokat odszkodowania opinie, sprawdzić czy dany pełnomocnik czy firma odszkodowawcza uzyskuje wysokie odszkodowania, w czym się specjalizuje.

Dobry radca prawny od odszkodowań to najlepszy wybór w sprawie o odszkodowanie, sprawdź opinie naszych dotychczasowych klientów, nie daj namówić się na rażąco wysokie wynagrodzenie prowizyjne,uważaj co podpisujesz w umowie o dochodzenie odszkodowania z wypadku drogowego.


Odszkodowania komunikacyjne Warszawa:

Z pomocą adwokata możesz uzyskać wysokie odszkodowanie powypadkowe, sprawdź nasze opinie, zapoznaj się ze sprawami, które dały poszkodowanym w wypadku drogowym bardzo wysokie odszkodowanie po śmierci osób bliskich.

Skuteczny adwokat od odszkodowań, to zabezpieczenie twojej sytuacji finansowej w tragicznym momencie życia, na naszą pomoc prawną możesz liczyć, wpisz w google radca prawny odszkodowania lublin opinie i sprawdź sam czy warto nam zaufać.

W bardzo podobnej sprawie również uzyskaliśmy dla klientów z okolic Warszawy bardzo wysokie odszkodowanie powypadkowe, łącznie około 2 200 000zł. Tą sprawę prowadziliśmy właśnie dzięki opiniom klientów ze sprawy o odszkodowanie opisanej poniżej.

https://morlewski.pl/nasze-sprawy/2200000/

BEZPŁATNA WERYFIKACJA SPRAWY

W sprawach o odszkodowanie bezpłatnie analizujemy czy w sprawie możemy uzyskać dla Ciebie świadczenia.

PROFESJONALNA POMOC PRAWNA

Potrzebujesz profesionalnej pomocy prawnej, nie czekaj, zgłoś się do nas otrzymasz pomoc jakiej oczekujesz.


Szybki kontakt

Telefon: 518 841 148
Email: morlewski-kancelaria@wp.pl
Adres: Biurowiec Q22, Al. Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa

Darmowa porada prawna