Sławomir Morlewski Radca Prawny
Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Lublinie
Skontaktuj się z nami:
518 841 148 morlewski-kancelaria@wp.pl

W sprawach o odszkodowanie:

darmowa porada prawna

Usługi

Odszkodowania

Prawo Odszkodowań.

Odszkodowania - profesjonalna pomoc prawna po wypadku drogowym:

Skuteczny Radca Prawny od odszkodowań po wypadku drogowych – mec Sławomir Morlewski.

Witam Państwa na stronie Kancelarii Radcy Prawnego. Jestem radcą prawnym specjalizującym się w sprawach o odszkodowanie z wypadków drogowych. W ramach naszej specjalizacji prowadzimy tylko sprawy o odszkodowanie dla bliskich ofiar wypadków drogowych, oraz o odszkodowanie za doznane obrażenia ciała. Wielokrotnie uzyskiwałem dla swoich klientów wysokie odszkodowania. Pomoc prawna, którą świadczy moja Kancelaria ma charakter kompleksowy, tzn. że w związku z danym wypadkiem drogowym, poszkodowani mogą liczyć na pomoc we wszystkich kwestiach prawnych jakie tylko się pojawią, np: reprezentacja w sprawie karnej przeciwko sprawcy wypadku drogowego, reprezentacja w sprawie o odszkodowanie na etapie likwidacji szkody przed Ubezpieczycielem jak i w sprawie sądowej, pomoc w sprawach w ZUS, pomoc w sprawie spadkowej, pomoc w kwestiach z zakresu prawa rodzinnego, sprawach dodatkowych polis ubezpieczeniowych, polis NW, kredytów bankowych.


Odszkodowania - Tylko sprawy o odszkodowania po wypadku drogowym, dochodzone z OC sprawcy:

Jako Radca Prawny do spraw odszkodowawczych, prowadzę tylko sprawy o odszkodowanie po śmierci osób bliskich w wypadku oraz za doznane w wypadku drogowym urazy ciała tzw. uszczerbki.

W zakresie naszych usług, poza tymi sprawami są tylko sprawy tzw. Kredytów Frankowych i Kredytów Złotówkowych.

Jeżeli szukasz pomocy prawnej w sprawie o odszkodowanie powypadkowe, zadzwoń skorzystaj z bezpłatnej porady prawnej radcy prawnego / adwokata w sprawie o odszkodowanie, zapraszamy do kontaktu - porady prawne w sprawach o odszkodowanie z OC sprawcy wypadku drogowego są darmowe.


PROWADZIMY TYLKO SPRAWY ODSZKODOWAWCZE:

•O ODSZKODOWANIE PO ŚMIERCI OSOBY BLISKIEJ,

•O ODSZKODOWANIE ZA DOZNANE W WYPADKACH OBRAŻENIA CIAŁA TZW. SPRAWY USZCZERBKOWE !!!

https://www.facebook.com/Kance...

Strona Kancelarii na FB.Radca Prawny Odszkodowania:

Radca Prawny Odszkodowania - jak możemy Ci pomóc:

W ramach Prawa Odszkodowań Kancelaria Radcy Prawnego Sławomira Morlewskiego udziela pomocy prawnej w sprawach związanych z odszkodowaniem, zadośćuczynieniem, uzyskaniem renty, zwrotu kosztów pogrzebu czy leczenia po wypadku komunikacyjnym, w wyniku którego doszło do śmierci osoby bliskiej, ciężkich obrażeń ciała tzw. uszczerbki.

Kancelaria Radcy Prawnego Sławomira Morlewskiego udziela bezpłatnych porad prawnych w sprawie o odszkodowanie. Jeżeli szukasz pomocy prawnej w sprawie o odszkodowanie po śmierci bliskiej osoby / za doznane urazy możesz skorzystać z bezpłatnej porady prawnej.

Możesz skorzystać z naszej wiedzy i doświadczenia jeżeli szukasz pomocy w otrzymaniu przysługujących świadczeń i odszkodowań związanych ze śmiercią osoby bliskiej.


Odszkodowania powypadkowe - co pomożemy Ci uzyskać:

Skorzystaj z profesjonalnych usług Radcy Prawnego od odszkodowań – Lublin, Warszawa.


Sprawa o odszkodowanie wynagrodzenie - dodatkowe darmowe usługi:

Przykładowo płacąc nam 10% prowizji brutto (wynagrodzenie za sukces) z uzyskanego z OC odszkodowania, dodatkowo za darmo pomożemy Ci w kwestiach odszkodowania z NW, dobrowolnych polis, renty z ZUS, sprawie rodzinnej, karnej czy spadkowej.

Adwokat czy Radca Prawny pobiera od poszkodownego najczęściej kilka razy niższe wynagrodzenie prowizyjne od odszkdoowania niż tak zwane firmy odszkodowawcze, które są pośrednikiem pomiędzy poszkodowanymi a adwokatem czy radcą prawnym. Udział pośrednika = znacznie wyższe wynagrodzenie prowizyjne (najczęściej 20-50 % brutto od odszkodowania powypadkowego).


Darmowe porady prawne odszkodowania, bezpłatna pomoc prawna odszkodowanie:

Klienci, którzy powierzyli nam prowadzenie swojej sprawy o otrzymanie odszkodowania lub zadośćuczynienie za śmierć bliskiej osoby w wypadku samochodowym, doznane obrażenia mogą w ramach wynagrodzenia umownego, dodatkowo liczyć na naszą kompleksową i bezpłatną pomoc oraz porady prawne w następujących kwestiach:

– Sprawa karna, zabezpieczenie kwestii winy, kontrola sprawy, analiza dokumentów, oskarżenie posiłkowe,

– Sprawy rodzinne osób bliskich zmarłego związane z wypadkiem drogowym i odszkodowaniem np. o zgodę na dokonanie czynności przekraczającej zakres zwykłego zarządu majątkiem małoletniego,

– Sprawa spadkowa po zmarłym w wypadku drogowym,

– Inne odszkodowania np. z ZUS po zmarłym w wypadku, renta rodzinna.


Odszkodowania po wypadku pomoc prawna radcy prawnego:

Pomoc prawna Kancelarii obejmuje:

– bezpłatne porady prawne dotyczące uzyskania odszkodowania,

– opinie prawne w sprawie,

– reprezentacja przez adwokata lub radcę prawnego przed sądem w sprawie o odszkodowanie,

– reprezentacja w policji, prokuraturze i przed sądem w sprawie karnej z wypadku drogowego,

– przygotowanie klientów do rozpraw sądowych,

– analiza akt – celem ustalenia zasadności roszczeń – bezpłatne,

– zgłoszenie szkody do podmiotu odpowiedzialnego za szkodę, wraz z wezwaniem do zapłaty,

– uczestnictwo w wywiadzie prowadzonym przez podmiot odpowiedzialny za szkodę,

– prowadzenie korespondencji – z podmiotem odpowiedzialnym za szkodę,

– prowadzenie negocjacji z podmiotem odpowiedzialnym za szkodę,

– odwołanie od decyzji Zakładu Ubezpieczeń, UFG, PBUK,

– sporządzanie pism procesowych w sprawie cywilnej: pozew, wniosek o zwolnienie z kosztów sądowych, wnioski dowodowe, inne wnioski Procesowe, oświadczenia, zażalenia, apelacje, skargi Kasacyjne,

– sporządzanie pism procesowych w postępowaniu karnym: wnioski o dokonanie czynności śledztwa, wniosek o zgodę na przejrzenie akt, wniosek o działaniu jako oskarżyciel posiłkowy, środki zaskarżenia na opinie biegłych z zakresu ruchu drogowego, zażalenia na czynności śledztwa lub postanowienia, zarządzenia sądu, apelacje, kasacje.


Odszkodowania - wysoki poziom usług:

Najwyższa jakość usług, najwyższe odszkodowania, profesjonalna obsługa – poznaj naszą Kancelarię Prawną.

Stawiamy na najwyższą jakość obsługi, a nie na jak największą liczbę spraw. Mamy bardzo wąską specjalizację, prowadzimy tylko sprawy o rentę, odszkodowania komunikacyjne czy zadośćuczynienie za śmierci osoby bliskiej, doznane urazy ciała.

Prowadzimy maksymalnie do 15 - 20 spraw (rodzin, poszkodowanych) o odszkodowanie rocznie. Ważna jest dla nas satysfakcja Klienta, która jest gwarantem kolejnych spraw z polecenia. Dokładamy wszelkich starań, aby każda sprawa była prowadzona z najwyższą starannością.


Odszkodowania - co możesz uzyskać:

Co możemy Ci zaoferować?

– Maksymalne skupienie na sprawie o odszkodowanie powypadkowe dla Klienta – mamy czas, by rozważyć dokładnie wszystkie okoliczności faktyczne sprawy o odszkodowanie i na spokojnie poznać sytuację rodziny lub osoby, która doznała urazów ciała.

– Brak anonimowości – u nas Twoja sprawa jest jedną z kilkunastu aktualnie prowadzonych.

Przykładowo w sprawie naszych klientów o odszkodowanie za wypadek samochodowy i śmierć osoby bliskiej gdzie uprawnionymi byli żona, 3 dzieci, rodzice i 4 rodzeństwa odbyłem osobiście 18 spotkań z Klientami, w ramach sprawy sądowej, likwidacji, wywiadu oraz rozliczenia końcowego. Czy realne byłoby takie zaangażowanie przy 50 sprawach prowadzonych rocznie przez jedną osobę?

– Nastawienie na jak najwyższe uzyskane odszkodowanie po wypadku komunikacyjnym – mając mniejszą liczbę spraw, jesteśmy bardziej zdeterminowani na uzyskanie jak największego odszkodowania, nawet jeśli sprawa jest trudna.

– Czas dla Klienta, bardzo duża dyspozycyjność – około 10-20 spotkań z Klientami w każdej sprawie, częste rozmowy telefoniczne, bardzo szczegółowe informowanie o tym, co aktualnie się w sprawie dzieje. Rekordowo, w sprawie, w której uzyskaliśmy najwyższe dotąd odszkodowanie, odbyłem około 30 spotkań z Klientami.

– Świetna znajomość sprawy od samego początku – poprzez dużą liczbę rozmów i spotkań z Klientami, sporządzanie wspólne opisów okoliczności faktycznych, samodzielne pisanie pism i analizowanie akt. Takie podejście daje gwarancję, że bardzo dobrze zna się daną sprawę.

– Maksymalnie dobre przygotowanie radcy prawnego do sprawy daje gwarancję skutecznego przesłuchania stron, świadków, uwypuklenia wszystkich ważnych okoliczności faktycznych podczas sprawy sądowej czy uzyskania stosownego, wysokiego odszkodowania.

– Bardzo dokładnie przygotowani Klienci – to przede wszystkim mniejszy stres, który w sprawach po śmierci osoby bliskiej jest ogromny. Ten argument uważam za największy atut Kancelarii, przeprowadziłem osobiście około 1500 spotkań przed sprawami z Klientami.

– Spotkanie kilka dni przed rozprawą i w dzień rozprawy w sądzie.

– Niska prowizja w stosunku do jakości obsługi i nakładu pracy – najczęściej od 10 do 15% brutto.

– Wąska specjalizacja – nie zajmujemy się zawodowo inną dziedziną prawa jak odszkodowania za śmierć osoby bliskiej w wypadku samochodowym, doznane obrażenia, sprawy kredytów frankowych, złotówkowych.


Odszkodowania - jakie sprawy prowadzimy:

Prowadzimy następujące sprawy:

– o odszkodowanie, zadośćuczynienie po śmierci syna,

– o odszkodowanie, zadośćuczynienie po śmierci córki,

– o odszkodowanie, zadośćuczynienie, rentę po śmierci żony,

– o odszkodowanie, zadośćuczynienie, rentę po śmierci męża,

– o odszkodowanie, zadośćuczynienie, rentę po śmierci matki,

– o odszkodowanie, zadośćuczynienie, rentę po śmierci ojca,

– o odszkodowanie, zadośćuczynienie po śmierci brata,

– o odszkodowanie, zadośćuczynienie po śmierci siostry,

– o odszkodowanie, zadośćuczynienie po śmierci dziadka,

– o odszkodowanie, zadośćuczynienie po śmierci babki,

– o odszkodowanie, zadośćuczynienie po śmierci wnuka,

– o odszkodowanie, zadośćuczynienie po śmierci konkubenta,

– o odszkodowanie, zadośćuczynienie po śmierci konkubiny,

-o odszkodowanie, zadośćuczynienierentę, zwrot kosztów za doznane obrażenia ciała.


Odszkodowania - obszar działania:

Nasi adwokaci, radcowie prawni, którzy specjalizują się w uzyskiwaniu wysokich odszkodowań po wypadkach drogowych, współpracują z Klientami z całej Polski. Żadnym problemem nie jest dla nas dojazd do klienta.

Prowadzimy sprawy z obszaru następujących sądów apelacyjnych:

– Sąd Apelacyjny Białystok,

– Sąd Apelacyjny Gdańsk,

– Sąd Apelacyjny Lublin,

– Sąd Apelacyjny Łódź,

– Sąd Apelacyjny Poznań,

– Sąd Apelacyjny Katowice,

– Sąd Apelacyjny Kraków,

– Sąd Apelacyjny Szczecin,

– Sąd Apelacyjny Wrocław,

– Sąd Apelacyjny Warszawa,

– Sąd Apelacyjny Rzeszów.

Interesuje Cię szerzej temat przysługujących świadczeń i odszkodowań za śmierci osoby bliskiej, obrażenia ciała? Zachęcamy do sprawdzenia podstrony "Baza wiedzy".

Bezpłatne porady prawne obejmują kwestie uzyskania odszkodowań w sprawie za śmierć osoby bliskiej w wypadku samochodowym lub doznany uszczerbek.

Jeżeli bliska Ci osoba poniosła śmierć w wyniku wypadku drogowego lub doznałeś poważnego uszczerbku, możesz bez zobowiązań zgłosić się do nas po bezpłatną poradę prawną.

Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania i wyjaśnić Ci wszelkie wątpliwości w kwestii sytuacji prawnej oraz procesu uzyskania odszkodowania za śmierć bliskiej osoby doznane obrażenia ciała.

Postaramy się wyjaśnić Ci:

– czy masz szanse na uzyskanie wysokiego odszkodowania lub zadośćuczynienia po wypadku drogowym,

– jak przebiega proces starania się o odszkodowanie komunikacyjne,

– dlaczego można uzyskać wysokie odszkodowanie po wypadku z pomocą skutecznego radcy prawnego od odszkodowań,

– czy lepiej powierzyć sprawę o odszkodowanie radcy prawnemu czy pośrednikom,

– dlaczego warto skorzystać ze wsparcia radcy prawnego lub adwokata i jakie są korzyści w drodze do najwyższego odszkodowania.


Odszkodowanie powypadkowe - zabezpieczenie twojej przyszłości:

Pamiętaj, jeżeli straciłeś w wypadku współmałżonka, rodzica, doznałeś poważnych obrażeń – od tego jaką decyzję podejmiesz, zależy przyszłość i bezpieczeństwo finansowe Twoje i Twojej rodziny.

Czas podjęcia decyzji o wyborze pełnomocnika ma ogromne znaczenie.

Od dnia wypadku trwa śledztwo w celu ustalenia stosunku przyczynienia, winy, kary.

Z uzyskaniem odszkodowaniem można poczekać, masz na to praktycznie 20 lat, ale Prokuratura i Sąd z ustaleniami co do wypadku nie czekają, a Ty biernie tracisz możliwość realnego wpływu na to, co się dzieje w śledztwie.

Dla swojego bezpieczeństwa wybierz pomoc skutecznego, wyspecjalizowanego w sprawach o odszkodowanie powypadkowe (komunikacyjne) radcy prawnego, który poświęci odpowiednią ilość czasu Twojej sprawie, aby uzyskać wysokie odszkodowanie dla Ciebie i Twoich bliskich.

Zapraszamy do kontaktu oraz współpracy.

Mec Sławomir Morlewski

BEZPŁATNA WERYFIKACJA SPRAWY

W sprawach o odszkodowanie bezpłatnie analizujemy czy w sprawie możemy uzyskać dla Ciebie świadczenia.

PROFESJONALNA POMOC PRAWNA

Potrzebujesz profesionalnej pomocy prawnej, nie czekaj, zgłoś się do nas otrzymasz pomoc jakiej oczekujesz.


Szybki kontakt

Telefon: 518 841 148
Email: morlewski-kancelaria@wp.pl
Adres: Biurowiec Q22, Al. Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa

Darmowa porada prawna