Sławomir Morlewski Radca Prawny
Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Lublinie
Skontaktuj się z nami:
518 841 148 morlewski-kancelaria@wp.pl

W sprawach o odszkodowanie:

darmowa porada prawna

Baza wiedzy

Odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu

Witam Państwa serdecznie na stronie Kancelarii Radcy Prawnego Sławomira Morlewskiego.

Trafili Państwo prawdopodobnie na naszą strone szukając pomocy w sprawie o odszkodowanie po wypadku drogowym.

Moja Kancelaria świadczy usługi prawne, których głównym celem jest pomoc osobom poszkodowanym w wypadkach drogowych. Pomoc prawna ma charakter profesjonalny - adwokat, radca prawny.

Pomagamy poszkodowanym uzyskać wysokie odszkodowania za śmierć osoby bliskiej w wypadku drogowym lub odszkodowania za doznane w wypadku obrażenia ciała.

Odszkodowanie za urazy ciała:

Około 27 000 osób w 2021 roku doznało obrażeń ciała w wypadkach drogowych. Zdecydowana większość z tych osób ma prawo dochodzić odszkodowania i zadośćuczynienia od ubezpieczyciela sprawcy z OC za doznane urazy (nie będący sprawcami wypadków drogowych) - tzw. sprawy uszczerbkowe.

Od 13 lat pomagamy uzyskać odszkodowania za obrażenia ciała doznane w wypadku drogowym. Dochodzone odszkodowanie z pomocą Radcy Prawnego jest realizowane z ubezpieczenia OC sprawcy wypadku.

W każdej sprawie odszkodowawczej klienci od początku są reprezentowani przez Radce Prawnego lub Adwokata. Nie pobieramy prowizji od uzyskanych kosztów leczenia, na co często skarżą się klienci, którzy dzwonią do nas po darmowe porady prawne z zakresu odszkodowań a mający ważne umowy z Firmami Odszkodowawczymi.

Radca Prawny odszkodowania, większe odszkodowania:

Z naszego doświadczenia wynika, że ubezpieczyciele w pierwszym etapie postępowań przyznają około 4-5 krotnie zaniżone odszkodowania za uszczerbki na zdrowiu i szkody majątkowe w stosunku do tych zasądzanych przez Sąd.

NP. Dla klienta z Olsztyna, poszkodowanego w wypadku drogowym uzyskaliśmy w Sądzie 280.000zł odszkodownia i zadośćuczynienia za uszczerbek na zdrowiu.

Towarzystwo Ubezpieczeń na etapie likwidacji szkody wypłaciło zaledwie 55.000zł. To około 5 razy tyle. Smutny wniosek jest taki, że w około 95% przypadków ubezpieczyciele zaniżają znacznie przyznane decyzjami odszkodowania za doznane urazy ciała.

Z pomocą Radcy Prawnego o wiele łatwiej uzyskać wysokie odszkodowanie powypadkowe, tu ogromne znaczenie ma nabyte doświadczenie, ogromna wiedza, znajomość realiów i praktyk ubezpieczycieli, a przede wszystkim zakończone z ogromnym sukcesem sprawy z danym ubezpieczycielem - firma ubezpieczeniowa wie, że musi się liczyć z procesem o wysokiej wartości dochodzonych roszczeń odszkodowawczych.

Odszkodowanie uszczerbkowe Lublin:

Siedziba Kancelarii Radcy Prawnego znajduje się w Lublinie ale pomagamy w całym kraju, a koszty dojazdów są po naszej stronie, nie obciążają w żaden sposób naszych klientów.

Pomagamy poszkodowanym w całym kraju uzyskać odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu z OC sprawcy - odszkodowanie komunikacyjne.

Pomagamy poszkodowanym min. z woj. Lubelskiego uzyskać odszkodowania za urazy ciała. Reprezentujemy ich przed Sądami w miastach:

Lublin, Zamość, Biłgoraj, Chełm, Świdnik, Piaski, Krasnystaw, Tomaszów Lubelski, Radzyń Podlaski, Biała Podlaska, Terespol, Włodawa, Sławatycze, Lubartów, Krasnobród, Krasnystaw, Dęblin, Ryki, Garwolin, Puławy, Nałęczów, Kraśnik, Annopol, Kurów, Trojanów, Janów Lubelski, Janów Podlaski, Międzyrzec Podlaski, Siedlce, Radom, Zwoleń, Opole Lubelskie, Bychawa, Bełżyce, Modliborzyce, Hrubieszów, Łuków.

Odszkodowania komunikacyjne:

W ramach spraw o odszkodowanie za doznane urazy ciała najczęściej prowadzimy sprawy o:

-odszkodowanie za złamanie reki,

-odszkodowanie za złamanie nogi,

-odszkodowanie za obrażenia głowy,

-odszkodowanie za złamane żebra,

-odszkodowanie za porażenie czterokończynowe,

-odszkodowanie za obrażenia twarzy,

-odszkodowanie za złamania miednicy,

-odszkodowania za uszkodzenie narządów wzroku, słuchu,

-odszkodowanie za uszkodzenia kręgosłupa,

-odszkodowanie za urazy rdzenia kręgowego,

-odszkodowanie za porażenia lub niedowład.


Darmowe porady prawne odszkodowania uszczerbkowe:

Przed decyzją co do wyboru pełnomocnika (radcy Prawnego, Adwokata, Firmy Odszkodowawczej) warto skorzystać z bezpłatnych konsultacji radcy prawnego lub adwokata w sprawie odszkodowawczej.

Poprzez darmowe porady prawne dowiesz się jakie świadczenia Ci przysługują, odszkodowanie, zadośćuczynienie, renta, zwrot kosztów leczenia, dojazdów, żywienia, opieki. Sprawa o odszkodowanie zostanie profesjonalnie oceniona. Będziesz wiedział o jakie kwoty odszkodowań możesz wystąpić, przed jakim sądem, ile czasu może trwać sprawa sądowa, ile będzie badań biegłych sądowych.

*Bezpłatne konsultacje są całkowicie darmowe, nie zobowiązują do podpisania umowy zlecenia sprawy odszkodowawczej.

Jeżeli nie znalazłeś w tym artykule satysfakcjonującej Cię odpowiedzi na swoje pytania, masz jeszcze wątpliwości, chcesz skorzystać z bezpłatnej konsultacji lub myślisz o zleceniu nam sprawy, skontaktuj się z nami, postaramy się Ci pomóc w podjęciu decyzji.

BEZPŁATNA WERYFIKACJA SPRAWY

W sprawach o odszkodowanie bezpłatnie analizujemy czy w sprawie możemy uzyskać dla Ciebie świadczenia.

PROFESJONALNA POMOC PRAWNA

Potrzebujesz profesionalnej pomocy prawnej, nie czekaj, zgłoś się do nas otrzymasz pomoc jakiej oczekujesz.


Szybki kontakt

Telefon: 518 841 148
Email: morlewski-kancelaria@wp.pl
Adres: Biurowiec Q22, Al. Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa

Darmowa porada prawna