> Najczęściej zadawane pytania | Odszkodowania, Zadośćuczynienia | Kancelaria Morlewski - Sławomir Morlewski
Sławomir Morlewski Radca Prawny
Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Lublinie
Skontaktuj się z nami:
518 841 148 morlewski-kancelaria@wp.pl

W sprawach o odszkodowanie:

darmowa porada prawna

Najczęściej zadawane pytania

NIE PODEJMUJEMY SIĘ PROWADZENIA INNYCH SPRAW NIŻ:

-SPRAWY O ODSZKODOWANIE PO ŚMIERCI OSOBY BLISKIEJ, DOZNANE OBRAŻENIA CIAŁA!!!

-SPRAWY KREDYTÓW FRANKOWYCH!!!

Odszkodowania Radca Prawny:

Zasięg terytorialny pomocy prawnej w sprawach o odszkodowanie z wypadków drogowych:

Siedziba Kancelarii Radcy Prawnego znajduje się w Lublinie, jednak jako radca prawny w sprawach o odszkodowanie powypadkowe świadczę usługi na rzecz Klientów z całego kraju.

Odszkodowania Warszawa, Lublin:

Pomagamy uzyskać odszkodowanie powypadkowe w takich miastach jak Zamość, Radom, Siedlce, Włocławek, Piotrków Trybunalski, Kielce, Kraków, Warszawa, Płock, Łomża, Łódź, Białystok, Rzeszów, Tarnów, Poznań, Olsztyn, Gdańsk, Bydgoszcz czy Toruń. Koszt dojazdu do Klienta bierzemy na siebie, bez względu na jego wysokość.

Prowadzimy sprawy o odszkodowanie po śmierci osoby bliskiej, o odszkodowanie za doznane obrażenia ciała z całej Polski, precyzyjniej z obszaru następujących sądów apelacyjnych:

– Sąd Apelacyjny Białystok,

– Sąd Apelacyjny Gdańsk,

– Sąd Apelacyjny Lublin,

– Sąd Apelacyjny Łódź,

– Sąd Apelacyjny Poznań,

– Sąd Apelacyjny Katowice,

– Sąd Apelacyjny Kraków,

– Sąd Apelacyjny Szczecin,

– Sąd Apelacyjny Wrocław,

– Sąd Apelacyjny Warszawa,

– Sąd Apelacyjny Rzeszów.

Skuteczny Adwokat odszkodowania:

Jesteśmy bardzo skutecznymi radcami prawnymi, adwokatami specjalizującymi się w dochodzeniu odszkodowań.

Uzyskujemy rekordowe odszkodowania za śmierć osoby bliskiej, ponieważ zawsze bardzo angażujemy się w sprawy naszych Klientów.

Aż 21 naszych spraw o odszkodowanie za stratę osoby bliskiej zakończyło się wyrokiem na łączną kwotę ponad 1 000 000 zł dla członków rodziny osoby zmarłej.


Odszkodowania opinie Radcy Prawnego:

O naszej skuteczności świadczą nie tylko zakończone sprawy ale także opinie klientów od spraw o odszkodowanie.

Dla jednego Klienta uzyskaliśmy rekordową kwotę ponad 850 000 zł odszkodowania i zadośćuczynienia za śmierć rodziców w wypadku komunikacyjnym.

Inna sprawa zakończyła się wyrokiem odszkodowania na ponad 2 200 000 zł dla rodziców i rodzeństwa po śmierci trzech bliskich osób.

Bliskim czterech ofiar wypadku samochodowego pomogliśmy uzyskać 1 660 000 zł.

Reprezentowaliśmy także dwie córki, którym po śmierci matki sąd przyznał po 340 000 zł.

Wielokrotnie pomagaliśmy rodzicom, którzy stracili swoje dzieci – kwoty odszkodowań wahały się w granicach 180 000 – 200 000 zł.


Adwokat odszkodowania - pomoc prawna:

Ale skuteczność to nie tylko wysokie wyroki, czasem ze sprawy beznadziejnej wyciągamy konkretne wyniki, zmniejszamy przyczynienie, skutecznie wnosimy apelacje, czasami 50.000zł dla rodzica to bardzo dużo, wszystko zależy od okoliczności indywidualnych konkretnej sprawy.


Dobry w sprawach odszkodowawczych Radca Prawny:

Wysoką jakość Radcy Prawnego od odszkodowań, Adwokata od odszkodowań najlepiej w naszej opinii potwierdzają następujące czynniki:

-Doświadczenie, duża liczba spraw przy których pracował Adwokat lub Radca Prawny,

-Wiedza specjalistyczna, (skupienie na jednej, wąskiej dziedzinie prawa), najlepiej odszkodowania jednego typu - wypadki drogowe, Adwokat czy Radca Prawny ma wówczas czas na szerokie skupienie się na aktualizacji wiedzy z orzecznictwa, spraw odszkodowawczych jak i karnych z wypadków drogowych,

-Wyroki na duże kwoty (skuteczność), które można zweryfikować u klientów, którzy wyrazili na to zgodę,

-Opinie klientów, ale takie, które można zweryfikować, telefonicznie lub osobiście, a nie pisane przez firmy wynajęte w tym celu, lub samych pracowników danej Firmy czy Kancelarii.

Odszkodowania wynagrodzenie prowizyjne:

Klienci bardzo często zadają sobie pytanie ile kosztuje prowadzenie sprawy o odszkodowanie, kto jest droższy radca prawny czy firma od odszkodowań, czy prowizja nie jest za wysoka itp.

Warto opisać od czego najczęściej powinna być zależna prowizja za prowadzenie sprawy o odszkodowanie powypadkowe.


Odszkodowania cennik:

W latach 2010 - 2014 na rynku odszkodowań prowizje za prowadzenie sprawy o odszkodowanie po śmierci osoby bliskiej w wypadku wahały się od 20% do nawet 50% i wówczas mało kogo to dziwiło.

Prowizję za prowadzenie spraw o odszkodowanie wraz ze wzrostem konkurencji spadły, na rynku pojawiło się wielu profesjonalnych pełnomocników - Radca Prawny, Adwokat specjalizujący się w odszkodowaniach.

Wysoka konkurencja i wąska specjalizacja wpłynęły na znaczne obniżenie prowizji przez Firmy Odszkodowawcze, do tego doszło niemal całkowite wyczerpanie starych spraw o odszkodowanie po śmierci bliskiej osoby w wypadku z lat 1997-2008.


Radca Prawny odszkodowania prowizja:

Obecnie wynagrodzenia prowizyjne (za efekt) kształtują się na poziomie od 15 do 25% w przypadku Firm i około 12-20% w przypadku adwokatów, radców prawnych specjalizujących się w odszkodowaniach.

Wysokość prowizji najbardziej uzależniona jest od następujących czynników:

Odszkodowania:

*Rodzaj sprawy o odszkodowanie, kwoty jakie można uzyskać:

Inaczej ustalane jest wynagrodzenie od sprawy o odszkodowanie za złamania ręki na oblodzonym chodniku gdzie dochodzone roszczenie odszkodowawcze jest o około 20-30tys złotych np. 25% brutto.

Inaczej w sprawie młodej wdowy i trójki osieroconych dzieci gdzie suma dochodzonych roszczeń zbliża się do miliona złotych tu 10-15% brutto powinno być raczej stawką maksymalną, choć zdarzają się firmy odszkodowawcze i profesjonalni pełnomocnicy którzy oczekują za prowadzenie takiej sprawy odszkodowawczej wynagrodzenia w granicach 20-30% brutto!!!!.


Odszkodowania za śmierć osoby bliskiej:

Duże znaczenie dla wysokości kwot ma Sąd, który będzie rozpoznawał sprawę o odszkodowanie po śmierci osoby bliskiej, inne świadczenia zasądzają Sądy Okręgowe w Olsztynie i Kielcach (dużo niższe) niż Sądy Okręgowe w Lublinie i Warszawie.


*Ilość osób roszczących, jaki był stopień pokrewieństwa osoby zmarłej w wypadku:

Czym więcej osób dochodzących odszkodowania za śmierć osoby bliskiej w wypadku drogowym tym wyższe wynagrodzenie prowizyjne firmy odszkodowawczej czy adwokata od odszkodowań.


Odszkodowania bez opłat wstępnych:

Przykładowo w sprawie o odszkodowanie po śmierci męża, ojca, syna, brata gdzie wśród osób roszczących była żona, dwoje dzieci, rodzice i sześcioro rodzeństwa umówiłem się z klientami na wynagrodzenie za efekt w wysokości 10% brutto, co dla firm odszkodowawczych, które przyjeżdżały namawiać tych ludzi do swoich usług było wręcz nierealne, doszukiwali się podstępu, oszustwa itp. Warto zaznaczyć, że łączna uzyskana kwota przekroczyła milion złotych.


Odszkodowania powypadkowe:

Bardzo istotne jest też to czy o odszkodowanie po śmierci osoby bliskiej stara się 3 synów przed 30 rokiem życia, którzy łącznie mogą uzyskać odszkodowanie powypadkowe około 300.000zł czy trzech braci po około 60 lat, którzy uzyskają około 50.000zł odszkodowania powypadkowego. Inaczej mówiąc kto występuje o odszkodowanie i jak wysokie odszkodowanie może uzyskać.


Sprawy o odszkodowanie:

*Niezbędny nakład pracy i nakład finansowy:

Tu wynagrodzenie zależne jest od zakresu niezbędnych czynności, czy prowadzona jest tylko sprawa o odszkodowanie czy też karna, rodzinna, spadkowa, sprawa z ZUS, itp.

Czy sprawa wymaga 50 godzin pracy czy 250.

Czy rozpraw będzie 5 czy około 20.

Od skomplikowania sprawy, np. sprawy z wyjściowym wysokim stopniem przyczynienia.

Jakie koszty musi ponieść firma by jak najlepiej reprezentować klienta w sprawie o odszkodowanie - przykładowo pokrycie opłat od pozwu za klienta w wysokości około 20.000zł.

Odszkodowania darmowe konsultacje:

Pamiętaj, że jeżeli szukasz firmy odszkodowawczej lub radcy prawnego do sprawy o odszkodowanie po śmierci osoby bliskiej to możesz zadzwonić do naszego Radcy Prawnego od odszkodowań i bez jakichkolwiek opłat zapytać o prowizję jaką pobralibyśmy za skuteczne prowadzenie twojej sprawy, jakie możesz uzyskać maksymalne odszkodowanie po śmierci danej osoby bliskiej, czy prowizje które Ci proponowano nie są rażąco wysokie, w sprawach o odszkodowanie po śmierci osoby bliskiej porady prawne i analiza sprawy są bezpłatne.

-w sprawach o odszkodowanie dla dzieci małoletnich i żony najczęściej nie pobieramy wyższej prowizji niż 12%.

Odszkodowania wynagrodzenie prowizyjne:

Kilka dni temu zadzwoniła do mnie pewna Pani z okolic Warszawy, która szukała pomocy prawnej w sprawie o odszkodowanie. Mąż klientki zginął w wypadku drogowym we Włoszech wracając z pracy jako pasażer, w wyniku tej tragedii została sama z trójką dzieci.

Firma Odszkodowawcza Warszawa:

Zgłosiła się do niej znajoma, która pracuje jako agent jednej z największych firm odszkodowawczych. Agentka zaproponowała prowizję dla firmy, którą reprezentowała za prowadzenie sprawy o odszkodowanie wdowy i trójki małych dzieci w wysokości 30% brutto.

Klientka nie wiedząc jakie odszkodowania przyznają ubezpieczyciele i Sądy w Warszawie, obawiała się, że może to być zbyt wysokie wynagrodzenie, zadzwoniła do mnie z pytaniem o cenę naszych usług i ocenę proponowanego jej wynagrodzenia, wysłałem klientce matematyczny przykład.

Zmarły miał około 35l i zarobki 4.000-4.500zł średnio miesięcznie w 2018r.

Roszczący: Żona 33l, trójka małoletnich dzieci 4-13l, rodzice ok 55-60l, brat 29l.

Odszkodowania Warszawa:

Kwoty ,,średnie,, do uzyskania w Sądzie Okręgowym w Warszawie w przypadku tych klientów:

Żona i dzieci po około 150.000zł zadośćuczynienia, 80.000zł odszkodowania, czyli 920.000zł.

Rodzice po około 100.000zł zadośćuczynienia, czyli 200.000zł.

Brat 50.000zł zadośćuczynienia.

ŁĄCZNIE OD WSZYSTKICH ROSZCZĄCYCH: 1.170.000zł słownie milion sto siedemdziesiąt tysięcy złotych!!!

Odszkodowania cennik:

Warto zauważyć jak rażąco wysokie wynagrodzenie chciała od klientów pobrać firma za prowadzenie sprawy odszkodowawczej:

1.170.000zł x 30% = 351.000zł brutto !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

230.000zł x 30% = 69.000zł brutto od jednej tylko wdowy!!!!

Znajoma agentka zarobiła by na tej sprawie około 70.000zł - 175.000zł brutto (z tych 30% na umowie około połowy jest dla niej za pozyskanie klienta), w zależności na jakim stanowisku agenta pracuje i jaką wypracowała sobie już prowizję od wynagrodzeń uzyskanych przez firmę odszkodowawczą, Pani była dyrektorem regionalnym, więc raczej 30-40%.

Radca Prawny czy Kancelaria Odszkodowawcza:

Każdy analizujący ten przypadek, sam oceni czy lepiej zapłacić 30% firmie pośredniczącej w uzyskiwaniu odszkodowań czy adwokatowi, radcy prawnemu zajmującemu się odszkodowaniami z wypadków drogowych w wysokości 7-10% prowizji brutto???


351.000zł (30% brutto) a 81.900zł (7% brutto) to znaczna różnica wynagrodzenia, w przypadku wdowy i dzieci to około 200.000zł które wystarczą na studia dla dzieci lub kupno małego mieszkania.

Radca Prawny od odszkodowań Warszawa:

Radca Prawny od odszkodowań poprowadzi twoją sprawę odszkodowawczą z wypadku drogowego za kilkukrotnie niższe wynagrodzenie prowizyjne.

Pamiętaj, że około połowy wynagrodzenie, na które zgodzisz się podpisując umowę z firmą odszkodowawczą, to wynagrodzenie agenta, który namówił Cie do jej podpisania.

Wynagrodzenie przedstawiciela, nakłaniającego osoby poszkodowane do skorzystania z usług firmy odszkodowawczej wynosi nawet 40-50% wynagrodzenia, które będziesz musiał zapłacić za prowadzenie sprawy o odszkodowanie.

Najważniejsze dla Ciebie jest by sprawę od początku prowadził Radca Prawny lub Adwokat, który na bieżąco będzie informował Cie o postępie sprawy odszkodowawczej.

Radca Prawny sprawy odszkodowawcze:

Wybór pełnomocnika do sprawy odszkodowawczej (śmierć męża, żony) to bardzo ważna decyzja, będzie miała ogromny wpływ na całe późniejsze życie poszkodowanych, w szczególności w wymiarze bezpieczeństwa finansowego małżonka i osieroconych dzieci.

Bardzo istotne jest to:

Kto poprowadzi twoją sprawę o odszkodowanie?

Jak ją poprowadzi?

Jakie ma doświadczenie?

Czy poprowadzi ją osobiście czy przez wynajęte osoby?

Jakie wynagrodzenie prowizyjne zapłacisz (7-35%)?

Ile twój pełnomocnik dla Ciebie uzyska?

Jak zaangażuje się w prowadzenie sprawy o odszkodowanie?

Jakie czynności w sprawie wykona?


Odszkodowania Adwokat czy Firma:

Poważnie zastanów się zanim podejmiesz decyzję co do wyboru Radcy Prawnego, Adwokata czy Firmy Odszkodowawczej do prowadzenia sprawy o odszkodowanie po śmierci męża, żony - nie warto podejmować decyzji zbyt pochopnie!!!


Radca Prawny odszkodowania opinie:

WARTO ZAPOZNAĆ SIĘ Z OPINIAMI KLIENTÓW NA TEMAT NASZEJ PRACY:

https://www.specprawnik.pl/radca-prawny/slawomir-morlewski-57117/

https://oduslug.pl/kancelaria-radcy-prawnego-slawomir-morlewski-lublin/?tab=opinie&filtr=pozytywne

https://panoramafirm.pl/lubelskie,,lublin,jamro%C5%BCka,6_lok._2/kancelaria_prawna_slawomir_morlewski-zbujtg_rs.html#infopage-opinions

https://www.biznesfinder.pl/lublin-kancelaria-radcy-prawnego-slawomir-morlewski-6983279.html#box-reviews

http://www.firmy.net/kancelarie-adwokackie-adwokaci/kpsm,S7GNQ,opinie-klientow.html

Odszkodowania bezpłatne porady prawne:

W sprawach:

-o odszkodowanie po śmierci bliskiej osoby

-o odszkodowanie za doznane obrażenia ciała,

analiza sprawy jest całkowicie bezpłatna.


Radca Prawny odszkodowania:

Oznacza to, że Radca Prawny specjalizujący się w odszkodowaniach oceni czy warto w twojej sprawie wystąpić z roszczeniami o odszkodowanie wobec ubezpieczyciela a przede wszystkim oceni szanse skutecznego dochodzenia roszczeń odszkodowawczych na drodze sądowej.

Jest to bardzo ważne, jeżeli sprawa ma słabe szanse do skutecznego dochodzenia odszkodowania, nie warto wówczas narażać klienta na koszty sądowe.

Odszkodowania darmowe konsultacje:

Jeżeli klient zgłasza się do nas ze sprawą o odszkodowanie po śmierci osoby bliskiej, o odszkodowanie za ciężkie obrażenia ciała, może liczyć na bezpłatną analizę akt, spotkanie w celu omówienia sprawy, ocenę o jakie odszkodowania może wystąpić i jak wysokie świadczenia może uzyskać, omówienie kwestii ewentualnej współpracy, warunków umowy itp.

Czynności te czyli porady prawne, opinie, analizy z naszej strony są bezpłatne (klient nie uiszcza na naszą rzecz wynagrodzenia), nawet jeżeli klient po analizie zdecyduje, że jednak nie chce dochodzić roszczeń o odszkodowanie po śmierci bliskiej osoby np. z powodu:

-zbyt dużego ryzyka przegranej, gdy Radca Prawny zajmujący się odszkodowaniami oceni przykładowo, że szanse uzyskania 20-30tys złotych odszkodowania to 20% a w 80% nie uzyska się żadnego odszkodowania,

-możliwości uzyskania dość niskich kwot przy jednoczesnej niechęci do wracania do negatywnych emocji (sprawy z wysokim przyczynieniem, dalszy stopień pokrewieństwa).

-uzyskania od radcy prawnego od odszkodowań informacji, że Ubezpieczyciel po wypłatach będzie dochodził zwrotu od sprawcy (regres).

Odszkodowania bezpłatne porady prawne:

Szukasz pomocy prawnika w sprawie o odszkodowanie? Warto powierzyć sprawę Adwokatowi lub Radcy Prawnemu.

Udzielamy bezpłatnych porad prawnych tylko w sprawach o odszkodowanie po śmierci bliskiej osoby w wypadku drogowym, o odszkodowanie za obrażenia ciała.

Jeżeli bliska Ci osoba poniosła śmierć w wyniku wypadku drogowego i szukasz pomocy prawnej w sprawie odszkodowawczej, możesz bez zobowiązań zgłosić się do nas po bezpłatną poradę prawną.


Odszkodowania darmowe konsultacje, opinie:

Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania i wyjaśnić Ci wszelkie wątpliwości w kwestii sytuacji prawnej oraz procesu uzyskania odszkodowania za śmierć bliskiej osoby, doznane w wypadku obrażenia ciała tzw. uszczerbek na zdrowiu.

Postaramy się wyjaśnić Ci:

-jak znaleźć dobrego radcę prawnego lub adwokata do sprawy o odszkodowanie, a jednocześnie nie dać się namówić na bardzo wysoką prowizję od uzyskanych świadczeń odszkodowawczych,

–czy masz szanse na uzyskanie wysokiego odszkodowania lub zadośćuczynienia, za stratę bliskiej osoby w wypadku drogowym,

–jak przebiega proces starania się o wysokie odszkodowanie, w jakich czynnościach najbardziej będziesz potrzebował pomocy radcy prawnego specjalizującego się w sprawach odszkodowawczych,

–dlaczego można uzyskać większe odszkodowanie z pomocą skutecznego radcy prawnego, jak jego pomoc wpływa na wynik sprawy o odszkodowanie po śmierci bliskiej osoby,

– czy lepiej powierzyć sprawę o odszkodowanie radcy prawnemu czy pośrednikom tzw. firmom odszkodowawczych, gdzie jest taniej,

– dlaczego warto skorzystać ze wsparcia radcy prawnego lub adwokata i jakie są korzyści w drodze do najwyższego odszkodowania.

W sprawach o odszkodowanie możesz skorzystać z darmowych porad prawnych, skontaktuj się z radcą prawnym od odszkodowań i dowiedz się jakie masz prawa.

Czas w sprawach o odszkodowanie po śmierci osoby bliskiej ma ogromne znaczenie.

Pamiętaj, jeżeli straciłeś w wypadku współmałżonka, rodzica – od tego jaką decyzję podejmiesz, zależy przyszłość i bezpieczeństwo finansowe Twoje i Twojej rodziny.

Od dnia wypadku trwa śledztwo w celu ustalenia stosunku przyczynienia, winy, kary.

Z uzyskaniem odszkodowaniem można poczekać, masz na to praktycznie 20 lat, ale Prokuratura i Sąd z ustaleniami co do wypadku nie czekają, a Ty biernie tracisz możliwość realnego wpływu na to, co się dzieje w śledztwie.

Dla swojego bezpieczeństwa wybierz pomoc skutecznego, wyspecjalizowanego w sprawach o odszkodowanie radcy prawnego, który poświęci odpowiednią ilość czasu Twojej sprawie, aby uzyskać wysokie odszkodowanie dla Ciebie i Twoich bliskich.

Zapraszamy do kontaktu oraz współpracy.

Ważny jest układ pokrewieństwo ale jak wskazują Sąd Najwyższy i Sądy Apelacyjne, ważniejszy jest układ okoliczności faktycznych, czasem śmierć najbliższego przyjaciela powoduje większą stratę niż po stracie członka bliskiej rodziny.

Prowadzimy następujące sprawy o odszkodowanie i zadośćuczynienie z wypadków drogowych:

– o odszkodowanie, zadośćuczynienie po śmierci syna,

– o odszkodowanie, zadośćuczynienie po śmierci córki,

– o odszkodowanie, zadośćuczynienie po śmierci żony,

– o odszkodowanie, zadośćuczynienie po śmierci męża,

– o odszkodowanie, zadośćuczynienie po śmierci matki,

– o odszkodowanie, zadośćuczynienie po śmierci ojca,

– o odszkodowanie, zadośćuczynienie po śmierci brata,

– o odszkodowanie, zadośćuczynienie po śmierci siostry,

– o odszkodowanie, zadośćuczynienie po śmierci dziadka,

– o odszkodowanie, zadośćuczynienie po śmierci babki,

– o odszkodowanie, zadośćuczynienie po śmierci wnuka,

– o odszkodowanie, zadośćuczynienie po śmierci konkubenta,

– o odszkodowanie, zadośćuczynienie po śmierci konkubiny.

Kancelaria Radcy Prawnego Sławomira Morlewskiego udziela bezpłatnych porad prawnych oraz pomocy w otrzymaniu przysługujących świadczeń i odszkodowań związanych ze śmiercią osoby bliskiej.

  • Zwrot kosztów pogrzebu osoby zmarłej,
  • Renty odszkodowawczej
  • Odszkodowania za pogorszenie sytuacji życiowej i majątkowej
  • Zadośćuczynienia za doznaną krzywdę
  • Zadośćuczynienia za naruszenie dóbr osobistych takich jak prawo do więzi z osobą bliską, prawo do życia w pełnej rodzinie itd.
  • Odszkodowanie z ZUS - (bezpłatnie w ramach całej sprawy z wypadku),
  • Odszkodowanie NNW - (bezpłatnie w ramach całej sprawy z wypadku),
  • Odszkodowanie z polisy na życie - (bezpłatnie w ramach całej sprawy z wypadku),
  • Renty z ZUS - (bezpłatnie w ramach całej sprawy z wypadku),

Bezpłatnie oznacza, że jeżeli zmarły miał polisę na 500.000zł to pomożemy ci w zgłoszeniu szkody z tej polisy i nie bierzemy za to złotówki, podobnie ze świadczeniami z ZUS, KRUS, NNW.

Zajmujemy się tylko sprawami o odszkodowanie, zadośćuczynienie oraz rentę przyznawaną przez sąd za śmierć bliskiej osoby.

Na bieżąco rozszerzamy wiedzę w tej dziedzinie.

Zarówno radca prawny, jak i adwokat przechodzą przez niemal 9-letni proces edukacji, by uzyskać uprawnienia zawodowe – podobnie jak lekarze uczą się przez całe życie.

Mamy ogromną wiedzę i doświadczenie w sprawach wypadków ze skutkiem śmiertelnym – reprezentowaliśmy ponad 310 rodzin, dla których uzyskaliśmy co najmniej korzystną ugodę.

Nasz atut to biegłość w przepisach oraz orzecznictwie Sądów Apelacyjnych i Sądu Najwyższego, a w szczególności bezcenna wiedza i doświadczenie praktyczne.

Mamy dopracowany i sprawdzony model działania, co daje naszym Klientom ogromny atut w sporze z Podmiotem Odpowiedzialnym za szkodę (Towarzystwem Ubezpieczeń, UFG, PBUK). Prawo Odszkodowań to nie tylko sposób zarobku, to nasza pasja.

Zapewniamy Klientom usługi na najwyższym poziomie merytorycznym wynikające z bardzo wąskiej specjalizacji. Sprawy prowadzą wyłącznie radcy prawni lub adwokaci doświadczeni w prawie odszkodowań.

Skupiamy się głównie na jednej specjalizacji, co daje naszym Klientom ogromne wsparcie prawne w sporach z towarzystwami ubezpieczeń, które dysponują wykwalifikowanymi pełnomocnikami.

Mimo 9 lat specjalizacji – głównie w jednej dziedzinie – nie spoczywamy na laurach, ale ciągle się kształcimy, zapoznajemy z najnowszym orzecznictwem, uczestniczymy w szkoleniach i konferencjach naukowych, analizujemy skomplikowane problemy praktyki, poszerzamy wiedzę.

Zapewniamy indywidualne podejście do każdej sprawy. Najwyższy możliwy poziom obsługi – Klient ma poczucie wyjątkowo dużego zaangażowania adwokatów w jego sprawę.

Prowadzimy do 10-15 spraw (rodzin, uszczerbków) rocznie, co daje Ci pewność, że Twoja sprawa będzie przez nas traktowana starannie. Ponadto nie podejmujemy się innych spraw niż o odszkodowanie i zadośćuczynienie.

Nie jesteśmy "hurtownią" przerabiającą kilkanaście tysięcy spraw rocznie. Skupiamy się bardzo szczegółowo na Twojej sprawie, analizujemy jej wszystkie aspekty, w związku z czym z Twojej sprawy wyciągamy maksimum – a tego najbardziej oczekujesz.

Nasze podejście do liczby prowadzonych spraw jest wynikiem szacunku do Ciebie jako Klienta. Doceniamy to, że swoją sprawę powierzyłeś akurat nam i oczekujesz, że skupienie na niej będzie maksymalne. U nas Twoja sprawa o odszkodowanie nie będzie anonimowa. Nad każdą sprawą kontrolę ma doświadczony radca prawny.

Odpowiadamy na telefony i maile naszych Klientów w godzinach od 10:00 do 22:00.

Oferujemy pełną dyspozycyjność adwokatów od spraw o odszkodowanie wraz z dojazdami do Klientów, sądów, prokuratur na terenie całej Polski – koszty po stronie kancelarii.

W sprawach pilnych Klient nigdy nie jest pozostawiony samemu sobie.

Pracujemy także w soboty i niedziele, gdy tego wymaga sytuacja (klienci mieszkający za granicą, pracujący do późna w tygodniu).

Pomagamy bezpłatnie naszym Klientom, dla których prowadzimy sprawę o odszkodowanie za śmierć bliskiej osoby w kwestiach z innych dziedzin prawa, które mogą się pojawić w procesie.

To między innymi postępowania spadkowe, sprawy o rentę powypadkową z ZUS lub KRUS, kredyty, ubezpieczenia na życie. To także sprawy z zakresu prawa rodzinnego – o opiekę, zgodę na dokonanie czynności przekraczającej zakres zwykłego zarządu majątkiem małoletniego, renty rodzinne.


Przykładowo płacąc nam 10% prowizji ze świadczenia uzyskanego z OC, za darmo pomożemy Ci w kwestiach odszkodowania, renty z ZUS, polisy na życie, sprawie rodzinnej, karnej czy spadkowej.

Klienci, którzy powierzyli nam prowadzenie swojej sprawy o otrzymanie najwyższego odszkodowania lub zadośćuczynienie za śmierci bliskiej osoby w wypadku samochodowym mogą w ramach wynagrodzenia umownego, dodatkowo liczyć na naszą kompleksową i bezpłatną pomoc oraz porady prawne w następujących kwestiach:

– Sprawa karna, zabezpieczenie kwestii winy, kontrola sprawy, analiza dokumentów, oskarżenie posiłkowe, reprezentacja procesowa.

– Sprawy rodzinne osób bliskich zmarłego np. o zgodę na dokonanie czynności przekraczającej zakres zwykłego zarządu majątkiem małoletniego,

– Sprawa spadkowa po zmarłym w wypadku,

– Inne odszkodowania np. z ZUS po zmarłym w wypadku, renta rodzinna.

Pomoc prawna Kancelarii obejmuje:

bezpłatne porady prawne dotyczące uzyskania odszkodowania,

– opinie prawne w sprawie,

– reprezentacja przed sądem w sprawie o odszkodowanie,

– reprezentacja w policji, prokuraturze i przed sądem w sprawie karnej,

– przygotowanie klientów do rozpraw sądowych,

– analiza akt – celem ustalenia zasadności roszczeń – bezpłatne,

– zgłoszenie szkody do podmiotu odpowiedzialnego za szkodę, wraz z wezwaniem do zapłaty,

– uczestnictwo w wywiadzie prowadzonym przez podmiot odpowiedzialny za szkodę,

– prowadzenie korespondencji – z podmiotem odpowiedzialnym za szkodę,

– prowadzenie negocjacji z podmiotem odpowiedzialnym za szkodę,

– odwołanie od decyzji Zakładu Ubezpieczeń, UFG, PBUK,

– sporządzanie pism procesowych w sprawie cywilnej: pozew, wniosek o zwolnienie z kosztów sądowych, wnioski dowodowe, inne wnioski Procesowe, oświadczenia, zażalenia, apelacje, skargi Kasacyjne,

– sporządzanie pism procesowych w postępowaniu karnym: wnioski o dokonanie czynności śledztwa, wniosek o zgodę na przejrzenie akt, wniosek o działaniu jako oskarżyciel posiłkowy, środki zaskarżenia na opinie biegłych z zakresu ruchu drogowego, zażalenia na czynności śledztwa lub postanowienia, zarządzenia sądu, apelacje, kasacje.

Najwyższa jakość usług, najwyższe odszkodowania, profesjonalna obsługa – poznaj naszą Kancelarię Prawną

W sprawach o odszkodowanie z wypadku drogowego warto korzystać z pomocy adwokata, radcy prawnego już na etapie postępowanie przygotowawczego tj. od dnia wypadku w którym zginął nasz bliski do dnia zamknięcia śledztwa.

Tak naprawdę na etapie śledztwa zostaną ustalone podstawy do przypisania winy za spowodowanie wypadku drogowego – odpowiedzialności za wypadek samochodowy, zostaną ustalone okoliczności ewentualnego przyczynienia się poszkodowanego do szkody.

W sprawie wypadku komunikacyjnego kluczowe znaczenie ma opinia biegłego z zakresu ruchu drogowego, złożenie odpowiednich wniosków dowodowych, oświadczeń, sprawdzanie na bieżąco, co dzieje się w śledztwie, wstąpienie do sprawy karnej dotyczącej wypadku drogowego jako oskarżyciel posiłkowy.

W sprawach o odszkodowanie po śmierci osoby bliskiej z wypadku drogowego warto skorzystać z pomocy wyspecjalizowanego radcy prawnego od odszkodowań, taka decyzja daje pewność skutecznego dochodzenia odszkodowań, uzyskania najwyższego odszkodowania.

Ze świadczeń uzyskanych w sprawach o odszkodowanie po śmierci osoby bliskiej (renta, odszkodowanie, zadośćuczynienie, koszty pogrzebu) nie płaci się podatku.

PODATEK PŁACI SIĘ TYLKO OD ODSETEK ZASĄDZONYCH PRZEZ SĄD.

W sprawach o odszkodowanie po śmierci bliskiej osoby powodowie uzyskują bardzo często bardzo wysokie odszkodowania.

Mogą to być renty, odszkodowania, zadośćuczynienia, koszty pogrzebu.

Od tych świadczeń zasądzonych wyrokiem sąd dolicza także odsetki, od nich należy zapłacić podatek dochodowy 18 lub 19% w zależności od tego, w jakim progu dana osoba rozlicza się z Urzędem Skarbowym.

Przykładowo:

Sąd zasądził dla powoda 100 000 zł zadośćuczynienia za śmierć osoby bliskiej i 7 000 zł odsetek za opóźnienie.

Od tych 7 000 zł należy zapłacić najczęściej 18% podatku dochodowego czyli 1 260 zł.

Zadośćuczynienia za doznaną krzywdę w wyniku straty bliskiej osoby to świadczenie składające się na ogólnie nazywane odszkodowanie.

Jeżeli straciłeś bliską Ci osobę w wypadku drogowym możesz dochodzić następujących świadczeń: renta, odszkodowanie, zadośćuczynienie, koszty pogrzebu.

Celem zadośćuczynienia za doznaną krzywdę jest zrekompensowanie bólu, cierpień psychicznych, smutku, tęsknoty, pustki, pogorszenia sytuacji psychologicznej powstałej w wyniku śmierci bliskiej osoby.

Kwoty zadośćuczynień w zależności od stopnia pokrewieństwa i okoliczności sprawy wahają się od 10 000 zł (strata wnuka, dziadka) do nawet 500 000 zł (strata rodziców).

Radca Prawny skutecznie zajmujący się dochodzeniem odszkodowań dołoży wszelkich starań, abyś otrzymał należne Ci zadośćuczynienie, najwyższe do uzyskania w danej sprawie.

Nasze dotychczasowe doświadczenie daje gwarancję uzyskania najwyższych możliwych świadczeń odszkodowawczych.

Likwidacja szkody, powstałej w wyniku wypadku komunikacyjnego (śmierć osoby bliskiej), zajmuje od ubezpieczycielowi najczęściej od 30 do 90 dni.

Termin ten należy liczyć od daty zgłoszenia roszczeń o odszkodowanie (odebrania korespondencji), z tym zastrzeżeniem, że została wysłana całościowa dokumentacja.

Czasami okoliczności wypadku drogowego w którym zginął członek najbliższej rodziny są skomplikowane, wówczas termin 90 dniowy może ulec przedłużeniu.

Na etapie likwidacji szkody warto korzystać z pomocy Radcy Prawnego zajmującego się odszkodowaniami, taki wybór daje gwarancję zgłoszenia wszelkich roszczeń, skuteczności dochodzenia odsetek, kompletności materiału dowodowego, wysokiego odszkodowania już na etapie kwoty bezspornej.

Masz prawo starać się o odszkodowanie po śmierci bliskiej osoby w wypadku, gdy sprawcą zdarzenia jest inna osoba, może to być kierowca innego pojazdu, lub kierowca w którego samochodzie zginął jako pasażer członek twojej najbliższej rodziny.

Możesz ubiegać się o:

-zwrot kosztów pogrzebu, osoby bliskiej, zmarłej w wyniku wypadku drogowego,

-o rentę po śmierci w wypadku osoby zobowiązanej do alimentacji,

-o odszkodowanie za znaczne pogorszenie sytuacji życiowej w wyniku śmierci osoby bliskiej w wypadku drogowym,

-o zadośćuczynienie za doznaną krzywdę wywołaną śmiercią bliskiej osoby w wypadku drogowym,

Skuteczny Radca Prawny od odszkodowań to gwarancja wysokiego odszkodowania. W sprawach o odszkodowanie z wypadków, w których doszło do śmierci osoby najbliższej mamy ogromne doświadczenie, z wysoką skutecznością dochodzimy dla naszych klientów wysokich odszkodowań, wybierając naszą pomoc masz pewność maksymalnego zaangażowania w prowadzenie twojej sprawy odszkodowawczej, gwarantujemy pomoc prawną jakiej szukasz.

Adwokat od odszkodowań Lublin:

Prowadzenie sprawy o odszkodowanie, zadośćuczynienia, renty z wypadku drogowego, w którym zginęła bliska nam osoba najlepiej powierzyć radcy prawnemu lub adwokatowi, którzy stale specjalizują się w profesjonalnym dochodzeniu odszkodowań w wypadku drogowym.

Odszkodowania, opinie, wyroki - skuteczność w dochodzeniu roszczeń:


DLACZEGO:

-sprawy o odszkodowanie z wypadków śmiertelnych, dotyczą najczęściej bardzo wysokich roszczeń, często o odszkodowanie starają się żona i małoletnie dzieci, odpowiedzialność za wynik takiej sprawy o odszkodowanie jest ogromna, a możliwe odszkodowania bardzo wysokie,

-radca prawny specjalizujący się w sprawach o odszkodowanie ma najczęściej bardzo duże doświadczenie, wiedzę, gwarantuje skuteczność w dochodzeniu odszkodowań, poświęci sporo czasu na prowadzenie sprawy odszkodowawczej, a co najważniejsze będzie miał stały i bezpośredni kontakt ze swoim klientem, który został wypadkiem bliskiej osoby poszkodowany,

-to klient, który szuka pomocy prawnej w sprawie odszkodowawczej wybiera radcę prawnego lub adwokata, który ma osobiście prowadzić jego sprawę o odszkodowanie a nie pośrednicząca firma odszkodowawcza,

-wysokie zaangażowanie Adwokata od odszkodowań w twoją sprawę o odszkodowanie powypadkowe jest największym czynnikiem wpływającym na wysokość odszkodowania w danym stanie faktycznym sprawy (danych okolicznościach),

-zapłacisz kilka razy niższe wynagrodzenie prowizyjne, ominiesz sporą ilość osób, którym w przypadku firm odszkodowawczych zapłacisz tylko za to, że są w strukturach działu sprzedaży i władz firmy,

–pierwszym krokiem do otrzymania wysokiego odszkodowania czy zadośćuczynienia jest wybór odpowiedniej osoby, która będzie naszym wsparciem w sprawie odszkodowawczej - specjalizujący się w odszkodowaniach Radca Prawny jest najlepszą gwarancją,

-skuteczny w sprawach o odszkodowanie radca prawna czy adwokat to najlepszy wybór by uzyskać wysokie odszkodowanie po śmierci bliskiej osoby tytułem odszkodowania, zadośćuczynienia czy renty jaką poszkodowany powinien otrzymać w danym wypadku drogowym.

Radca Prawny od odszkodowań - Warszawa, Lublin, Białystok, Łódź:

Warto nam zaufać, od 10 lat pomagamy poszkodowanym w wypadkach drogowych, zajmujemy się tylko sprawami z wypadków śmiertelnych, prowadzimy do 10-12 spraw rocznie (10-12 rodzin reprezentowanych) skutecznie dochodzimy wysokich odszkodowań z wypadków.


Bezpłatne porady prawne odszkodowania:

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania bezpłatnych porad prawnych w sprawie o odszkodowanie po śmierci bliskiej Ci osoby, czy analizy sprawy odszkodowawczej pod kątem możliwości skutecznego dochodzenia wysokich roszczeń odszkodowawczych - Radca Prawny, Adwokat od odszkodowań to twoje bezpieczeństwo finansowe na przyszłość, nie ryzykuj, wybierz mądrze.


Dobry w sprawach odszkodowawczych Radca Prawny:

Wysoką jakość Radcy Prawnego od odszkodowań, Adwokata od odszkodowań najlepiej w naszej opinii potwierdzają następujące czynniki:

-Doświadczenie, duża liczba spraw przy których pracował Adwokat lub Radca Prawny,

-Wiedza specjalistyczna, (skupienie na jednej, wąskiej dziedzinie prawa), najlepiej odszkodowania jednego typu - wypadki drogowe, Adwokat czy Radca Prawny ma wówczas czas na szerokie skupienie się na aktualizacji wiedzy z orzecznictwa, spraw odszkodowawczych jak i karnych z wypadków drogowych,

-Wyroki na duże kwoty (skuteczność), które można zweryfikować u klientów, którzy wyrazili na to zgodę,

-Opinie klientów, ale takie, które można zweryfikować, telefonicznie lub osobiście, a nie pisane przez firmy wynajęte w tym celu, lub samych pracowników danej Firmy czy Kancelarii.

Odszkodowanie wypadek śmiertelny Radca Prawny:

Bliscy osób, które zginęły w wypadku często szukają pomocy w sprawie o odszkodowanie.

W sprawach o odszkodowanie po stracie bliskiej osoby warto korzystać z pomocy skutecznego radcy prawnego lub adwokata specjalizującego się w sprawach o odszkodowanie powypadkowe.

Taka profesjonalna pomoc zwiększa szanse osób z kręgu najbliższych zmarłego na uzyskanie wysokiego odszkodowania z ubezpieczenia OC sprawcy wypadku.


Adwokat - pomoc w uzyskaniu odszkodowania:

Warto szukać pomocy w sprawie o odszkodowanie, w szczególności taka pomoc prawna będzie konieczna i przydatna w sytuacji:


ODSZKODOWANIA CENNIK:

-Gdy nie chcesz płacić zawyżonych prowizji firmom odszkodowawczym, obecne stawki rynkowe to 18-35% brutto, u adwokata czy radcy prawnego wyspecjalizowanego w odszkodowaniach możesz liczyć na stawki w granicach 10-15% brutto prowizji.


ODSZKODOWANIA SPRAWY TRUDNE:

-Trudnych spraw dotyczących wypadków drogowych ze skutkiem śmiertelnym, spraw o odszkodowanie za ciężkie uszczerbki na zdrowiu, spraw o odszkodowanie za błędy medyczne, w takich przypadkach pomoc adwokata w sprawie o odszkodowanie jest wysoce wartościowa,

-Skomplikowanych spraw o odszkodowanie powypadkowe, z ryzykiem wysokiego przyczynienia, spraw o trudnych okolicznościach faktycznych, które mogą wpłynąć na obniżenie odszkodowania powypadkowego.

ADWOKAT OD ODSZKODOWAŃ - WĄSKA SPECJALIZACJA:

-Spraw o wysokie roszczenia odszkodowawcze, w sprawie przykładowo o 100.000zł ryzyko uzyskania 50.000zł zamiast 100.000zł, jest wartę zlecenia sprawy profesjonaliście w osobie radcy prawnego lub adwokata, którzy mają specjalizację w zakresie spraw o odszkodowania powypadkowe.

ODSZKODOWANIA WYNAGRODZENIE FIRMA ODSZKODOWAWCZA:

-Gdy przedstawiciele firm odszkodowawczych nakłaniają Cię na podejrzane umowy o dochodzenie odszkodowań, namawiają Cię na bardzo wysokie wynagrodzenie prowizyjne, posługując się często frazesami, że w twojej sprawie ubezpieczyciel ma całą armię prawników wyspecjalizowanych w odszkodowaniach, którzy skutecznie zrobią wszystko byś nie uzyskał jakichkolwiek kwot tytułem odszkodowania.

Takie argumenty to zwykłe straszenie, mają uzasadniać bardzo wysokie prowizję, np. 30-40% by firma odszkodowawcza mogła skutecznie prowadzić twoją sprawę, opłacić pracowników, agentów, czy wynajętych przez firmę adwokatów.

ODSZKODOWANIA RADCA PRAWNY OPINIE:

Zadaj sobie pytanie, czy adwokata, radcę prawnego nie taniej będzie samemu wyszukać na podstawie poleceń, opinii, stron internetowych?

ODSZKODOWANIA POMOC ADWOKATA:

Firma odszkodowawcza też musi znaleźć adwokata do sprawy o odszkodowanie, bo agent czy jej pracownik nie mogą być pełnomocnikami procesowymi, a znaczną większość wynagrodzenia zapłacisz dla osób, których wpływ na wynik sprawy o odszkodowanie jest nieistotny,


BEZPŁATNE KONSULTACJE ODSZKODOWANIA:

-gdy firma ubezpieczeniowa nakłania Cię na niekorzystną dla ciebie ugodę, w której zrzekasz się wszelkich roszczeń odszkodowawczych na przyszłość, a jednocześnie rezygnujesz ze znacznej części dochodzonych uprzednio roszczeń,

-gdy nie wiesz z jakimi roszczeniami odszkodowawczymi wystąpić, w jakiej wysokości, wobec kogo,

-gdy potrzebujesz wsparcia w sprawie karnej dotyczącej wypadku drogowego w którym zginął twój bliski.


Warto szukać pomocy radcy prawnego lub adwokata w sprawie o odszkodowanie!!!.


Odszkodowania skuteczny Radca Prawny:

Pomoc skutecznego w dochodzeniu odszkodowań radcy prawnego to ogromne wsparcie, które na pewno Ci się opłaci, często może zwiększyć wysokość odszkodowania kilkunastokrotnie.


Odszkodowania darmowe porady prawne:

Nie jesteś czegoś pewny, masz obawy, zadzwoń i skorzystaj z darmowych porad prawnych w sprawach odszkodowawczych, dojeżdżamy do klientów i prowadzimy sprawy o odszkodowanie w całej polsce, wielokrotnie prowadziliśmy sprawy o odszkodowanie z wypadków śmiertelnych w okolicy miast Lublin, Radom, Zamość, Warszawa, Siedlce, Płock, Łódź, Piotrków Trybunalski, Łomża, Białystok, Olsztyn, Rzeszów, Tarnobrzeg, Kielce.

Odszkodowania pomoc prawna:

W internecie można trafić na bardzo dobrych w sprawach o odszkodowanie radców prawnych i adwokatów szukając w wyszukiwarce google frazami:

szukam adwokata do sprawy o odszkodowanie,

dobry adwokat/radca prawny sprawa o odszkodowanie,

adwokat odszkodowanie opinie,

skuteczny radca prawny odszkodowanie,

radca prawny odszkodowania opinie,

odszkodowania wypadki drogowe,

skuteczny adwokat od odszkodowań,

Odszkodowanie z pomocą Radcy Prawnego, Adwokata:

Jedną z kategorii spraw, którymi zajmuje się nasza Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych są sprawy o odszkodowania z wypadków drogowych, w których poszkodowani doznali obrażeń ciała - tzw. sprawy uszczerbkowe.

W ramach praktyki spraw o odszkodowania prowadzimy dwie kategorie spraw:

-sprawy o odszkodowanie po śmierci osoby bliskiej w wypadku drogowym

-sprawy o odszkodowanie za urazy ciała powstałe w wyniku wypadku drogowego.

Od 13 lat prowadzimy tylko sprawy o takie odszkodowania powypadkowe i sprawy karne z wypadków drogowych.

Klient zwracając się do nas o pomoc, ma zapewnioną kompleksową pomoc prawną Radcy Prawnego zarówno w sprawie o odszkodowanie z OC sprawcy jak i w sprawie karnej przeciwko sprawcy wypadku.


Obrażenia ciała w wypadku drogowym, odszkodowania:

W ramach udzielanej pomocy prawnej pomagamy poszkodowanym uzyskać po wypadku:

-zwrot kosztów leczenia powypadkowego

-zwrot kosztów dojazdu osób bliskich do placówek medycznych

-zwrot kosztów zasadnego zywienia po wypadku

-zwrot kosztów opieki osób trzecich

-renty, za zwiększone potrzeby i za utratę zdolności zarobkowej

-odszkodowanie

-zadośćuczynienie za doznaną krzywdę

Informację o tym, jakie świadczenia są zasadne w twoim przypadku, możesz otrzymać od Radców Prawnych i Adwokatów z naszej kancelarii, mających ogromne doświadczenie w sprawach o odszkodowania przeciwko Towarzystwom Ubezpieczeń.


Darmowe porady prawne odszkodowania za urazy ciała:

W sprawach o odszkodowania za urazy ciała po wypadku drogowym naszym potencjalnym klientom oferujemy darmowe porady prawne, mające na celu lepsze orientowanie się przez poszkodowanych w swoich prawach i sytaucji prawnej po wypadku drogowym.

Darmowe porady prawne są udzielane przez Adwokata lub Radcę Prawnego. Radcy Prawni i Adwokaci udzielający porad prawnych w sprawach o odszkodowania za urazy ciała mają ogromne doświadczenie w procesach o odszkodowania komunikacyjne.

Darmowe porady prawne dotyczą tylko spraw o odszkodowania z OC sprawcy wypadku drogowego. Innych spraw nie prowadzimy. Bezpłątne porady prawne mają formę porad i konsultacji, telefonicznych, mailowych, osobistych w siedzibie Kancelarii w Warszawie lub w miejscy zamieszkania osoby poszkodowanej w wypadku.

Sprawy odszkodowawcze za uszczerbki na zdrowiu prowadzimy w całym kraju, dojazd do klientów jest po naszej stronie.


Zapraszamy do kontaktu.

Mec Sławomir Morlewski


BEZPŁATNA WERYFIKACJA SPRAWY

W sprawach o odszkodowanie bezpłatnie analizujemy czy w sprawie możemy uzyskać dla Ciebie świadczenia.

PROFESJONALNA POMOC PRAWNA

Potrzebujesz profesionalnej pomocy prawnej, nie czekaj, zgłoś się do nas otrzymasz pomoc jakiej oczekujesz.


Szybki kontakt

Telefon: 518 841 148
Email: morlewski-kancelaria@wp.pl
Adres: Biurowiec Q22, Al. Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa

Darmowa porada prawna