Sławomir Morlewski Radca Prawny
Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Lublinie
Skontaktuj się z nami:
518 841 148 morlewski-kancelaria@wp.pl

W sprawach o odszkodowanie:

darmowa porada prawna

Darmowe porady prawne odszkodowania

Osoby, które brały udział w wypadku samochodowym oraz ich najbliżsi, nie zawsze wiedzą, jakie prawa im przysługują. Z tego powodu w ramach świadczonych przez naszą kancelarię usług znalazły się darmowe konsultacje dotyczące szkód osobowych powstałych na skutek zdarzeń komunikacyjnych. Mecenas Sławomir Morlewski udziela darmowych porad dotyczących śmierci bliskiej osoby lub doznania uszczerbku na zdrowiu w wyniku wypadków drogowych. Przeprowadzone rozmowy nie zobowiązują do podjęcia z nami współpracy.

W czym możemy pomóc?

Udzielone konsultacje pozwalają na zapoznanie się ze stawkami rynkowymi, które przysługują adwokatowi lub radcy prawnemu za reprezentację w sądzie oraz przewidywanymi kosztami postępowania. Służą również wstępnej ocenie, jakiego odszkodowania można dochodzić w indywidualnej sytuacji, przy danym uszczerbku na zdrowiu. Darmowe porady prawne pomagają także w określeniu, czy roszczenie po wypadku sprzed lat się nie przedawniło.

Odszkodowanie od zakładu ubezpieczeń a uszczerbek na zdrowiu

Ze spotkań z nami możesz dowiedzieć się, czy przysługuje Ci zadośćuczynienie za doświadczoną krzywdę i jak przebiega proces jego uzyskiwania od odpowiedzialnego za szkodę podmiotu. Odpowiemy na Twoje pytania w zakresie doznanego uszczerbku na zdrowiu. Zastanawiasz się, co brane jest pod uwagę podczas jego oceny? Jak jego stopień wpływa na wysokość kwoty odszkodowania wypłacanego przez towarzystwo ubezpieczeń? Chcesz wiedzieć, czy możesz ubiegać się o zwrot kosztów leczenia, prywatnej rehabilitacji lub kosztów dojazdów do placówek medycznych? Podczas udzielania darmowych porad prawnych pracownik naszej kancelarii postara się rozwiać te i inne wątpliwości.

Śmierć bliskiej osoby

Pogrążona w żałobie rodzina może dochodzić rekompensaty po stracie bliskiej osoby w wyniku nieszczęśliwego zdarzenia komunikacyjnego. W ramach darmowych porad prawnych oferowanych przez naszą kancelarię prawną dowiesz się, kto i przez jaki okres może ubiegać się o odszkodowanie po zmarłym w wypadku samochodowym. Podpowiemy również, jak uzyskać rentę alimentacyjną po śmierci bliskiej osoby, a także jak otrzymać zwrot kosztów pochówku, zorganizowania stypy czy postawienia nagrobka. Wyjaśnimy także różnice między wsparciem, jakiego w takiej sytuacji może udzielić rodzinie kancelaria a tym, które oferują firmy odszkodowawcze.

Jeżeli nie znalazłeś w tym artykule satysfakcjonującej Cię odpowiedzi na swoje pytania, masz jeszcze wątpliwości, chcesz skorzystać z bezpłatnej konsultacji lub myślisz o zleceniu nam sprawy, skontaktuj się z nami, postaramy się Ci pomóc w podjęciu decyzji.

BEZPŁATNA WERYFIKACJA SPRAWY

W sprawach o odszkodowanie bezpłatnie analizujemy czy w sprawie możemy uzyskać dla Ciebie świadczenia.

PROFESJONALNA POMOC PRAWNA

Potrzebujesz profesionalnej pomocy prawnej, nie czekaj, zgłoś się do nas otrzymasz pomoc jakiej oczekujesz.


Szybki kontakt

Telefon: 518 841 148
Email: morlewski-kancelaria@wp.pl
Adres: Biurowiec Q22, Al. Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa

Darmowa porada prawna