Sławomir Morlewski Radca Prawny
Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Lublinie
Skontaktuj się z nami:
518 841 148 morlewski-kancelaria@wp.pl

W sprawach o odszkodowanie:

darmowa porada prawna

Radca prawny odszkodowania Płock, Legionowo, Grójec

1 820 000 zl odszkodowania!

Nasze sprawy

Rodzaj szkody

Strata żony, matki, córki, siostry, uszczerbki.

Wysokość uzyskanego odszkodowania:

1 820 000 zł, słownie Milion osiemset dwadzieścia tysięcy złotych

Uprawnieni do roszczeń:

Mąż, 3 dzieci, Matka, 4 rodzeństwa.

Odpowiedzialność:

Ergo Hestia

Czas trwania sprawy:

38 miesięcy

Opis zdarzenia:

Radca Prawny odszkodowania Płock - sprawy wypadkowe:

W 2020 roku w okolicach Płocka miał miejsce wypadek drogowy. Kierowca pojazdu ciężarowego stracił panowanie nad prowadzonym przez siebie pojazdem i zjechał na przeciwny pas, doprowadzając do czołowego zderzenia z pojazdem osobowym. W wyniku wypadku jedna osoba zginęła a trzy doznały poważych obrażeń ciała. Sprawca wypadku miał ubezpieczenie OC w STU Ergo Hestia S.A. wobec czego możliwe było dochodzenie odszkodowań od tego Ubezpieczyciela.

Klienci zdecydowali się na dochodzenie odszkodowania z polisy OC sprawcy za śmierć osoby bliskiej i odszkodowania za uszczerbki na zdrowiu. O odszkodowanie chcieli starać się tylko z pomocą wyspecjalizowanej Kancelarii Radcowskiej lub Adwokackiej, nie zamierzali korzystać z pośredników, czyli tzw. Kancelarii Odszkodowawczych. Kluczowe dla ich decyzji były opinie naszych poprzednich klientów z ich okolicy.


Darmowe porady prawne w sprawach o odszkodowanie po wypadku drogowym:

Poszkodowani umówili się z Radcą Prawnym naszej Kancelarii na bezpłatne konsultacje prawne w swoim miejscu zamieszkania, w ramach których otrzymali szereg darmowych porad prawnych z zakresu spraw o odszkodowania.

Darmowe porady prawne ułatwiły im podjęcie decyzji co do zlecenia spraw o odszkodowanie konkretnemu Radcy Prawnemu od odszkodowań. Radca Prawny naszej Kancelarii, który był obecny podczas bezpłatnych konsultacji z klientami zgodnie z ich oczekiwaniami od początku prowadził ich sprawy o odskodowania powypadkowe.


Odszkodowanie za śmierć bliskiej osoby - obrażenia ciała:

O odszkodowanie powypadkowe za śmierć osoby bliskiej wystąpili w sprawie mąż, 3 dzieci, matka, 4 rodzeństwa. Dodatkowo 3 dzieci zmarłej kobiety w wypadku drogowym doznało obrażeń ciała. Obrażenia dwójki dzieci były dość poważne.


Zaniżone odszkodowanie po śmierci bliskiej osoby:

Po zgłoszeniu szkody przez Radcę Prawnego od spraw odszkodowawczych Ergo Hestia wydała decyzje uznaniowe, na mocy których wypłaciła poszkodowanym odszkodowania za znaczne pogorszenie sytuacji życiowej, zadośćuczynienia za doznaną krzywdę po śmierci bliskiej osoby.

W ocenie Radcy Prawnego naszej kancelarii, specjalizującego się od lat w sprawach o odszkodowania z OC, odszkodowania były rażąco zawyżone. SO w Płocku przykładowo, mężowi i dzieciom zmarłej przyznał 7-8 razy wyższe odszkodowania od tych uznanych przez Ergo Hestia za odpowiednie. Rodzeństwu odmówiono jakiegokolwiek odszkodowania powypadkowego. Ergo Hestia argumentowała to tym, że rodzeństwo nie stanowi bliskiej rodziny zmarłej.

Najciekawsze kwestie prawne:

Dla naszych Klientów uzyskaliśmy następujące świadczenia:

Mąż

215 000 zł zadośćuczynienia za doznaną krzywdę.

100 000 zł odszkodowania za znaczne pogorszenie sytuacji życiowej.

60 000 zł odsetek ustawowych.

20 000 zł koszty pogrzebu.

Łącznie około 395 000 zł

Córka

370 000 zł zadośćuczynienia za doznaną krzywdę.

50 000 zł odszkodowania za znaczne pogorszenie sytuacji życiowej.

70 000 zł odsetek ustawowych.

Łącznie około 490 000 zł

Córka

310 000 zł zadośćuczynienia za doznaną krzywdę.

50 000 zł odszkodowania za znaczne pogorszenie sytuacji życiowej.

60 000 zł odsetek ustawowych.

Łącznie około 420 000 zł

Syn

214 000 zł zadośćuczynienia za doznaną krzywdę.

50 000 zł odszkodowania za znaczne pogorszenie sytuacji życiowej.

50 000 zł odsetek ustawowych.

Łącznie około 314 000 zł

Matka

70 000 zł zadośćuczynienia za doznaną krzywdę.

8 000 zł odsetek ustawowych.

Łącznie około 78 000 zł

Brat

30 000 zł zadośćuczynienia za doznaną krzywdę.

Łącznie około 30 000 zł

Brat

30 000 zł zadośćuczynienia za doznaną krzywdę.

Łącznie około 30 000 zł

Siostra

30 000 zł zadośćuczynienia za doznaną krzywdę.

Łącznie około 30 000 zł

Siostra

30 000 zł zadośćuczynienia za doznaną krzywdę.

Łącznie około 30 000 zł

Uwagi

Odszkodowania powypadkowe Płock:

Szukasz pomocy w uzyskaniu odszkodowania z wypadku drogowego? Ubezpieczyciel zaniżył twoje odszkodowanie za obrażenia ciała, śmierć bliskiej osoby? Potrzebujesz wsparcia w sprawie karnej przeciwko sprawcy wypadku?

Skontaktuj się z nami, umów na spotkanie - w kancelarii lub w swoim miejscu zamieszkania, rozmowę telefoniczną, z pomocą radcy prawnego, specjalisty w sprawach odszkodowawczych możesz tylko zyskać. Pomoc Radcy Prawnego w sprawie o odszkodowanie powypadkowe to wyrównanie twoich szans w starciu z Towarzystwem Ubezpieczeń, które stale korzysta z wyspecjalizowanych Kancelarii Adwokackich i Radcowskich, a co więcej, jest profesjonalistą i stale prowadzi procesy sądowe o odszkodowania powypadkowe z OC sprawców wypadków.

Radca Prawny od odszkodowań pomoże Ci uzyskać sprawiedliwe odszkodowanie po wypadku drogowym blsikiej osoby lub w sytuacji gdy doznałeś w wypadku drogowym obrażeń ciała.

Odszkodowania powypadkowe z OC sprawcy to nasza jedyna specjalizacja, w ciągu 13 lat reprezentowaliśmy ponad 3 000 osób, które straciły w wypadkach drogowych bliskiej osoby lub doznały w wypadku drogowym obrażeń ciała. W naszej Kancelarii od początku sprawę o odszkodowanie prowadzi jeden adwokat lub radca prawny.


Sąd Okręgowy w Płocku - jakie odszkodowanie po wypadku drogowym, podległe Sądy:

Każdy Sąd w Polsce ma swoje realia orzecznicze. Radca Prawny czy Adwokat stale zajmujący się sprawami o odszkodowanie po wypadku, wie jakie świadczenia maksymalne można uzyskać przed danym sądem w sprawie o odszkodowanie po śmierci bliskiej osoby.

Wielokrotnie prowadziliśmy sprawy o odszkodowanie przed Sądem Okręgowym w Płocku. Skuteczne dochodzeniliśmy odszkodowań dla naszych klientów.

Przykładowo:

Dla 9 dzieci po śmierci rodziców w 1999r uzyskaliśmy niemal 1 650 000zł w sprawie o odszkodowanie przeciwko PZU S.A. PZU uznało, że poszkodowanym nie należy się więcej jak 360 000zł.

W sprawie przeciwko Ergo Hestia uzyskaliśmy dla poszkodowanych, którzy stracili w wypadku z 2020r 3 bliskie osoby 1 300 000zł odszkodowania za śmierć osób bliskich.

Adwokaci i Radcy Prawni z naszej Kancelarii, profesjonalni pełnomocnicy od spraw o odszkodowanie wiedzą jakie świadczenia można uzyskać w danym przypadku przed Sądem Okręgowym w Płocku.

W naszej ocenie Sąd Okręgowy w Płocku, Sąd Okręgowy w Warszawie i Sąd Okręgowy w Białymstoku to sądy zasądzające najwyższe odszkodowania powypadkowe.

Pomoc prawna w sprawie o odszkodowanie:

Naszą główną specjalizacją są sprawy o odszkdowania po wypadkach komunikacyjnych. W sprawach o odszkodowania komunikacyjne świadczymy pomoc prawna w miastach Płock, Warszawa, Ostrołęka, Siedlce, Radom i ich okolicy.

Pomoc prawna adwokata, radcy prawnego przed Sądami z właściwości Ostrołęka, Przasnysz, Żuromin, Mława, Ciechanów, Maków Mazowiecki, Sierpc, Ostrów Mazowiecka, Płońsk, Płock, Gostynin, Sochaczew, Gostynin, Pułtusk, Wyszków, Węgrów, Sokołów Podlaski, Siedlce, Łosice, Mińsk Mazowiecki, Legionowo, Wołomin, Warszawa, Nowodwór, Pruszków, Grodzisk Mazowiecki, Otwock, Garwolin, Piaseczno, Żyrardów, Grójec, Kozienice, Białobrzegi, Radom, Przysucha, Zwoleń, Szydłowiec, Lipsko.


Odszkodowania Płock:

Bezpłatne konsultacje dla poszkodowanych w wypadkach drogowym, mające na celu ocenić zasadność dochodzenia świadczeń odszkodowawczych. Porady prawne w sprawach odszkodowań z wypadków drogowych są darmowe, klient nie płaci wynagrodzenia.

Darmowe porady odszkodowawcze mają na celu zorientowanie się w sprawie odszkodowawczeń, uzyskanie bezpłatnie informacji czy starać się o odszkodowanie, jakie mamy szanse na uzyskanie wysokiego odszkodowania, w jakiej wysokości trzeba ponieść opłaty, przed jakim sądem i jak wygląda procedura dochodzenia roszczeń odszkodowawczych.

Pomagamy bez pośredników jak w przypadku firm odszkodowawczych, w naszej Kancelarii sprawy o odszkodowanie prowadzą Adwokaci i Radcy Prawni, doświadczeni w sprawach o odszkodowanie.


Radca Prawny odszkodowania Warszawa:

Odszkodowania Radca Prawny Lublin, Zamość, Radom, Siedlce, odszkodowania powypadkowe, Adwokat wypadki drogowe, odszkodowania darmowe porady prawne lublin, odszkodowania lublin opinie, radca prawny wypadek odszkodowanie lublin, zamość, siedlce, radom.

BEZPŁATNA WERYFIKACJA SPRAWY

W sprawach o odszkodowanie bezpłatnie analizujemy czy w sprawie możemy uzyskać dla Ciebie świadczenia.

PROFESJONALNA POMOC PRAWNA

Potrzebujesz profesionalnej pomocy prawnej, nie czekaj, zgłoś się do nas otrzymasz pomoc jakiej oczekujesz.


Szybki kontakt

Telefon: 518 841 148
Email: morlewski-kancelaria@wp.pl
Adres: Biurowiec Q22, Al. Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa

Darmowa porada prawna