> Najczęściej zadawane pytania | Odszkodowania, Zadośćuczynienia | Kancelaria Morlewski - Sławomir Morlewski
Sławomir Morlewski Radca Prawny
Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Lublinie
Skontaktuj się z nami:
518 841 148 morlewski-kancelaria@wp.pl

W sprawach o odszkodowanie:

darmowa porada prawna

Najczęściej zadawane pytania

O kancelarii:

Radca Prawny sprawy odszkodowawcze:

Wybór pełnomocnika do sprawy odszkodowawczej (śmierć męża, żony) to bardzo ważna decyzja, będzie miała ogromny wpływ na całe późniejsze życie poszkodowanych, w szczególności w wymiarze bezpieczeństwa finansowego małżonka i osieroconych dzieci.

Bardzo istotne jest to:

Kto poprowadzi twoją sprawę o odszkodowanie?

Jak ją poprowadzi?

Jakie ma doświadczenie?

Czy poprowadzi ją osobiście czy przez wynajęte osoby?

Jakie wynagrodzenie prowizyjne zapłacisz (7-35%)?

Ile twój pełnomocnik dla Ciebie uzyska?

Jak zaangażuje się w prowadzenie sprawy o odszkodowanie?

Jakie czynności w sprawie wykona?


Odszkodowania Adwokat czy Firma:

Poważnie zastanów się zanim podejmiesz decyzję co do wyboru Radcy Prawnego, Adwokata czy Firmy Odszkodowawczej do prowadzenia sprawy o odszkodowanie po śmierci męża, żony - nie warto podejmować decyzji zbyt pochopnie!!!


Radca Prawny odszkodowania opinie:

WARTO ZAPOZNAĆ SIĘ Z OPINIAMI KLIENTÓW NA TEMAT NASZEJ PRACY:

https://www.specprawnik.pl/radca-prawny/slawomir-morlewski-57117/

https://oduslug.pl/kancelaria-radcy-prawnego-slawomir-morlewski-lublin/?tab=opinie&filtr=pozytywne

https://panoramafirm.pl/lubelskie,,lublin,jamro%C5%BCka,6_lok._2/kancelaria_prawna_slawomir_morlewski-zbujtg_rs.html#infopage-opinions

https://www.biznesfinder.pl/lublin-kancelaria-radcy-prawnego-slawomir-morlewski-6983279.html#box-reviews

http://www.firmy.net/kancelarie-adwokackie-adwokaci/kpsm,S7GNQ,opinie-klientow.html

JAK SIĘ Z NAMI SKONTAKTOWAĆ?

Witamy Państwa na stronie Kancelarii Radcy Prawnego Sławomira Morlewskiego udzielającej pomocy prawnej poszkodowanym w wypadkach drogowych (sprawy karne, sprawy o odszkodowanie).

Najprostszy sposób nawiązania kontaktu z naszą Kancelarią Radców Prawnych i Adwokatów w celu uzyskania pomocy prawnej, to kontakt telefoniczny lub mailowy.

Jeżeli potrzebujesz pomocy prawnej w uzyskaniu odszkodowania, reprezentacji w sprawie karnej, to kontakt z Radcą Prawnym lub Adwokatem można nawiązać:

-pod numerem 518 841 148 lub

-drogą mailową pod adresem morlewski-kancelaria@wp.pl

W ramach udzielanej pomocy prawnej udzielamy darmowych porad prawnych w sprawach o odszkodowanie. Darmowe porady prawne pomagają zorientować się w realiach spraw o odszkodowanie. Udzielają ich Radcowie Prawni i Adwokaci naszej Kancelarii. Darmowe porady prawne pomagają poszkodowanym w wypadkach drogowych podjąć odpowiedzialną i bezpieczną decyzję.

Przypominamy, że nie prowadzimy innych spraw niż sprawy:

-o odszkodowanie, zadośćuczynienie, renty, zwrot kosztów po śmierci osoby bliskiej w wypadku drogowym,

-o odszkodowanie, zadośćuczynienie, renty, zwrot kosztów za obrażenia doznane w wypadku drogowym,

-sprawy karne z wypadków drogowych - art. 177 KK.

Jest to nasza jedyna specjalizacja - odszkodowania z OC sprawców wypadków.

Zapraszamy do kontaktu.

W CZYM MOŻECIE MI POMÓC?

Witamy Państwa na stronie Kancelarii Radcy Prawnego Sławomira Morlewskiego udzielającej pomocy prawnej poszkodowanym w wypadkach drogowych (sprawy karne, sprawy o odszkodowanie).

Nasza Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów prowadzi tylko następujące sprawy:

-o odszkodowanie, zadośćuczynienie, renty, zwrot kosztów po śmierci osoby bliskiej w wypadku drogowym, wypadków przy pracy, wypadków rolniczych z OC sprawcy wypadku

-o odszkodowanie, zadośćuczynienie, renty, zwrot kosztów za obrażenia doznane w wypadku drogowym, wypadków przy pracy, wypadków rolniczych z OC sprawcy wypadku

-sprawy karne z wypadków drogowych - art. 177 KK - przeciwko sprawcom, po stronie poszkodowanych.

Jest to nasza jedyna specjalizacja - odszkodowania z OC sprawców wypadków.

W ramach udzielanej pomocy prawnej udzielamy darmowych porad prawnych w sprawach o odszkodowanie z wypadków.

Darmowe porady prawne pomagają zorientować się w realiach spraw o odszkodowanie (poznać prowizje obowiązujące na rynku, czas trwania sprawcy, szczegóły postepowania dowodowego, możliwe do uzyskania kwoty odszkodowań).

Darmowych porad prawnych w sprawach o odszkodowanie udzielają Radcowie Prawni i Adwokaci naszej Kancelarii.

Darmowe porady prawne pomagają poszkodowanym w wypadkach drogowych podjąć odpowiedzialną i bezpieczną decyzję.

Kancelaria Radcy Prawnego Sławomira Morlewskiego udziela bezpłatnych porad prawnych oraz pomocy w otrzymaniu przysługujących świadczeń i odszkodowań związanych ze śmiercią osoby bliskiej.

 • Zwrot kosztów pogrzebu osoby zmarłej,
 • Renty odszkodowawczej
 • Odszkodowania za pogorszenie sytuacji życiowej i majątkowej
 • Zadośćuczynienia za doznaną krzywdę
 • Zadośćuczynienia za naruszenie dóbr osobistych takich jak prawo do więzi z osobą bliską, prawo do życia w pełnej rodzinie itd.
 • Odszkodowanie z ZUS - (bezpłatnie w ramach całej sprawy z wypadku),
 • Odszkodowanie NNW - (bezpłatnie w ramach całej sprawy z wypadku),
 • Odszkodowanie z polisy na życie - (bezpłatnie w ramach całej sprawy z wypadku),
 • Renty z ZUS - (bezpłatnie w ramach całej sprawy z wypadku),

Bezpłatnie oznacza, że jeżeli zmarły miał polisę na 500.000zł to pomożemy ci w zgłoszeniu szkody z tej polisy i nie bierzemy za to złotówki, podobnie ze świadczeniami z ZUS, KRUS, NNW.


Zapraszamy do kontaktu.

Odszkodowania Radca Prawny:

Zasięg terytorialny pomocy prawnej w sprawach o odszkodowanie z wypadków drogowych:

Siedziba Kancelarii Radcy Prawnego znajduje się w Lublinie, jednak jako radca prawny w sprawach o odszkodowanie powypadkowe świadczę usługi na rzecz Klientów z całego kraju.

Odszkodowania Warszawa, Lublin:

Pomagamy uzyskać odszkodowanie powypadkowe w takich miastach jak Zamość, Radom, Siedlce, Włocławek, Piotrków Trybunalski, Kielce, Kraków, Warszawa, Płock, Łomża, Łódź, Białystok, Rzeszów, Tarnów, Poznań, Olsztyn, Gdańsk, Bydgoszcz czy Toruń. Koszt dojazdu do Klienta bierzemy na siebie, bez względu na jego wysokość.

Prowadzimy sprawy o odszkodowanie po śmierci osoby bliskiej, o odszkodowanie za doznane obrażenia ciała z całej Polski, precyzyjniej z obszaru następujących sądów apelacyjnych:

– Sąd Apelacyjny Białystok,

– Sąd Apelacyjny Gdańsk,

– Sąd Apelacyjny Lublin,

– Sąd Apelacyjny Łódź,

– Sąd Apelacyjny Poznań,

– Sąd Apelacyjny Katowice,

– Sąd Apelacyjny Kraków,

– Sąd Apelacyjny Szczecin,

– Sąd Apelacyjny Wrocław,

– Sąd Apelacyjny Warszawa,

– Sąd Apelacyjny Rzeszów.

Odszkodowania bezpłatne porady prawne:

W sprawach:

-o odszkodowanie po śmierci bliskiej osoby

-o odszkodowanie za doznane obrażenia ciała,

analiza sprawy jest całkowicie bezpłatna.


Radca Prawny odszkodowania:

Oznacza to, że Radca Prawny specjalizujący się w odszkodowaniach oceni czy warto w twojej sprawie wystąpić z roszczeniami o odszkodowanie wobec ubezpieczyciela a przede wszystkim oceni szanse skutecznego dochodzenia roszczeń odszkodowawczych na drodze sądowej.

Jest to bardzo ważne, jeżeli sprawa ma słabe szanse do skutecznego dochodzenia odszkodowania, nie warto wówczas narażać klienta na koszty sądowe.

Odszkodowania darmowe konsultacje:

Jeżeli klient zgłasza się do nas ze sprawą o odszkodowanie po śmierci osoby bliskiej, o odszkodowanie za ciężkie obrażenia ciała, może liczyć na bezpłatną analizę akt, spotkanie w celu omówienia sprawy, ocenę o jakie odszkodowania może wystąpić i jak wysokie świadczenia może uzyskać, omówienie kwestii ewentualnej współpracy, warunków umowy itp.

Czynności te czyli porady prawne, opinie, analizy z naszej strony są bezpłatne (klient nie uiszcza na naszą rzecz wynagrodzenia), nawet jeżeli klient po analizie zdecyduje, że jednak nie chce dochodzić roszczeń o odszkodowanie po śmierci bliskiej osoby np. z powodu:

-zbyt dużego ryzyka przegranej, gdy Radca Prawny zajmujący się odszkodowaniami oceni przykładowo, że szanse uzyskania 20-30tys złotych odszkodowania to 20% a w 80% nie uzyska się żadnego odszkodowania,

-możliwości uzyskania dość niskich kwot przy jednoczesnej niechęci do wracania do negatywnych emocji (sprawy z wysokim przyczynieniem, dalszy stopień pokrewieństwa).

-uzyskania od radcy prawnego od odszkodowań informacji, że Ubezpieczyciel po wypłatach będzie dochodził zwrotu od sprawcy (regres).

Odszkodowania bezpłatne porady prawne:

Szukasz pomocy prawnika w sprawie o odszkodowanie? Warto powierzyć sprawę Adwokatowi lub Radcy Prawnemu.

Udzielamy bezpłatnych porad prawnych tylko w sprawach o odszkodowanie po śmierci bliskiej osoby w wypadku drogowym, o odszkodowanie za obrażenia ciała.

Jeżeli bliska Ci osoba poniosła śmierć w wyniku wypadku drogowego i szukasz pomocy prawnej w sprawie odszkodowawczej, możesz bez zobowiązań zgłosić się do nas po bezpłatną poradę prawną.


Odszkodowania darmowe konsultacje, opinie:

Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania i wyjaśnić Ci wszelkie wątpliwości w kwestii sytuacji prawnej oraz procesu uzyskania odszkodowania za śmierć bliskiej osoby, doznane w wypadku obrażenia ciała tzw. uszczerbek na zdrowiu.

Postaramy się wyjaśnić Ci:

-jak znaleźć dobrego radcę prawnego lub adwokata do sprawy o odszkodowanie, a jednocześnie nie dać się namówić na bardzo wysoką prowizję od uzyskanych świadczeń odszkodowawczych,

–czy masz szanse na uzyskanie wysokiego odszkodowania lub zadośćuczynienia, za stratę bliskiej osoby w wypadku drogowym,

–jak przebiega proces starania się o wysokie odszkodowanie, w jakich czynnościach najbardziej będziesz potrzebował pomocy radcy prawnego specjalizującego się w sprawach odszkodowawczych,

–dlaczego można uzyskać większe odszkodowanie z pomocą skutecznego radcy prawnego, jak jego pomoc wpływa na wynik sprawy o odszkodowanie po śmierci bliskiej osoby,

– czy lepiej powierzyć sprawę o odszkodowanie radcy prawnemu czy pośrednikom tzw. firmom odszkodowawczych, gdzie jest taniej,

– dlaczego warto skorzystać ze wsparcia radcy prawnego lub adwokata i jakie są korzyści w drodze do najwyższego odszkodowania.

W sprawach o odszkodowanie możesz skorzystać z darmowych porad prawnych, skontaktuj się z radcą prawnym od odszkodowań i dowiedz się jakie masz prawa.

Zapewniamy indywidualne podejście do każdej sprawy. Najwyższy możliwy poziom obsługi – Klient ma poczucie wyjątkowo dużego zaangażowania adwokatów w jego sprawę.

Prowadzimy do 10-15 spraw (rodzin, uszczerbków) rocznie, co daje Ci pewność, że Twoja sprawa będzie przez nas traktowana starannie. Ponadto nie podejmujemy się innych spraw niż o odszkodowanie i zadośćuczynienie.

Nie jesteśmy "hurtownią" przerabiającą kilkanaście tysięcy spraw rocznie. Skupiamy się bardzo szczegółowo na Twojej sprawie, analizujemy jej wszystkie aspekty, w związku z czym z Twojej sprawy wyciągamy maksimum – a tego najbardziej oczekujesz.

Nasze podejście do liczby prowadzonych spraw jest wynikiem szacunku do Ciebie jako Klienta. Doceniamy to, że swoją sprawę powierzyłeś akurat nam i oczekujesz, że skupienie na niej będzie maksymalne. U nas Twoja sprawa o odszkodowanie nie będzie anonimowa. Nad każdą sprawą kontrolę ma doświadczony radca prawny.

Odpowiadamy na telefony i maile naszych Klientów w godzinach od 10:00 do 22:00.

Oferujemy pełną dyspozycyjność adwokatów od spraw o odszkodowanie wraz z dojazdami do Klientów, sądów, prokuratur na terenie całej Polski – koszty po stronie kancelarii.

W sprawach pilnych Klient nigdy nie jest pozostawiony samemu sobie.

Pracujemy także w soboty i niedziele, gdy tego wymaga sytuacja (klienci mieszkający za granicą, pracujący do późna w tygodniu).

Pomagamy bezpłatnie naszym Klientom, dla których prowadzimy sprawę o odszkodowanie za śmierć bliskiej osoby w kwestiach z innych dziedzin prawa, które mogą się pojawić w procesie.

To między innymi postępowania spadkowe, sprawy o rentę powypadkową z ZUS lub KRUS, kredyty, ubezpieczenia na życie. To także sprawy z zakresu prawa rodzinnego – o opiekę, zgodę na dokonanie czynności przekraczającej zakres zwykłego zarządu majątkiem małoletniego, renty rodzinne.


Skuteczny Adwokat odszkodowania:

Jesteśmy bardzo skutecznymi radcami prawnymi, adwokatami specjalizującymi się w dochodzeniu odszkodowań.

Uzyskujemy rekordowe odszkodowania za śmierć osoby bliskiej, ponieważ zawsze bardzo angażujemy się w sprawy naszych Klientów.

Aż 21 naszych spraw o odszkodowanie za stratę osoby bliskiej zakończyło się wyrokiem na łączną kwotę ponad 1 000 000 zł dla członków rodziny osoby zmarłej.


Odszkodowania opinie Radcy Prawnego:

O naszej skuteczności świadczą nie tylko zakończone sprawy ale także opinie klientów od spraw o odszkodowanie.

Dla jednego Klienta uzyskaliśmy rekordową kwotę ponad 850 000 zł odszkodowania i zadośćuczynienia za śmierć rodziców w wypadku komunikacyjnym.

Inna sprawa zakończyła się wyrokiem odszkodowania na ponad 2 200 000 zł dla rodziców i rodzeństwa po śmierci trzech bliskich osób.

Bliskim czterech ofiar wypadku samochodowego pomogliśmy uzyskać 1 660 000 zł.

Reprezentowaliśmy także dwie córki, którym po śmierci matki sąd przyznał po 340 000 zł.

Wielokrotnie pomagaliśmy rodzicom, którzy stracili swoje dzieci – kwoty odszkodowań wahały się w granicach 180 000 – 200 000 zł.


Adwokat odszkodowania - pomoc prawna:

Ale skuteczność to nie tylko wysokie wyroki, czasem ze sprawy beznadziejnej wyciągamy konkretne wyniki, zmniejszamy przyczynienie, skutecznie wnosimy apelacje, czasami 50.000zł dla rodzica to bardzo dużo, wszystko zależy od okoliczności indywidualnych konkretnej sprawy.


Dobry w sprawach odszkodowawczych Radca Prawny:

Wysoką jakość Radcy Prawnego od odszkodowań, Adwokata od odszkodowań najlepiej w naszej opinii potwierdzają następujące czynniki:

-Doświadczenie, duża liczba spraw przy których pracował Adwokat lub Radca Prawny,

-Wiedza specjalistyczna, (skupienie na jednej, wąskiej dziedzinie prawa), najlepiej odszkodowania jednego typu - wypadki drogowe, Adwokat czy Radca Prawny ma wówczas czas na szerokie skupienie się na aktualizacji wiedzy z orzecznictwa, spraw odszkodowawczych jak i karnych z wypadków drogowych,

-Wyroki na duże kwoty (skuteczność), które można zweryfikować u klientów, którzy wyrazili na to zgodę,

-Opinie klientów, ale takie, które można zweryfikować, telefonicznie lub osobiście, a nie pisane przez firmy wynajęte w tym celu, lub samych pracowników danej Firmy czy Kancelarii.

Zakres czynności kancelarii:

Nasza Kancelaria Radcy Prawnego nie prowadzi innych spraw, niż:

-sprawy o odszkodowanie po śmierci osoby bliskiej w wypadku drogowym,

-sprawy o odszkodowanie za urazy ciała doznane w wypadku drogowym.


Obecnie nie prowadzimy innych spraw o odszkodowanie.

Odszkodowaniami z wypadków drogowych zajmujemy się od 15 lat.

W tym czasie aż w 25 sprawach o odszkodowanie z wypadków drogowych (stan na kwiecień 2015r) uzyskaliśmy z OC sprawcy odszkodowanie w wysokości ponad miliona złotych.

W około 150 sprawach o odszkodowanie z wypadku drogowego uzyskaliśmy ponad 500 000zł odszkodowania z OC sprawcy.

W sprawach o odszkodowania z wypadków drogowych i w sprawach karnych z wypadków drogowych mamy olbrzymie doświadczenie.

Zapraszamy do kontaktu.


Odszkodowanie z pomocą Radcy Prawnego, Adwokata:

Jedną z kategorii spraw, którymi zajmuje się nasza Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych są sprawy o odszkodowania z wypadków drogowych, w których poszkodowani doznali obrażeń ciała - tzw. sprawy uszczerbkowe.

W ramach praktyki spraw o odszkodowania prowadzimy dwie kategorie spraw:

-sprawy o odszkodowanie po śmierci osoby bliskiej w wypadku drogowym

-sprawy o odszkodowanie za urazy ciała powstałe w wyniku wypadku drogowego.

Od 13 lat prowadzimy tylko sprawy o takie odszkodowania powypadkowe i sprawy karne z wypadków drogowych.

Klient zwracając się do nas o pomoc, ma zapewnioną kompleksową pomoc prawną Radcy Prawnego zarówno w sprawie o odszkodowanie z OC sprawcy jak i w sprawie karnej przeciwko sprawcy wypadku.


Obrażenia ciała w wypadku drogowym, odszkodowania:

W ramach udzielanej pomocy prawnej pomagamy poszkodowanym uzyskać po wypadku:

-zwrot kosztów leczenia powypadkowego

-zwrot kosztów dojazdu osób bliskich do placówek medycznych

-zwrot kosztów zasadnego zywienia po wypadku

-zwrot kosztów opieki osób trzecich

-renty, za zwiększone potrzeby i za utratę zdolności zarobkowej

-odszkodowanie

-zadośćuczynienie za doznaną krzywdę

Informację o tym, jakie świadczenia są zasadne w twoim przypadku, możesz otrzymać od Radców Prawnych i Adwokatów z naszej kancelarii, mających ogromne doświadczenie w sprawach o odszkodowania przeciwko Towarzystwom Ubezpieczeń.


Darmowe porady prawne odszkodowania za urazy ciała:

W sprawach o odszkodowania za urazy ciała po wypadku drogowym naszym potencjalnym klientom oferujemy darmowe porady prawne, mające na celu lepsze orientowanie się przez poszkodowanych w swoich prawach i sytaucji prawnej po wypadku drogowym.

Darmowe porady prawne są udzielane przez Adwokata lub Radcę Prawnego. Radcy Prawni i Adwokaci udzielający porad prawnych w sprawach o odszkodowania za urazy ciała mają ogromne doświadczenie w procesach o odszkodowania komunikacyjne.

Darmowe porady prawne dotyczą tylko spraw o odszkodowania z OC sprawcy wypadku drogowego. Innych spraw nie prowadzimy. Bezpłątne porady prawne mają formę porad i konsultacji, telefonicznych, mailowych, osobistych w siedzibie Kancelarii w Warszawie lub w miejscy zamieszkania osoby poszkodowanej w wypadku.

Sprawy odszkodowawcze za uszczerbki na zdrowiu prowadzimy w całym kraju, dojazd do klientów jest po naszej stronie.


Zapraszamy do kontaktu.

Mec Sławomir Morlewski


Zajmujemy się tylko sprawami o odszkodowanie, zadośćuczynienie oraz rentę przyznawaną przez sąd za śmierć bliskiej osoby.

Na bieżąco rozszerzamy wiedzę w tej dziedzinie.

Zarówno radca prawny, jak i adwokat przechodzą przez niemal 9-letni proces edukacji, by uzyskać uprawnienia zawodowe – podobnie jak lekarze uczą się przez całe życie.

Mamy ogromną wiedzę i doświadczenie w sprawach wypadków ze skutkiem śmiertelnym – reprezentowaliśmy ponad 310 rodzin, dla których uzyskaliśmy co najmniej korzystną ugodę.

Nasz atut to biegłość w przepisach oraz orzecznictwie Sądów Apelacyjnych i Sądu Najwyższego, a w szczególności bezcenna wiedza i doświadczenie praktyczne.

Mamy dopracowany i sprawdzony model działania, co daje naszym Klientom ogromny atut w sporze z Podmiotem Odpowiedzialnym za szkodę (Towarzystwem Ubezpieczeń, UFG, PBUK). Prawo Odszkodowań to nie tylko sposób zarobku, to nasza pasja.

Zapewniamy Klientom usługi na najwyższym poziomie merytorycznym wynikające z bardzo wąskiej specjalizacji. Sprawy prowadzą wyłącznie radcy prawni lub adwokaci doświadczeni w prawie odszkodowań.

Skupiamy się głównie na jednej specjalizacji, co daje naszym Klientom ogromne wsparcie prawne w sporach z towarzystwami ubezpieczeń, które dysponują wykwalifikowanymi pełnomocnikami.

Mimo 9 lat specjalizacji – głównie w jednej dziedzinie – nie spoczywamy na laurach, ale ciągle się kształcimy, zapoznajemy z najnowszym orzecznictwem, uczestniczymy w szkoleniach i konferencjach naukowych, analizujemy skomplikowane problemy praktyki, poszerzamy wiedzę.

W CZYM MOŻECIE MI POMÓC?

Witamy Państwa na stronie Kancelarii Radcy Prawnego Sławomira Morlewskiego udzielającej pomocy prawnej poszkodowanym w wypadkach drogowych (sprawy karne, sprawy o odszkodowanie).

Nasza Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów prowadzi tylko następujące sprawy:

-o odszkodowanie, zadośćuczynienie, renty, zwrot kosztów po śmierci osoby bliskiej w wypadku drogowym, wypadków przy pracy, wypadków rolniczych z OC sprawcy wypadku

-o odszkodowanie, zadośćuczynienie, renty, zwrot kosztów za obrażenia doznane w wypadku drogowym, wypadków przy pracy, wypadków rolniczych z OC sprawcy wypadku

-sprawy karne z wypadków drogowych - art. 177 KK - przeciwko sprawcom, po stronie poszkodowanych.

Jest to nasza jedyna specjalizacja - odszkodowania z OC sprawców wypadków.

W ramach udzielanej pomocy prawnej udzielamy darmowych porad prawnych w sprawach o odszkodowanie z wypadków.

Darmowe porady prawne pomagają zorientować się w realiach spraw o odszkodowanie (poznać prowizje obowiązujące na rynku, czas trwania sprawcy, szczegóły postepowania dowodowego, możliwe do uzyskania kwoty odszkodowań).

Darmowych porad prawnych w sprawach o odszkodowanie udzielają Radcowie Prawni i Adwokaci naszej Kancelarii.

Darmowe porady prawne pomagają poszkodowanym w wypadkach drogowych podjąć odpowiedzialną i bezpieczną decyzję.

Kancelaria Radcy Prawnego Sławomira Morlewskiego udziela bezpłatnych porad prawnych oraz pomocy w otrzymaniu przysługujących świadczeń i odszkodowań związanych ze śmiercią osoby bliskiej.

 • Zwrot kosztów pogrzebu osoby zmarłej,
 • Renty odszkodowawczej
 • Odszkodowania za pogorszenie sytuacji życiowej i majątkowej
 • Zadośćuczynienia za doznaną krzywdę
 • Zadośćuczynienia za naruszenie dóbr osobistych takich jak prawo do więzi z osobą bliską, prawo do życia w pełnej rodzinie itd.
 • Odszkodowanie z ZUS - (bezpłatnie w ramach całej sprawy z wypadku),
 • Odszkodowanie NNW - (bezpłatnie w ramach całej sprawy z wypadku),
 • Odszkodowanie z polisy na życie - (bezpłatnie w ramach całej sprawy z wypadku),
 • Renty z ZUS - (bezpłatnie w ramach całej sprawy z wypadku),

Bezpłatnie oznacza, że jeżeli zmarły miał polisę na 500.000zł to pomożemy ci w zgłoszeniu szkody z tej polisy i nie bierzemy za to złotówki, podobnie ze świadczeniami z ZUS, KRUS, NNW.


Zapraszamy do kontaktu.

Przykładowo płacąc nam 10% prowizji ze świadczenia uzyskanego z OC, za darmo pomożemy Ci w kwestiach odszkodowania, renty z ZUS, polisy na życie, sprawie rodzinnej, karnej czy spadkowej.

Klienci, którzy powierzyli nam prowadzenie swojej sprawy o otrzymanie najwyższego odszkodowania lub zadośćuczynienie za śmierci bliskiej osoby w wypadku samochodowym mogą w ramach wynagrodzenia umownego, dodatkowo liczyć na naszą kompleksową i bezpłatną pomoc oraz porady prawne w następujących kwestiach:

– Sprawa karna, zabezpieczenie kwestii winy, kontrola sprawy, analiza dokumentów, oskarżenie posiłkowe, reprezentacja procesowa.

– Sprawy rodzinne osób bliskich zmarłego np. o zgodę na dokonanie czynności przekraczającej zakres zwykłego zarządu majątkiem małoletniego,

– Sprawa spadkowa po zmarłym w wypadku,

– Inne odszkodowania np. z ZUS po zmarłym w wypadku, renta rodzinna.

Pomoc prawna Kancelarii obejmuje:

bezpłatne porady prawne dotyczące uzyskania odszkodowania,

– opinie prawne w sprawie,

– reprezentacja przed sądem w sprawie o odszkodowanie,

– reprezentacja w policji, prokuraturze i przed sądem w sprawie karnej,

– przygotowanie klientów do rozpraw sądowych,

– analiza akt – celem ustalenia zasadności roszczeń – bezpłatne,

– zgłoszenie szkody do podmiotu odpowiedzialnego za szkodę, wraz z wezwaniem do zapłaty,

– uczestnictwo w wywiadzie prowadzonym przez podmiot odpowiedzialny za szkodę,

– prowadzenie korespondencji – z podmiotem odpowiedzialnym za szkodę,

– prowadzenie negocjacji z podmiotem odpowiedzialnym za szkodę,

– odwołanie od decyzji Zakładu Ubezpieczeń, UFG, PBUK,

– sporządzanie pism procesowych w sprawie cywilnej: pozew, wniosek o zwolnienie z kosztów sądowych, wnioski dowodowe, inne wnioski Procesowe, oświadczenia, zażalenia, apelacje, skargi Kasacyjne,

– sporządzanie pism procesowych w postępowaniu karnym: wnioski o dokonanie czynności śledztwa, wniosek o zgodę na przejrzenie akt, wniosek o działaniu jako oskarżyciel posiłkowy, środki zaskarżenia na opinie biegłych z zakresu ruchu drogowego, zażalenia na czynności śledztwa lub postanowienia, zarządzenia sądu, apelacje, kasacje.

Najwyższa jakość usług, najwyższe odszkodowania, profesjonalna obsługa – poznaj naszą Kancelarię Prawną

Kwestie formalne:

Ze świadczeń uzyskanych w sprawach o odszkodowanie po śmierci osoby bliskiej (renta, odszkodowanie, zadośćuczynienie, koszty pogrzebu) nie płaci się podatku.

PODATEK PŁACI SIĘ TYLKO OD ODSETEK ZASĄDZONYCH PRZEZ SĄD.

W sprawach o odszkodowanie po śmierci bliskiej osoby powodowie uzyskują bardzo często bardzo wysokie odszkodowania.

Mogą to być renty, odszkodowania, zadośćuczynienia, koszty pogrzebu.

Od tych świadczeń zasądzonych wyrokiem sąd dolicza także odsetki, od nich należy zapłacić podatek dochodowy 18 lub 19% w zależności od tego, w jakim progu dana osoba rozlicza się z Urzędem Skarbowym.

Przykładowo:

Sąd zasądził dla powoda 100 000 zł zadośćuczynienia za śmierć osoby bliskiej i 7 000 zł odsetek za opóźnienie.

Od tych 7 000 zł należy zapłacić najczęściej 18% podatku dochodowego czyli 1 260 zł.

Likwidacja szkody, powstałej w wyniku wypadku komunikacyjnego (śmierć osoby bliskiej), zajmuje od ubezpieczycielowi najczęściej od 30 do 90 dni.

Termin ten należy liczyć od daty zgłoszenia roszczeń o odszkodowanie (odebrania korespondencji), z tym zastrzeżeniem, że została wysłana całościowa dokumentacja.

Czasami okoliczności wypadku drogowego w którym zginął członek najbliższej rodziny są skomplikowane, wówczas termin 90 dniowy może ulec przedłużeniu.

Na etapie likwidacji szkody warto korzystać z pomocy Radcy Prawnego zajmującego się odszkodowaniami, taki wybór daje gwarancję zgłoszenia wszelkich roszczeń, skuteczności dochodzenia odsetek, kompletności materiału dowodowego, wysokiego odszkodowania już na etapie kwoty bezspornej.

Masz prawo starać się o odszkodowanie po śmierci bliskiej osoby w wypadku, gdy sprawcą zdarzenia jest inna osoba, może to być kierowca innego pojazdu, lub kierowca w którego samochodzie zginął jako pasażer członek twojej najbliższej rodziny.

Możesz ubiegać się o:

-zwrot kosztów pogrzebu, osoby bliskiej, zmarłej w wyniku wypadku drogowego,

-o rentę po śmierci w wypadku osoby zobowiązanej do alimentacji,

-o odszkodowanie za znaczne pogorszenie sytuacji życiowej w wyniku śmierci osoby bliskiej w wypadku drogowym,

-o zadośćuczynienie za doznaną krzywdę wywołaną śmiercią bliskiej osoby w wypadku drogowym,

Skuteczny Radca Prawny od odszkodowań to gwarancja wysokiego odszkodowania. W sprawach o odszkodowanie z wypadków, w których doszło do śmierci osoby najbliższej mamy ogromne doświadczenie, z wysoką skutecznością dochodzimy dla naszych klientów wysokich odszkodowań, wybierając naszą pomoc masz pewność maksymalnego zaangażowania w prowadzenie twojej sprawy odszkodowawczej, gwarantujemy pomoc prawną jakiej szukasz.

Ważny jest układ pokrewieństwo ale jak wskazują Sąd Najwyższy i Sądy Apelacyjne, ważniejszy jest układ okoliczności faktycznych, czasem śmierć najbliższego przyjaciela powoduje większą stratę niż po stracie członka bliskiej rodziny.

Prowadzimy następujące sprawy o odszkodowanie i zadośćuczynienie z wypadków drogowych:

– o odszkodowanie, zadośćuczynienie po śmierci syna,

– o odszkodowanie, zadośćuczynienie po śmierci córki,

– o odszkodowanie, zadośćuczynienie po śmierci żony,

– o odszkodowanie, zadośćuczynienie po śmierci męża,

– o odszkodowanie, zadośćuczynienie po śmierci matki,

– o odszkodowanie, zadośćuczynienie po śmierci ojca,

– o odszkodowanie, zadośćuczynienie po śmierci brata,

– o odszkodowanie, zadośćuczynienie po śmierci siostry,

– o odszkodowanie, zadośćuczynienie po śmierci dziadka,

– o odszkodowanie, zadośćuczynienie po śmierci babki,

– o odszkodowanie, zadośćuczynienie po śmierci wnuka,

– o odszkodowanie, zadośćuczynienie po śmierci konkubenta,

– o odszkodowanie, zadośćuczynienie po śmierci konkubiny.

Cennik odszkodowania:

Odszkodowania wynagrodzenie prowizyjne:

Kilka dni temu zadzwoniła do mnie pewna Pani z okolic Warszawy, która szukała pomocy prawnej w sprawie o odszkodowanie. Mąż klientki zginął w wypadku drogowym we Włoszech wracając z pracy jako pasażer, w wyniku tej tragedii została sama z trójką dzieci.

Firma Odszkodowawcza Warszawa:

Zgłosiła się do niej znajoma, która pracuje jako agent jednej z największych firm odszkodowawczych. Agentka zaproponowała prowizję dla firmy, którą reprezentowała za prowadzenie sprawy o odszkodowanie wdowy i trójki małych dzieci w wysokości 30% brutto.

Klientka nie wiedząc jakie odszkodowania przyznają ubezpieczyciele i Sądy w Warszawie, obawiała się, że może to być zbyt wysokie wynagrodzenie, zadzwoniła do mnie z pytaniem o cenę naszych usług i ocenę proponowanego jej wynagrodzenia, wysłałem klientce matematyczny przykład.

Zmarły miał około 35l i zarobki 4.000-4.500zł średnio miesięcznie w 2018r.

Roszczący: Żona 33l, trójka małoletnich dzieci 4-13l, rodzice ok 55-60l, brat 29l.

Odszkodowania Warszawa:

Kwoty ,,średnie,, do uzyskania w Sądzie Okręgowym w Warszawie w przypadku tych klientów:

Żona i dzieci po około 150.000zł zadośćuczynienia, 80.000zł odszkodowania, czyli 920.000zł.

Rodzice po około 100.000zł zadośćuczynienia, czyli 200.000zł.

Brat 50.000zł zadośćuczynienia.

ŁĄCZNIE OD WSZYSTKICH ROSZCZĄCYCH: 1.170.000zł słownie milion sto siedemdziesiąt tysięcy złotych!!!

Odszkodowania cennik:

Warto zauważyć jak rażąco wysokie wynagrodzenie chciała od klientów pobrać firma za prowadzenie sprawy odszkodowawczej:

1.170.000zł x 30% = 351.000zł brutto !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

230.000zł x 30% = 69.000zł brutto od jednej tylko wdowy!!!!

Znajoma agentka zarobiła by na tej sprawie około 70.000zł - 175.000zł brutto (z tych 30% na umowie około połowy jest dla niej za pozyskanie klienta), w zależności na jakim stanowisku agenta pracuje i jaką wypracowała sobie już prowizję od wynagrodzeń uzyskanych przez firmę odszkodowawczą, Pani była dyrektorem regionalnym, więc raczej 30-40%.

Radca Prawny czy Kancelaria Odszkodowawcza:

Każdy analizujący ten przypadek, sam oceni czy lepiej zapłacić 30% firmie pośredniczącej w uzyskiwaniu odszkodowań czy adwokatowi, radcy prawnemu zajmującemu się odszkodowaniami z wypadków drogowych w wysokości 7-10% prowizji brutto???


351.000zł (30% brutto) a 81.900zł (7% brutto) to znaczna różnica wynagrodzenia, w przypadku wdowy i dzieci to około 200.000zł które wystarczą na studia dla dzieci lub kupno małego mieszkania.

Radca Prawny od odszkodowań Warszawa:

Radca Prawny od odszkodowań poprowadzi twoją sprawę odszkodowawczą z wypadku drogowego za kilkukrotnie niższe wynagrodzenie prowizyjne.

Pamiętaj, że około połowy wynagrodzenie, na które zgodzisz się podpisując umowę z firmą odszkodowawczą, to wynagrodzenie agenta, który namówił Cie do jej podpisania.

Wynagrodzenie przedstawiciela, nakłaniającego osoby poszkodowane do skorzystania z usług firmy odszkodowawczej wynosi nawet 40-50% wynagrodzenia, które będziesz musiał zapłacić za prowadzenie sprawy o odszkodowanie.

Najważniejsze dla Ciebie jest by sprawę od początku prowadził Radca Prawny lub Adwokat, który na bieżąco będzie informował Cie o postępie sprawy odszkodowawczej.

Pozostałe pytania:

Zadośćuczynienia za doznaną krzywdę w wyniku straty bliskiej osoby to świadczenie składające się na ogólnie nazywane odszkodowanie.

Jeżeli straciłeś bliską Ci osobę w wypadku drogowym możesz dochodzić następujących świadczeń: renta, odszkodowanie, zadośćuczynienie, koszty pogrzebu.

Celem zadośćuczynienia za doznaną krzywdę jest zrekompensowanie bólu, cierpień psychicznych, smutku, tęsknoty, pustki, pogorszenia sytuacji psychologicznej powstałej w wyniku śmierci bliskiej osoby.

Kwoty zadośćuczynień w zależności od stopnia pokrewieństwa i okoliczności sprawy wahają się od 10 000 zł (strata wnuka, dziadka) do nawet 500 000 zł (strata rodziców).

Radca Prawny skutecznie zajmujący się dochodzeniem odszkodowań dołoży wszelkich starań, abyś otrzymał należne Ci zadośćuczynienie, najwyższe do uzyskania w danej sprawie.

Nasze dotychczasowe doświadczenie daje gwarancję uzyskania najwyższych możliwych świadczeń odszkodowawczych.

Czas w sprawach o odszkodowanie po śmierci osoby bliskiej ma ogromne znaczenie.

Pamiętaj, jeżeli straciłeś w wypadku współmałżonka, rodzica – od tego jaką decyzję podejmiesz, zależy przyszłość i bezpieczeństwo finansowe Twoje i Twojej rodziny.

Od dnia wypadku trwa śledztwo w celu ustalenia stosunku przyczynienia, winy, kary.

Z uzyskaniem odszkodowaniem można poczekać, masz na to praktycznie 20 lat, ale Prokuratura i Sąd z ustaleniami co do wypadku nie czekają, a Ty biernie tracisz możliwość realnego wpływu na to, co się dzieje w śledztwie.

Dla swojego bezpieczeństwa wybierz pomoc skutecznego, wyspecjalizowanego w sprawach o odszkodowanie radcy prawnego, który poświęci odpowiednią ilość czasu Twojej sprawie, aby uzyskać wysokie odszkodowanie dla Ciebie i Twoich bliskich.

Zapraszamy do kontaktu oraz współpracy.

W sprawach o odszkodowanie z wypadku drogowego warto korzystać z pomocy adwokata, radcy prawnego już na etapie postępowanie przygotowawczego tj. od dnia wypadku w którym zginął nasz bliski do dnia zamknięcia śledztwa.

Tak naprawdę na etapie śledztwa zostaną ustalone podstawy do przypisania winy za spowodowanie wypadku drogowego – odpowiedzialności za wypadek samochodowy, zostaną ustalone okoliczności ewentualnego przyczynienia się poszkodowanego do szkody.

W sprawie wypadku komunikacyjnego kluczowe znaczenie ma opinia biegłego z zakresu ruchu drogowego, złożenie odpowiednich wniosków dowodowych, oświadczeń, sprawdzanie na bieżąco, co dzieje się w śledztwie, wstąpienie do sprawy karnej dotyczącej wypadku drogowego jako oskarżyciel posiłkowy.

W sprawach o odszkodowanie po śmierci osoby bliskiej z wypadku drogowego warto skorzystać z pomocy wyspecjalizowanego radcy prawnego od odszkodowań, taka decyzja daje pewność skutecznego dochodzenia odszkodowań, uzyskania najwyższego odszkodowania.

Adwokat od odszkodowań Lublin:

Prowadzenie sprawy o odszkodowanie, zadośćuczynienia, renty z wypadku drogowego, w którym zginęła bliska nam osoba najlepiej powierzyć radcy prawnemu lub adwokatowi, którzy stale specjalizują się w profesjonalnym dochodzeniu odszkodowań w wypadku drogowym.

Odszkodowania, opinie, wyroki - skuteczność w dochodzeniu roszczeń:


DLACZEGO:

-sprawy o odszkodowanie z wypadków śmiertelnych, dotyczą najczęściej bardzo wysokich roszczeń, często o odszkodowanie starają się żona i małoletnie dzieci, odpowiedzialność za wynik takiej sprawy o odszkodowanie jest ogromna, a możliwe odszkodowania bardzo wysokie,

-radca prawny specjalizujący się w sprawach o odszkodowanie ma najczęściej bardzo duże doświadczenie, wiedzę, gwarantuje skuteczność w dochodzeniu odszkodowań, poświęci sporo czasu na prowadzenie sprawy odszkodowawczej, a co najważniejsze będzie miał stały i bezpośredni kontakt ze swoim klientem, który został wypadkiem bliskiej osoby poszkodowany,

-to klient, który szuka pomocy prawnej w sprawie odszkodowawczej wybiera radcę prawnego lub adwokata, który ma osobiście prowadzić jego sprawę o odszkodowanie a nie pośrednicząca firma odszkodowawcza,

-wysokie zaangażowanie Adwokata od odszkodowań w twoją sprawę o odszkodowanie powypadkowe jest największym czynnikiem wpływającym na wysokość odszkodowania w danym stanie faktycznym sprawy (danych okolicznościach),

-zapłacisz kilka razy niższe wynagrodzenie prowizyjne, ominiesz sporą ilość osób, którym w przypadku firm odszkodowawczych zapłacisz tylko za to, że są w strukturach działu sprzedaży i władz firmy,

–pierwszym krokiem do otrzymania wysokiego odszkodowania czy zadośćuczynienia jest wybór odpowiedniej osoby, która będzie naszym wsparciem w sprawie odszkodowawczej - specjalizujący się w odszkodowaniach Radca Prawny jest najlepszą gwarancją,

-skuteczny w sprawach o odszkodowanie radca prawna czy adwokat to najlepszy wybór by uzyskać wysokie odszkodowanie po śmierci bliskiej osoby tytułem odszkodowania, zadośćuczynienia czy renty jaką poszkodowany powinien otrzymać w danym wypadku drogowym.

Radca Prawny od odszkodowań - Warszawa, Lublin, Białystok, Łódź:

Warto nam zaufać, od 10 lat pomagamy poszkodowanym w wypadkach drogowych, zajmujemy się tylko sprawami z wypadków śmiertelnych, prowadzimy do 10-12 spraw rocznie (10-12 rodzin reprezentowanych) skutecznie dochodzimy wysokich odszkodowań z wypadków.


Bezpłatne porady prawne odszkodowania:

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania bezpłatnych porad prawnych w sprawie o odszkodowanie po śmierci bliskiej Ci osoby, czy analizy sprawy odszkodowawczej pod kątem możliwości skutecznego dochodzenia wysokich roszczeń odszkodowawczych - Radca Prawny, Adwokat od odszkodowań to twoje bezpieczeństwo finansowe na przyszłość, nie ryzykuj, wybierz mądrze.


Dobry w sprawach odszkodowawczych Radca Prawny:

Wysoką jakość Radcy Prawnego od odszkodowań, Adwokata od odszkodowań najlepiej w naszej opinii potwierdzają następujące czynniki:

-Doświadczenie, duża liczba spraw przy których pracował Adwokat lub Radca Prawny,

-Wiedza specjalistyczna, (skupienie na jednej, wąskiej dziedzinie prawa), najlepiej odszkodowania jednego typu - wypadki drogowe, Adwokat czy Radca Prawny ma wówczas czas na szerokie skupienie się na aktualizacji wiedzy z orzecznictwa, spraw odszkodowawczych jak i karnych z wypadków drogowych,

-Wyroki na duże kwoty (skuteczność), które można zweryfikować u klientów, którzy wyrazili na to zgodę,

-Opinie klientów, ale takie, które można zweryfikować, telefonicznie lub osobiście, a nie pisane przez firmy wynajęte w tym celu, lub samych pracowników danej Firmy czy Kancelarii.


Radca Prawny sprawa o odszkodowanie - pomoc prawna:

W sprawach o odszkodowanie z wypadku drogowego (polisa OC sprawcy) warto być reprezentowanym przez profesjonalnego pełnomocnika - Adwokata, Radcę Prawnego.

W sprawach o odszkodowania z wypadków drogowych pozwanym jest najczęściej Firma Ubezpieczeniowa, która jest reprezentowana przez profesjonalnie przygotowanych adwokatów i Radców Prawnych, mających wieloletnie doświadczenie w procesach o odszkodowanie.

W takiej sytuacji Ubezpieczyciel ma przewagę nad poszkodowanym w wypadku drogowym, zarówno finansową jak i prawną, warto zwiększyć swoje szanse na uzyskanie wysokiego odszkodowania po wypadku.

Wsparcie profesjonalnego pełnomocnika w sprawie o odszkodowanie jest gwarancją uzyskania możliwie najwyższego odszkodowania z OC sprawcy, wyrównuje szanse między Poszkodowanym a Firmą Ubezpieczeniową.

Wielokrotnie spotykaliśmy się z sytuacjami gdzie poszkodowani robili bardzo poważne błędy samodzielnie prowadząc sprawę o odszkodowanie z wypadku drogowego - najczęściej kończyło się to uzyskaniem bardzo niskich kwot i podpisaniem skrajnie niekorzystnych ugód z uwagi na brak znajomości orzecznictwa sądów w przypadku danej szkody z OC sprawcy.

Przykładowo: W tym tygodniu (czerwiec 2023r) zgłosiła się do nas kobieta z ok. Kielc, która w 2022 roku podpisała dla siebie i dla córki ugody z Ergo Hestią na kwoty po 45 000, 00zł odszkodowania i zadośćuczynienia za śmierć męża i ojca w sprawie wypadku, gdzie było do uzyskania według naszej oceny nawet po około 200.000zł - 250.000zł na osobę. Około 400 000, 00zł straty odszkodowania, pieniędzy swoich i dziecka.

Ten przykład bardzo dobrze ilustruje jak ważna jest pomoc Radcy Prawnego lub Adwokata w sprawie o odszkodowanie z OC sprawcy po śmierci osoby bliskiej czy za doznane urazy ciała.


Odszkodowania - Radca Prawny czy Adwokat.

Nie ma znaczenia czy poszkodowany w wypadku drogowym będzie reprezentowany przez Adwokata czy przez Radcę Prawnego. Ważne jest, jaką ta osoba ma wiedzę o ,,odszkodowaniach,, i jakie ma w tych sprawach doświadczenie prawnicze.

Obecnie pomiędzy Adwokatem i Radcą Prawnym nie ma jakichkolwiek różnic mających wpływ na reprezentację poszkodowanego w sprawie o odszkodowanie czy w sprawie karnej z wypadku drogowego.

Wobec tego jest to bez znaczenia, czy będzie to Adwokat czy Radca Prawny, ważne by miał dużą wiedzę i duże doświadczenie w sprawach o odszkodowanie.

Nasza Kancelaria ma 15 letnie doświadczenie w prowadzeniu spraw o odszkodowanie z wypadków drogowych. Poszkodowanym w wypadkach pomagamy od 2009r. W tym okresie udzielaliśmy pomocy prawnej wielu poszkodowanym w wypadkach drogowych.


Radca Prawny odszkodowania z wypadków drogowych - doświadczenie:

Nasze doświadczenie:

-Reprezentacja rodzin w ponad 500 sprawach sądowych o odszkodowanie w wypadkach drogowych ze skutkiem śmiertelnym,

-Reprezentacja osób, które doznały obrażeń ciała w ponad 100 sprawach sądowych o odszkodowanie w wypadkach drogowych - sprawy uszczerbkowe, obrażenia ciała,

-Reprezentacja rodzin poszkodowanych w ponad 300 sprawach karnych z wypadków drogowych.

-Udzielanie pomocy prawnej (porady, opinie, analizy spraw) w około 6000 sprawach z wypadków drogowych.

-Bardzo wąska specjalizacja - odszkodowania z wypadków drogowych komunikacyjnych, najprawdopodobniej jako jedyna Kancelaria Prawna w Polsce zajmujemy się tylko sprawami o odszkodowanie z wypadków drogowych z polisy OC sprawcy i to od 15 lat.

-Profesjonalna reprezentacja poszkodowanych - pomoc prawna Adwokatów i Radców Prawnych od samego początku prowadzenia sprawy.

Jeżeli potrzebuję Państwo pomocy prawnej w sprawie o odszkodowanie z wypadku drogowego lub w sprawie karnej z wypadku drogowego, zapraszamy do kontaktu.

Radca Prawny, Adwokat, odszkodowania wypadkowe, polisa OC, wypadek drogowy, śmierć osoby bliskiej, uszczerbek na zdrowiu, ubezpieczyciel, poszkodowany.

BEZPŁATNA WERYFIKACJA SPRAWY

W sprawach o odszkodowanie bezpłatnie analizujemy czy w sprawie możemy uzyskać dla Ciebie świadczenia.

PROFESJONALNA POMOC PRAWNA

Potrzebujesz profesionalnej pomocy prawnej, nie czekaj, zgłoś się do nas otrzymasz pomoc jakiej oczekujesz.


Szybki kontakt

Telefon: 518 841 148
Email: morlewski-kancelaria@wp.pl
Adres: Biurowiec Q22, Al. Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa

Darmowa porada prawna