Sławomir Morlewski Radca Prawny
Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Lublinie
Skontaktuj się z nami:
518 841 148 morlewski-kancelaria@wp.pl

W sprawach o odszkodowanie:

bezpłatna konsultacja

Baza wiedzy

ODSZKODOWANIA ŁÓDŹ, PŁOCK, PIOTRKÓW TRYBUNALSKI, KALISZ, SIERADZ.

Odszkodowania powypadkowe, pomoc prawna adwokata, radcy prawnego w sprawach o odszkodowanie z OC sprawcy. Sprawy o odszkodowanie za śmierć bliskiej osoby i uszczerbki na zdrowiu, obrażenia ciała. Odszkodowania dla klientów z okolic miast: Łódź, Płock, Piotrków Trybunalski, Sieradz, Kalisz.

Radca Prawny odszkodowania Łódź, Płock, Piotrków Trybunalski, Sieradz, Kalisz:

Witamy Państwa na stronie Radcy Prawnego Sławomira Morlewskiego. Nasza Kancelaria specjalizuje się w dochodzeniu odszkodowań z OC sprawcy, za szkody spowodowane w wypadkach drogowych (odszkodowanie powypadkowe, potrącenie pieszego, rowerzysty).

Każda z osób poszkodowanych, reprezentowana przez naszą Kancelarie ma zapewnioną pomoc prawną radcy prawnego lub adwokata w sprawie o odszkodowania.

Dla naszych klientów z okolic Łodzi, Piotrkowa Trybunalskiego, Płocka, Sieradza, Kalisza nasi Radcy Prawni i Adwokaci występują o odszkodowania, renty, zadośćuczynienia, zwrot kosztów pogrzebu, leczenia, dojazdów, opieki nad osobami, które doznały uszczerbków na zdrowiu, urazów ciała.

Siedziba Kancelarii Radcy Prawnego ma lokalizację w Lublinie, ale prowadzimy sprawy dla klientów w całym kraju.

Działamy także na terenie apelacji łódzkiej, prowadzimy sprawy o odszkodowania we właściwości Sądów Okręgówych miast: Łodź, Płock, Piotrków Trybunalskie, Sieradz, Kalisz - pomoc prawna odszkodowania Adwokat, Radca Prawny.

Adwokat odszkodowania Płock, Łódź:

Prowadzimy sprawy o odszkodowania także na terenie Sądów Rejonowych dla miast i gmin:

Kalisz, Ostrów Wielkopolski, Kępno, Jarocin, Pleszew, Ostrzeszów, Krotoszyn.

Łódź, Łęczyca, Kutno, Brzeziny, Łowicz, Pabianice, Rawa Mazowiecka, Zgierz, Skierniewice.

Sieradz, Łask, Wieluń, Zduńska Wola, Poddębice, Pajęczno.

Płock, Ciechanów, Gostynin, Mława, Płońsk, Sierpc, Sochaczew, Żyrardów.

Piotrków Trybunalski, Bełchatów, Opoczno, Tomaszów Mazowiecki, Radomsko.

Sprawy o odszkodowanie powypadkowe prowadzi zawsze radca prawny lub adwokat z naszej Kancelarii.

Odszkodowania Łódź, Odszkodowania Płock:

W naszej kancelarii prowadzimy tylko sprawy o odszkodowanie:

-odszkodowania za śmierć bliskiej osoby w wyniku wypadku drogowego ( o koszty pogrzebu, renty, odszkodowania, zadośćuczynienia) dla żony, męża, syna, córki, ojca, matki, brata, siotry, dziadka, babci, wnuka, wnuczki, innych osób, których relacje rodzinne uzasadniają dochodzenie roszczeń.

-odszkodowania za uszczerbki na zdrowiu, urazy ciała, obrażenia ciała doznane w wypadku drogowym, w wyniku potrącenia, jak i w wyniku upadku na śliskiej nawierzchni, chodniku (koszty leczenia, opieki, dojazdów bliskich, do placówek medycznych, rehabilitacji

Adwokat, Radca Prawny, odszkodowania powypadkowe, odszkodowania komunikacyjne, Łódź, Płock, Piotrków Trybunalski, Kalisz, Sieradz.

Darmowe porady prawne odszkodowania;

Darmowe porady prawne radcy prawnego lub adwokata w sprawach o odszkodowanie dla klientów z obszaru Łódź, Płock, Piotrków Trybunalski, Sieradz, Kalisz.

W ramach bezpłatnej pomocy prawnej oferujemy darmowe porady prawne radcy prawnego, adwokata w sprawach o odszkodowania po wypadku drogowym w którym bliska osoba poniosła śmierć, poszkodowany doznał urazów ciała.

Odszkodowania powypadkowe z pomocą Radcy Prawnego, Adwokata, bezpłatne konsultacje w sprawach o odszkodowania, darmowe porady odszkodowania po wypadku.

W sprawach o odszkodowania powypadkowe warto korzystać z profesjonalnej pomocy prawnej Radcy Prawnego lub Adwokata - Łódź, Płock, Piotrków Trybunalski, Sieradz, Kalisz.

Taka pomoc w dochodzeniu odszkodowania po wypadku jest 2-3 krotnie tańsza niż pomoc tzw. Firm Odszkodowawczych.

Odszkodowania, prowizja, Firma Odszkodowawcza, Opinie, umowa.

Radca Prawny odszkodowania, Adwokat odszkodowania:

Wskazujemy kilka spraw o odszkodowania naszych klientów z obszaru SO w Łodzi, Płocku, Piotrkowa Trybunalskiego, Sieradza, Kalisza. Wszystkie zakończyły się uzyskaniem bardzo dużego odszkodowania z OC sprawcy.

1 700 000zł odszkodowania powypadkowego uzyskaliśmy dla klientów przed SO w Płocku za śmierć żony, matki, córki, siostry w wypadku z 2020r.

1 660 000zł odszkodowania komunikacyjnego z oc sprawcy uzyskaliśmy dla klientów z okolic Płocka za śmierć rodziców w wypadku drogowym z 1998r, SO w Płocku.

500 000zł odszkodowania komunikacyjnego z oc sprawcy za wypadek z 2017r z okolic Piotrkowa Trybunalskiego uzyskaliśmy dla klientów za śmierć Ojca, męża.

Wypadek drogowy Łódź, Płock, Piotrków Trybunalski, Sieradz, Kalisz, darmowa pomoc prawna odszkodowania, odszkodowanie adwokat, radca prawny, bezpłatne konsultacje.

Jeżeli nie znalazłeś w tym artykule satysfakcjonującej Cię odpowiedzi na swoje pytania, masz jeszcze wątpliwości, chcesz skorzystać z bezpłatnej konsultacji lub myślisz o zleceniu nam sprawy, skontaktuj się z nami, postaramy się Ci pomóc w podjęciu decyzji.

BEZPŁATNA WERYFIKACJA SPRAWY

W sprawach o odszkodowanie bezpłatnie analizujemy czy w sprawie możemy uzyskać dla Ciebie świadczenia.

PROFESJONALNA POMOC PRAWNA

Potrzebujesz profesionalnej pomocy prawnej, nie czekaj, zgłoś się do nas otrzymasz pomoc jakiej oczekujesz.


Szybki kontakt

Telefon: 518 841 148
Email: morlewski-kancelaria@wp.pl
Adres: Biurowiec Q22, Al. Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa

Bezpłatna konsultacja