Sławomir Morlewski Radca Prawny
Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Lublinie
Skontaktuj się z nami:
518 841 148 morlewski-kancelaria@wp.pl

W sprawach o odszkodowanie:

darmowa porada prawna

800 000 zł odszkodowania Rzeszów, odszkodowania Warszawa

800 000 zl odszkodowania!

Nasze sprawy

Rodzaj szkody

Odszkodowanie Rzeszów za śmierć osoby bliskiej w wypadku

Wysokość uzyskanego odszkodowania:

800 000 zł, słownie Osiemset tysięcy złotych złotych

Uprawnieni do roszczeń:

Żona, Dzieci.

Odpowiedzialność:

PZU, UFG

Czas trwania sprawy:

32 miesiące

Opis zdarzenia:

Adwokat odszkodowania Rzeszów:

W 2016r w okolicy Rzeszowa doszło do wypadku drogowego, kierujący samochodem osobowym T, będąc pod wpływem alkoholu potrącił prawidłowo jadącego rowerzystę.

Podczas pierwszego, całkowicie darmowego spotkania z Radcą Prawnym, klienci uzyskali od nas darmowe porady i opinie, bezpłatne konsultacje dotyczyły oceny sprawy, szans na uzyskanie konkretnych kwot, a także ocenę prawną sprawy karnej i jej przebiegu.

Za stosunkowo nie duże wynagrodzenie prowizyjne ustaliliśmy, że klienci skorzystają z pomocy Radcy Prawnego zarówno w sprawie karnej, przeciwko sprawcy wypadku jak i w sprawie o odszkodowanie za stratę ojca i męża.


Radca Prawny odszkodowania Rzeszów:

Sprawa o odszkodowanie komunikacyjne dla klientów z okolic Rzeszowa została poprowadzona przez Radcę Prawnego specjalizującego się w odszkodowaniach bardzo skutecznie.

Przed SO w Rzeszowie, udało się uzyskać 800.000zł odszkodowania dla członków najbliższej rodziny tragicznie zmarłego męża i ojca.

Klienci z tej sprawy wybrali nas w oparciu o ocenę opinii i poleceń klientów z ich okolic. Wysoka jakość świadczonych usług prawnych procentuje, po raz kolejny uzyskaliśmy sprawę dzięki opinii dawnych klientów z okoli Tarnobrzega i Rzeszowa.

Dla naszych Klientów uzyskaliśmy następujące świadczenia:

Żona

120 000 zł zadośćuczynienia za doznaną krzywdę.

48 000 zł odszkodowania za znaczne pogorszenie sytuacji życiowej.

35 000 zł odsetek ustawowych.

Łącznie około 203 000 zł

Syn

80 000 zł zadośćuczynienia za doznaną krzywdę.

20 000 zł odsetek ustawowych.

Łącznie około 100 000 zł

Syn

80 000 zł zadośćuczynienia za doznaną krzywdę.

20 000 zł odsetek ustawowych.

Łącznie około 100 000 zł

Syn

80 000 zł zadośćuczynienia za doznaną krzywdę.

20 000 zł odsetek ustawowych.

Łącznie około 100 000 zł

Córka

80 000 zł zadośćuczynienia za doznaną krzywdę.

20 000 zł odsetek ustawowych.

Łącznie około 100 000 zł

Córka

80 000 zł zadośćuczynienia za doznaną krzywdę.

20 000 zł odsetek ustawowych.

Łącznie około 100 000 zł

Córka

80 000 zł zadośćuczynienia za doznaną krzywdę.

20 000 zł odsetek ustawowych.

Łącznie około 100 000 zł

Uwagi

Radca Prawny odszkodowania:

Odszkodowania Rzeszów, nasza Kancelaria oferuje pomoc skutecznego w sprawach o odszkodowanie powypadkowe Radcy Prawnego dla klientów z okolic Rzeszowa, Przemyśla, Mielca, Tarnobrzegu, Jasła.

Radca Prawny stale zajmujący się sprawami o odszkodowania z wypadków drogowych to gwarancja skuteczności. Z pomocą Adwokata lub Radcy Prawnego od odszkodowań łatwiej uzyskać wysokie odszkodowanie powypadkowe przed SO w Rzeszowie czy SO w Tarnobrzegu.


Adwokat odszkodowania:

Radca Prawny odszkodowania Rzeszów, Przemyśl, Tarnobrzeg cennik, wynagrodzenie prowizyjne, prowizja - ile kosztuje pomoc prawna pełnomocnika procesowego przed SO w Rzeszowie, SA w Rzeszowie.

Zadzwoń, opisz nam swój przypadek, na pewno wysokość pobieranej przez nas prowizji za udzieloną pomoc prawną w sprawach o odszkodowanie powypadkowe Cie zaskoczy.

Wybierając bezpośrednio Adwokata lub Radcę Prawnego omijasz pośredników (Firmy Odszkodowawcze, Kancelarie Odszkodowawcze) i płacisz mniejsze wynagrodzenie prowizyjne, czasami nawet 3-4 razy mniejsze.

Wynagrodzenie Adwokata za prowadzenie sprawy o odszkodowanie w Rzeszowie, prowizja odszkodowania powypadkowe Tarnobrzeg, ile kosztuje sprawa o odszkodowanie adwokat.

Rzeszów, jakie wynagrodzenie pobiera radca prawny zajmujący się odszkodowaniami, dlaczego firmy odszkodowawcze oczekują znacznie wyższych prowizji od odszkodowania od Adwokata od odszkodowań,


Odszkodowania Rzeszów:

Odszkodowania Rzeszów, Odszkodowania Mielec - dowiedz się korzystając z darmowych konsultacji w sprawach o odszkodowania komunikacyjne jakie kwoty można uzyskać w SO w Rzeszowie czy Tarnobrzegu za śmierć osoby bliskiej z pomocą Adwokata, dla żony czy małoletnich dzieci z okolic Rzeszowa uzyskiwaliśmy odszkodowania na kwoty znacznie powyżej 200.000zł na osobę.

W sprawach o odszkodowanie za śmierć reprezentujemy klientów przed Sądami Apelacji Rzeszowskiej tj. w miastach Rzeszów, Krosno, Przemyśl, Tarnobrzeg.


Opinie odszkodowania Rzeszów:

Odszkodowania Rzeszów opinie sprawdź opinie dotychczasowych klientów Radcy Prawnego od odszkodowań w sprawach o odszkodowanie powypadkowe z okolic Rzeszowa, Tarnobrzegu, Przemyśla, Krosna.


Odszkodowania darmowe porady prawne Rzeszów:

Odszkodowania darmowe porady prawne - skorzystaj z bezpłatnych konsultacji i dowiedz się jakie masz prawa, w jakiej sytuacji jesteś, co możemy dla Ciebie zrobić w sprawie o odszkodowanie.

W sprawach o odszkodowanie za śmierć osoby bliskiej możesz liczyć na darmowe porady prawne.

Jak wysokie odszkodowanie realnie możesz uzyskać w SO w Rzeszowie, Tarnobrzegu, Krośnie, Przemyślu z pomocą Adwokata od odszkodowań.

Na co uważać podpisując umowę o dochodzenie odszkodowań,

BEZPŁATNA WERYFIKACJA SPRAWY

W sprawach o odszkodowanie bezpłatnie analizujemy czy w sprawie możemy uzyskać dla Ciebie świadczenia.

PROFESJONALNA POMOC PRAWNA

Potrzebujesz profesionalnej pomocy prawnej, nie czekaj, zgłoś się do nas otrzymasz pomoc jakiej oczekujesz.


Szybki kontakt

Telefon: 518 841 148
Email: morlewski-kancelaria@wp.pl
Adres: Biurowiec Q22, Al. Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa

Darmowa porada prawna