Sławomir Morlewski Radca Prawny
Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Lublinie
Skontaktuj się z nami:
518 841 148 morlewski-kancelaria@wp.pl

W sprawach o odszkodowanie:

darmowa porada prawna

540.000zł odszkodowania za śmierć dwóch bliskich osób w wypadku drogowym.

540 000 zl odszkodowania!

Nasze sprawy

Rodzaj szkody

Śmierć osoby bliskiej

Wysokość uzyskanego odszkodowania:

540 000 zł, słownie Pięćset czterdzieści tysięcy złotych

Uprawnieni do roszczeń:

Matka, Żona, Synowie, Bracia

Odpowiedzialność:

PZU S.A.

Czas trwania sprawy:

34 miesiące

Opis zdarzenia:

Wypadek drogowy a odszkodowanie dla bliskich:

W 1999 r., w okolicach Białej Podlaskiej miał miejsce wypadek drogowy, w następstwie którego śmierć poniósł FP - mąż i ojciec uprawnionych oraz AP - syn i brat uprawnionych. Sprawcą wypadku był pijany policjant, co tylko zwiększało poczucie krzywdy poszkodowanych.

Sprawca wypadku drogowego został w 2000r skazany na karę 8 lat pozbawienia wolności, w sprawie karnej poszkodowanych reprezentowała inna Kancelaria.

Poszkodowani zwrócili się do naszej Kancelarii Radcy Prawnego z prośbą o pomoc w dochodzeniu odszkodowania po wypadku osób bliskich. Po darmowej analizie sprawy zdecydowaliśmy się reprezentować poszkodowanych. Podpisanie umowy, jak zwykle, poprzedziły darmowe porady prawne i konsultacje dla poszkodowanych w wypadkach drogowych.

Odszodowania Biała Podlaska, wypadek drogowy, śmierć bliskiej osoby, OC, wyrok karny po wypadku drogowym.Pomoc prawna po wypadku drogowym, jakie odszkodowanie:

Jeżeli zostałeś poszkodowany w wypadku drogowym (straciłeś bliską osobę lub doznałeś urazów ciała), a wypadek miał miejsce w latach 1996 - 2022 możesz uzyskać odszkodowanie z OC sprawcy wypadku drogowego.

Skorzystaj z darmowych porad prawnych oferowanych przez naszą Kancelarię w sprawach o odszkodowanie po wypadku drogowym i dowiedz się czy w twojej sprawie można coś uzyskać.

Przykładowo, w tym roku zgłosili się do nas klienci, którzy mieli wypadki drogowe w 2002r i w obu sprawach o odszkodowanie skutecznie przerwaliśmy bieg przedawnienia roszczen odszkdoowawczych.

Opisywana sprawa może dać wskazówki jakie kwoty odszkodowania można uzsykać w SA w Lublinie za śmierć bliskiej osoby ojca, brata, męża syna (apelacja lubelska - to Sądy Okręgowe Zamość, Lublin, Radom, Siedlce). Min. w tych okręgach nasza Kancelaria świadczy pomoc radcy prawnego w dochodzeniu odszkodowania z polisy sprawcy wypadku.

Odszkodowanie z OC sprawcy wypadku drogowego, Biała Podlaska, Radzyń Podlaski, Łuków, Siedlce, Terespol, dochodzenie roszczeń odszkodowawczych, odszkodowanie za śmierć ojca, odszkodowanie za śmierć męża, art. 448 KC zadośćuczynienie za naruszenie dóbr osobistych.

Najciekawsze kwestie prawne:

Odszkodowanie po wypadku drogowym, likwidacja szkody przez Ubezpieczyciela:

Firma Odszkodowawcza prowadząca sprawy dwóch córek i sióstr zmarłych uzyskała na rzecz każdej z nich po około 30.000zł odszkodowania za śmierć ojca i śmierć brata, podpisując ugody, uzasadniając to tym, że więcej się nie da uzyskać, celowo wprowadzając w błąd klientów. Firma miała zagwarantowane w umowach o dochodzenie roszczeń ogromne prowizje - 40% brutto, dlatego też, zależało jej na jak najszybszym podpisaniu ugód w sprawie o odszkodowanie.

To ,,mało etyczne,, zachowanie jednej z największych Firm Odszkodowawczych w naszym kraju trochę utrudniło nam dochodzenie odszkodowania, bo PZU S.A. powoływało się od początku likwidacji na zawarte przez kobiety ugody w sprawie o odszkodowanie, podnosząc, że im na złagodzenie krzywdy wystarczyło po 30.000zł a pozostali członkowie rodziny dochodzą po 200 000zł odszkodowania żona i matka, po 150 000zł synowie i bracia.

Zaniżone odszkodowanie z OC sprawcy, ugoda w sprawie o odszkodowanie, firma odszkodowawcza czy radca prawny, prowizja od odszkodowania, odmowa odszkodowania, prowzja od odszkodowania, rozwiązanie umowy z firmą odszkodowawczą.

Dla naszych Klientów uzyskaliśmy następujące świadczenia:

Żona, Matka

150 000 zł zadośćuczynienia za doznaną krzywdę.

20 000 zł odsetek ustawowych.

Łącznie około 170 000 zł

Syn, Brat

110 000 zł zadośćuczynienia za doznaną krzywdę.

18 000 zł odsetek ustawowych.

Łącznie około 128 000 zł

Syn, Brat

110 000 zł zadośćuczynienia za doznaną krzywdę.

18 000 zł odsetek ustawowych.

Łącznie około 128 000 zł

Syn, Brat

110 000 zł zadośćuczynienia za doznaną krzywdę.

18 000 zł odsetek ustawowych.

Łącznie około 128 000 zł

Uwagi

Radca Prawny dochodzenie odszkodowań:

Ta sprawa jest najlepszym argumentem, że o odszkodowanie po wypadku najlepiej występować z pomocą adwokata lub radcy prawnego a nie z Firmą Odszkodowawczą.

Pomoc w sprawie o odszkodowanie powypadkowe adwokata lub radcy prawnego, to gwarancja uzyskania najwyższego odszkodowania w danych okolicznościach.

Najlepiej gdy będzie to adwokat, radca prawny wyspecjalizowany w danej dziedzinie - sprawy odszkodowawcze z wypadków drogowych. Nasza Kancelaria zajmuje się sprawami o odszkodowania od 2010 roku, tj. od 13 lat. W tym czasie reprezentowaliśmy ponad 3000 poszkodowanych w wypadkach drogowych.

Jakie odszkodowanie za śmierć osoby bliskiej, odszkodowania lublin sąd, radca prawny do sprawy o odszkodowanie, wypadki drogowe pomoc prawna.


Śmierć bliskiej osoby w wypadku drogowym:

W sprawach o odszkodowanie za śmierć osoby bliskiej reprezentowaliśmy ponad 500 rodzin, które straciły bliską im osobę w wypadku drogowym (około 3000 poszkodowanych). Około połowa z tych spraw to klienci z woj. Lubelskiego, których sprawy były prowadzone przed Sądami Apelacji Lubelskiej czyli w SO w Zamościu, SO w Lublinie, SO w Radomiu czy w SO w Siedlcach.

Bardzo często uzyskujemy bardzo wysokie odszkodowania:

500 000zł zadośćuczynienia dla 2l dziecka za śmierć rodziców w wypadku drogowym koło Lublina.

400 000zł zadośćuczynenia dla 1r dziecka za smierć rodziców w wypadku koło Radomia.

500 000zł odszkodowania dla rodzica za śmierć trójki dzieci w wypadku drogowym.

200 000zł zadośćuczynenia dla matki za śmierć 3l dziecka.

200 000zł zadośćuczynienia dla żony za śmierć męża.

200 000zł zadośćuczynienia dla dziecka za śmierć ojca.

Staramy się w każdej sprawie o odszkodowania uzyskać maksimum z danych okoliczności faktycznych.

Odszkodowania Sądy Zamość, Lublin, Radom, Siedlce, Biała Podlaska, Radzyń Podlaski, Łuków, adwokat sprawy odszkodowawcze.


Odszkodowania powypadkowe adwokat, wynagrodzenie, zaniżone pdszkodowanie PZU S.A.:

W ramach naszej praktyki, sprawy o odszkodowanie z wypadków drogowych prowadzimy w całej Polsce. Jeżeli szukasz pomocy prawnej po wypadku drogowym, pomoc radcy prawnego czy adwokata w sporze z korzystającym z wyspecjalizowanych Kancelarii Adwokackich i Radcowskich ubezpieczycielem jest bezcenna.

W opisywanej sprawie PZU S.A. na etapie likwidacji żonie zmarłego wypłaciło 20 000zł a radca prawny naszej Kancelarii podniósł kwotę zadośćuczynienia po procesie sądowym do 100 000zł. Czyli 5 krotnie. Do tego doszły odsetki Sądowe - około 20 000zł, które pokryły całe wynagrodzenie pełnomocnika.

sprawa sądowa o odszkodowanie, likwidacja szkody, PZU odszkodowanie, stare sprawy o odszkodowanie art. 448 KC.

BEZPŁATNA WERYFIKACJA SPRAWY

W sprawach o odszkodowanie bezpłatnie analizujemy czy w sprawie możemy uzyskać dla Ciebie świadczenia.

PROFESJONALNA POMOC PRAWNA

Potrzebujesz profesionalnej pomocy prawnej, nie czekaj, zgłoś się do nas otrzymasz pomoc jakiej oczekujesz.


Szybki kontakt

Telefon: 518 841 148
Email: morlewski-kancelaria@wp.pl
Adres: Biurowiec Q22, Al. Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa

Darmowa porada prawna