Sławomir Morlewski Radca Prawny
Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Lublinie
Skontaktuj się z nami:
518 841 148 morlewski-kancelaria@wp.pl

W sprawach o odszkodowanie:

darmowa porada prawna

500 000zł odszkodowania Rzeszów, odszkodowania Tarnobrzeg

500 000 zl odszkodowania!

Nasze sprawy

Rodzaj szkody

Odszkodowania Rzeszów, śmierć osoby bliskiej w wypadku

Wysokość uzyskanego odszkodowania:

500 000 zł, słownie Pięćset tysięcy złotych złotych

Uprawnieni do roszczeń:

Żona i 4 dzieci

Odpowiedzialność:

PZU S.A.

Czas trwania sprawy:

36 miesięcy

Opis zdarzenia:

Adwokat odszkodowania Rzeszów:

W 1998r w okolicy Rzeszowa miał miejsce wypadek drogowy, pijany kierowca potrącił rowerzystę, męża i ojca naszych klientów.

To tragiczne zdarzenie dało podstawę prawną do dochodzenia odszkodowania przez bliskich osoby zmarłej przed Sądem Okręgowym w Rzeszowie.

Odszkodowania Radca Prawny Rzeszów opinie sprawdź opinie dotychczasowych klientów Radcy Prawnego od odszkodowań - opinie klientów w sprawach o odszkodowanie to najlepszy sposób na znalezienie Adwokata z którego pomocą uzyskasz wysokie odszkodowanie z wypadku drogowego.


Radca Prawny odszkodowania opinie Rzeszów:

Adwokat od odszkodowań Rzeszów opinie, sprawa o odszkodowanie komunikacyjne dla klientów z Rzeszowa została poprowadzona bardzo skutecznie przed SO wRzeszowie, udało się uzyskać 500 000zł odszkodowania.

Klienci z okolic Rzeszowa z pomocą Radcy Prawnego specjalizującego się w sprawach o odszkodowanie uzyskali godne odszkodowanie za śmierć bliskiej osoby w wypadku drogowym.

Dzięki ich opinii i poleceniom udało się pozyskać do prowadzenia sprawy o odszkodowanie za śmierć osoby bliskiej kolejnej rodziny z okolic Rzeszowa, Tarnobrzega.

Dla naszych Klientów uzyskaliśmy następujące świadczenia:

Żona

100 000 zł zadośćuczynienia za doznaną krzywdę.

21 000 zł odsetek ustawowych.

Łącznie około 121 000 zł

Syn

80 000 zł zadośćuczynienia za doznaną krzywdę.

17 000 zł odsetek ustawowych.

Łącznie około 97 000 zł

Syn

80 000 zł zadośćuczynienia za doznaną krzywdę.

17 000 zł odsetek ustawowych.

Łącznie około 97 000 zł

Córka

80 000 zł zadośćuczynienia za doznaną krzywdę.

17 000 zł odsetek ustawowych.

Łącznie około 97 000 zł

Córka

80 000 zł zadośćuczynienia za doznaną krzywdę.

17 000 zł odsetek ustawowych.

Łącznie około 97 000 zł

Uwagi

Dobry Adwokat od odszkodowań Rzeszów:

Odszkodowania powypadkowe Rzeszów nasza Kancelaria oferuje pomoc skutecznego w sprawach o odszkodowanie powypadkowe Radcy Prawnego dla klientów z okolic Rzeszowa, Przemyśla, Mielca, Tarnobrzegu, Jasła.

Radca Prawny stale zajmujący się sprawami o odszkodowania z wypadków drogowych to gwarancja skuteczności w dochodzeniu wysokich kwot.

Z pomocą Adwokata lub Radcy Prawnego od odszkodowań łatwiej uzyskać wysokie odszkodowanie powypadkowe przed SO w Rzeszowie czy SO w Tarnobrzegu.


Radca Prawny Rzeszów odszkodowania cennik:

Radca Prawny odszkodowania Rzeszów, Przemyśl, Tarnobrzeg cennik - ile kosztuje pomoc prawna pełnomocnika procesowego przed SO w Rzeszowie, SA w Rzeszowie.

Zadzwoń, opisz nam swój przypadek, na pewno wysokość pobieranej przez nas prowizji za udzieloną pomoc prawną w sprawach o odszkodowanie powypadkowe Cie zaskoczy.

Wybierając bezpośrednio Adwokata lub Radcę Prawnego omijasz pośredników (Firmy Odszkodowawcze, Kancelarie Odszkodowawcze) i płacisz mniejsze wynagrodzenie prowizyjne, czasami nawet 3-4 razy mniejsze.

Wynagrodzenie Adwokata za prowadzenie sprawy o odszkodowanie w Rzeszowie, prowizja odszkodowania powypadkowe Tarnobrzeg, ile kosztuje sprawa o odszkodowanie adwokat Rzeszów, jakie wynagrodzenie pobiera radca prawny zajmujący się odszkodowaniami, dlaczego firmy odszkodowawcze oczekują znacznie wyższych prowizji od odszkodowania od Adwokata od odszkodowań,


Odszkodowania Rzeszów:

Odszkodowania Rzeszów, Odszkodowania Mielec - dowiedz się korzystając z darmowych konsultacji w sprawach o odszkodowania komunikacyjne jakie kwoty można uzyskać w SO w Rzeszowie czy Tarnobrzegu za śmierć osoby bliskiej z pomocą Adwokata, dla żony czy małoletnich dzieci z okolic Rzeszowa uzyskiwaliśmy odszkodowania na kwoty znacznie powyżej 200.000zł na osobę.

W sprawach o odszkodowanie za śmierć reprezentujemy klientów przed Sądami Apelacji Rzeszowskiej tj. w miastach Rzeszów, Krosno, Przemyśl, Tarnobrzeg.


Opinie odszkodowania Rzeszów:

Odszkodowania Rzeszów opinie sprawdź opinie dotychczasowych klientów Radcy Prawnego od odszkodowań w sprawach o odszkodowanie powypadkowe z okolic Rzeszowa, Tarnobrzegu, Przemyśla, Krosna.


Odszkodowania darmowe porady prawne Rzeszów:

Odszkodowania darmowe porady prawne - skorzystaj z bezpłatnych konsultacji i dowiedz się jakie masz prawa, w jakiej sytuacji jesteś, co możemy dla Ciebie zrobić w sprawie o odszkodowanie.

W sprawach o odszkodowanie za śmierć osoby bliskiej możesz liczyć na darmowe porady prawne.

Jak wysokie odszkodowanie realnie możesz uzyskać w SO w Rzeszowie, Tarnobrzegu, Krośnie, Przemyślu z pomocą Adwokata od odszkodowań.

Na co uważać podpisując umowę o dochodzenie odszkodowań,

BEZPŁATNA WERYFIKACJA SPRAWY

W sprawach o odszkodowanie bezpłatnie analizujemy czy w sprawie możemy uzyskać dla Ciebie świadczenia.

PROFESJONALNA POMOC PRAWNA

Potrzebujesz profesionalnej pomocy prawnej, nie czekaj, zgłoś się do nas otrzymasz pomoc jakiej oczekujesz.


Szybki kontakt

Telefon: 518 841 148
Email: morlewski-kancelaria@wp.pl
Adres: Biurowiec Q22, Al. Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa

Darmowa porada prawna