Sławomir Morlewski Radca Prawny
Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Lublinie
Skontaktuj się z nami:
518 841 148 morlewski-kancelaria@wp.pl

W sprawach o odszkodowanie:

darmowa porada prawna

420 000 odszkodowania Białystok, odszkodowania Łomża

420 000 zl odszkodowania!

Nasze sprawy

Rodzaj szkody

Odszkodowania Łomża, śmierć syna, brata w wypadku drogowym.

Wysokość uzyskanego odszkodowania:

420 000 zł, słownie Czterysta dwadzieścia tysięcy złotych złotych

Uprawnieni do roszczeń:

Matka, 5 rodzeństwa

Odpowiedzialność:

TUW

Czas trwania sprawy:

31 miesięcy

Opis zdarzenia:

Radca Prawny odszkodowania Łomża:

W 2009r r. k. Łomży doszło do wypadku drogowego w którym zginął syn i brat naszych klientów, mieszkańców pow. Łomżyńskiego, to tragiczne w skutkach zdarzenie było podstawą osób bliskich do dochodzenia roszczeń odszkodowawczych z polisy OC sprawcy.

Najciekawsze kwestie prawne:

Adwokat odszkodowania Białystok, darmowe porady prawne odszkodowania:

Radca Prawny odszkodowania Białystok darmowe porady prawne w sprawach o odszkodowanie. Po darmowym spotkaniu obejmującym opinie prawne i porady odszkodowawcze, klienci zaufali Radcy Prawnemu od odszkodowań i zdecydowali się powierzyć nam sprawę o odszkodowanie przed SO w Płocku.

Radca Prawny odszkodowania opinie:

Radca Prawny odszkodowania opinie Białystok, Łomża. Poszkodowani decyzję podjęli na podstawie wiarygodnych opinii o Radcy Prawnym i wyroków w sprawach, które prowadził i powierzyli nam prowadzenie sprawy w SO w Białymstoku o odszkodowanie po śmierci bliskiej osoby.

Dla naszych Klientów uzyskaliśmy następujące świadczenia:

Matka

100 000 zł zadośćuczynienia za doznaną krzywdę.

20 000 zł odsetek ustawowych.

Łącznie około 120 000 zł

Brat

50 000 zł zadośćuczynienia za doznaną krzywdę.

10 000 zł odsetek ustawowych.

Łącznie około 60 000 zł

Brat

50 000 zł zadośćuczynienia za doznaną krzywdę.

10 000 zł odsetek ustawowych.

Łącznie około 60 000 zł

Brat

50 000 zł zadośćuczynienia za doznaną krzywdę.

10 000 zł odsetek ustawowych.

Łącznie około 60 000 zł

Siostra

50 000 zł zadośćuczynienia za doznaną krzywdę.

10 000 zł odsetek ustawowych.

Łącznie około 60 000 zł

Siostra

50 000 zł zadośćuczynienia za doznaną krzywdę.

10 000 zł odsetek ustawowych.

Łącznie około 60 000 zł

Uwagi

Odszkodowania Białystok pomoc prawna:

Pomoc prawna Radcy Prawnego lub Adwokata w sprawie o odszkodowanie, bezpłatne porady prawne odszkodowania, udzielane przez Radców Prawnych i Adwokatów.

Szukasz pomocy prawnej Adwokata lub Radcy Prawnego w sprawie o odszkodowanie a mieszkasz w okolicach Białegostoku, Łomży, Olsztyna, Ostrołęki, Suwałk zadzwoń do nas i skorzystaj z bezpłatnych porad odszkodowawczych.

Adwokat odszkodowania Łomża:

Dzięki darmowym poradom w sprawach o odszkodowanie za śmierć bliskiej osoby dowiesz się jakie odszkodowanie może uzyskać dla ciebie Adwokat od odszkodowań w SO w Łomży, czy twoje prawo do odszkodowania nie uległo przedawnieniu, skorzystaj z pomocy skutecznego radcy prawnego od odszkodowań przed SO w Białymstoku, Olsztynie, Łomży, sprawdź opinie klientów z okolic Płocka na temat prowadzenia sprawy o odszkodowanie przez radcę prawnego, skuteczny adwokat odszkodowania Płock.

Adwokat odszkodowania Olsztyn:

Siedziba naszej Kancelarii znajduje się w Lublinie, jednak Kancelaria świadczy usługi w sprawach o odszkodowanie na rzecz Klientów z całego kraju.

Prowadzimy sprawy o odszkodowanie na rzecz Klientów z całej Polski, w tym m.in. z okolic Zamościa, Lublina, Radomia, Siedlec, Łodzi, Piotrkowa Trybunalskiego, Kielc, Krakowa, Warszawy, Płocka, Łomży, Białegostoku czy Rzeszowa, Tarnowa, Poznania, Olsztyna, Gdańska, Bydgoszczy, Torunia.

Odszkodowania, skuteczny radca prawny Łomża:

Dobry radca prawny od odszkodowań Łomża, Olsztyn, Białystok to najlepszy wybór w sprawie odszkodowawczej, skontaktuj się z nami, jeżeli szukasz pomocy w sprawach o odszkodowanie, możesz liczyć na bezpłatne porady prawne adwokata w sprawach o odszkodowanie, poznaj swoje prawa zanim zdecydujesz się na dochodzenie odszkodowania.


Radca Prawny od odszkodowań opinie:

Pamiętaj, że dobry radca prawny od odszkodowań to twoje bezpieczeństwo i gwarancja możliwie najwyższego odszkodowania.

Szukasz adwokata od odszkodowań z Łomży, Białegostoku, Olsztyna, warto sprawdzić opinie o danym prawniku, szukać w internecie i wśród znajomych przez polecenia, można wpisać w wyszukiwarkę hasło adwokat odszkodowania opinie, sprawdzić czy dany pełnomocnik czy firma odszkodowawcza uzyskuje wysokie odszkodowania, w czym się specjalizuje.

Prowadzimy tylko sprawy o odszkodowanie i zadośćuczynienie za śmierć osób bliskich, radca prawny Sławomir Morlewski odszkodowania lublin, odszkodowanie i zadośćuczynienie po wypadku drogowym.


Odszkodowania powypadkowe Białystok:

Odszkodowania województwo Podlaskie, oferujemy pomoc radcy prawnego w sprawach o odszkodowanie i zadośćuczynienie, renty powypadkowe poszkodowanym z okolic Białegostoku, Olsztyna, Łomży, Ostrołęki, Suwałk wielokrotnie prowadziliśmy sprawy o odszkodowanie klientów z tych okolic.


Radca Prawny odszkodowania:

Dobry radca prawny od odszkodowań to najlepszy wybór w sprawie o odszkodowanie, sprawdź opinie naszych dotychczasowych klientów, nie daj namówić się na rażąco wysokie wynagrodzenie prowizyjne,uważaj co podpisujesz w umowie o dochodzenie odszkodowania z wypadku drogowego.

Z pomocą adwokata możesz uzyskać wysokie odszkodowanie powypadkowe, sprawdź nasze opinie, zapoznaj się ze sprawami, które dały poszkodowanym w wypadku drogowym bardzo wysokie odszkodowanie po śmierci osób bliskich.

BEZPŁATNA WERYFIKACJA SPRAWY

W sprawach o odszkodowanie bezpłatnie analizujemy czy w sprawie możemy uzyskać dla Ciebie świadczenia.

PROFESJONALNA POMOC PRAWNA

Potrzebujesz profesionalnej pomocy prawnej, nie czekaj, zgłoś się do nas otrzymasz pomoc jakiej oczekujesz.


Szybki kontakt

Telefon: 518 841 148
Email: morlewski-kancelaria@wp.pl
Adres: Biurowiec Q22, Al. Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa

Darmowa porada prawna