Sławomir Morlewski Radca Prawny
Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Lublinie
Skontaktuj się z nami:
518 841 148 morlewski-kancelaria@wp.pl

W sprawach o odszkodowanie:

darmowa porada prawna

340 000 zł odszkodowania Płock

340 000 zl odszkodowania!

Nasze sprawy

Rodzaj szkody

Odszkodowania Płock, strata ojca, męża, brata w wypadku drogowym.

Wysokość uzyskanego odszkodowania:

340 000 zł, słownie Trzysta czterdzieści tysięcy złotych złotych

Uprawnieni do roszczeń:

Żona, Dzieci, Rodzeństwo.

Odpowiedzialność:

PZU S.A.

Czas trwania sprawy:

17 miesięcy

Opis zdarzenia:

Adwokat Odszkodowania Płock, dochodzenie roszczeń:

Wypadek drogowy w którym śmierć poniósł bliski powodów miał miejsce w okolicach Płocka w 2003 r. Poszkodowani zdecydowali się dochodzić roszczeń powypadkowych z pomocą Radcy Prawnego specjalizującego się w dochodzeniu odszkodowań.

Z pomocą Radcy Prawnego od odszkodowań udało się uzyskać zadowalające klientów kwoty, bez konieczności przeprowadzania postępowania dowodowego.

Radca Prawny Odszkodowania Płock, darmowe porady prawne odszkodowania:

Podpisanie umowy o dochodzenie roszczeń odszkodowawczych poprzedziły darmowe porady prawne w sprawach odszkodowań, potwierdzenie opinii dotychczasowych klientów Radcy Prawnego zajmującego się odszkodowaniami, darmowa analiza sprawy o odszkodowanie i bezpłatne konsultacje przewidziane dla spraw o odszkodowanie, udzielane przez Adwokatów i Radców Prawnych od odszkodowań.

Dla naszych Klientów uzyskaliśmy następujące świadczenia:

Żona

85 000 zł zadośćuczynienia za doznaną krzywdę.

Łącznie około 85 000 zł

Córka

75 000 zł zadośćuczynienia za doznaną krzywdę.

Łącznie około 75 000 zł

Syn

75 000 zł zadośćuczynienia za doznaną krzywdę.

Łącznie około 75 000 zł

Syn

75 000 zł zadośćuczynienia za doznaną krzywdę.

Łącznie około 75 000 zł

Brat

10 000 zł zadośćuczynienia za doznaną krzywdę.

Łącznie około 10 000 zł

Brat

10 000 zł zadośćuczynienia za doznaną krzywdę.

Łącznie około 10 000 zł

Siostra

10 000 zł zadośćuczynienia za doznaną krzywdę.

Łącznie około 10 000 zł

Uwagi

Dobry Radca Prawny od odszkodowań Płock:

Dobry adwokat od odszkodowań do sprawy w SO w Płocku, to najlepszy wybór w sprawie o odszkodowanie, sprawdź opinie naszych dotychczasowych klientów, nie daj namówić się na rażąco wysokie wynagrodzenie prowizyjne,uważaj co podpisujesz w umowie o dochodzenie odszkodowania z wypadku drogowego. Z pomocą adwokata od odszkodowań możesz uzyskać wysokie odszkodowanie powypadkowe w SO w Płocku, sprawdź nasze opinie, zapoznaj się ze sprawami, które dały poszkodowanym w wypadku drogowym bardzo wysokie odszkodowanie po śmierci osób bliskich.

Odszkodowanie powypadkowe Płock, Warszawa:

Odszkodowanie powypadkowe Płock - szukasz pomocy prawnej w uzyskaniu wysokiego odszkodowania przed SO w Płocku? Skorzystaj z pomocy Adwokata lub Radcy Prawnego specjalizujących się w dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych. Jeżeli mieszkasz w okolicach Płocka, Warszawy, Ciechanowa, Włocławka zadzwoń do nas i skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia, reprezentowaliśmy w sprawach o odszkodowanie przed SO w Płocku i SA w Łodzi ponad 50 klientów, wielokrotnie uzyskując wysokie odszkodowania, skorzystaj z pomocy skutecznego radcy prawnego od odszkodowań przed SO w Płocku, sprawdź opinie klientów z okolic Płocka na temat prowadzenia sprawy o odszkodowanie przez radcę prawnego, skuteczny adwokat odszkodowania Płock.

Adwokat odszkodowania Łódź:

Dobry radca prawny od odszkodowań to najlepszy wybór w sprawie odszkodowawczej, to wąska specjalizacja, ogromna wiedza i doświadczenie, to ogromny atut w sporze z Firmami Ubezpieczeniowymi, które korzystają z wyspecjalizowanych w sprawach o odszkodowanie Kancelarii Adwokackich i Radcowskich, jeżeli myślisz że pierwszy etap walki o odszkodowanie (likwidacja szkody) jest trudny to przekonasz się, że sprawa o odszkodowanie w Sądzie jest o wiele trudniejsza, pomoc dobrego Adwokata lub Radcy od odszkodowań jest wówczas ogromnie wartościowa, nie ryzykuj, powierz sprawę skutecznemu Radcy Prawnemu od odszkodowań, zwiększ swoje szanse.

Radca Prawny od odszkodowań opinie Płock:

Pamiętaj, że dobry radca prawny od odszkodowań to twoje bezpieczeństwo i gwarancja możliwie najwyższego odszkodowania. Szukasz adwokata od odszkodowań, warto sprawdzić opinie o danym prawniku, szukać w internecie i wśród znajomych przez polecenia, można wpisać w wyszukiwarkę hasło adwokat odszkodowania płock opinie, radca prawny od odszkodowań płock, sprawdzić czy dany pełnomocnik czy firma odszkodowawcza uzyskuje wysokie odszkodowania, w czym się specjalizuje.

Radca Prawny odszkodowania:

Prowadzimy tylko sprawy o odszkodowanie i zadośćuczynienie za śmierć osób bliskich, radca prawny Sławomir Morlewski odszkodowania lublin, odszkodowanie i zadośćuczynienie po wypadku drogowym.

BEZPŁATNA WERYFIKACJA SPRAWY

W sprawach o odszkodowanie bezpłatnie analizujemy czy w sprawie możemy uzyskać dla Ciebie świadczenia.

PROFESJONALNA POMOC PRAWNA

Potrzebujesz profesionalnej pomocy prawnej, nie czekaj, zgłoś się do nas otrzymasz pomoc jakiej oczekujesz.


Szybki kontakt

Telefon: 518 841 148
Email: morlewski-kancelaria@wp.pl
Adres: Biurowiec Q22, Al. Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa

Darmowa porada prawna