Sławomir Morlewski Radca Prawny
Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Lublinie
Skontaktuj się z nami:
518 841 148 morlewski-kancelaria@wp.pl

W sprawach o odszkodowanie:

darmowa porada prawna

220000zł odszkodowania Radom

220 000 zl odszkodowania!

Nasze sprawy

Rodzaj szkody

Odszkodowanie Radom, odszkodowanie za wypadek drogowy Radom, odszkodowanie z OC sprawcy.

Wysokość uzyskanego odszkodowania:

220 000 zł, słownie Dwieście dwadzieścia tysięcy złotych złotych

Uprawnieni do roszczeń:

Żona i dwoje dzieci

Odpowiedzialność:

PZU S.A.

Czas trwania sprawy:

12 miesięcy

Opis zdarzenia:

Adwokat odszkodowania Radom - wypadek drogowy:

W 1997r koło Lublina doszło do wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym który był podstawą dochodzenia odszkodowania. W wyniku zderzenia pojazdu F z pojazdem V śmierć poniósł 42l kierowca pojazdu F, ojciec i mąż naszych klientów z pod Radomia.

Najciekawsze kwestie prawne:

Radca Prawny odszkodowania Radom:

Radca Prawny zgłosił do ubezpieczyciela roszczenia o odszkodowanie za stratę osoby bliskiej w wypadku, jednak kwoty przyznanych odszkodowań były dalekie od tych jakie zasądzają SO w Lublinie czy Radomiu.

Klienci postanowili z pomocą Radcy Prawnego specjalizującego się w sprawach o odszkodowanie po śmierci osoby bliskiej skierować sprawy przed Sąd Okręgowy w Radomiu celem dochodzenia roszczeń odszkodowawczych.


Odszkodowania Radom, Odszkodowania powypadkowe Radom:

Przed Sądem Okręgowym w Radomiu z pomocą Radcy Prawnego od odszkodowań udało się wynegocjować z Mecenasem PZU zadowalające odszkodowania biorąc pod uwagę jakie kwoty maksymalnie można uzyskać w Radomiu.

Dla naszych Klientów uzyskaliśmy następujące świadczenia:

Żona

80 000 zł zadośćuczynienia za doznaną krzywdę.

Łącznie około 80 000 zł

Córka

70 000 zł zadośćuczynienia za doznaną krzywdę.

Łącznie około 70 000 zł

Syn

70 000 zł zadośćuczynienia za doznaną krzywdę.

Łącznie około 70 000 zł

Uwagi

Odszkodowania Adwokat Radom opinie:

Skuteczny radca prawny od odszkodowań, skuteczny adwokat od odszkodowań - prowadzimy sprawy o odszkodowanie po śmierci osoby bliskiej na terenie apelacji Lubelskiej - SO w miastach Lublin, Zamość, Radom, Siedlce.

Odszkodowania Radca Prawny Lublin opinie:

Powierz nam swoją sprawę, z pomocą Adwokata od odszkodowań uzyskasz wyższe świadczenia odszkodowawcze, sprawdź opinie naszych dotychczasowych klientów z okoli miast Lublin, Radom, Siedlce, Zamość.

Odszkodowania powypadkowe Lublin:

Prowadzimy sprawy o odszkodowania z polisy OC sprawcy wypadku. Prowadzimy tylko sprawy o odszkodowania powypadkowe, warto nam zaufać - przewagę nad konkurencją daje nam bardzo wąska specjalizacja i ogromne doświadczenie.

Dochodzenie odszkodowań z wypadków Radom:

To kolejna sprawa, która udowadnia, że bardziej korzystne dla poszkodowanych jest korzystanie z wyspecjalizowanych w odszkodowaniach Radców Prawnych lub Adwokatów niż firm odszkodowawczych, prowadzących sprawy masowo, bez głębszego ,,pochylenia się,, nad sprawą klienta.

Dobry Radca Prawny czy Adwokat od odszkodowań, mający duże doświadczenie i wąską specjalizację lepiej zabezpieczy interesy klienta.

Odszkodowania Radom opinie:

Siedziba Kancelarii znajduje się w Lublinie, jednak nasza Kancelaria świadczy usługi odszkodowawcze na rzecz Klientów z całego kraju.

Współpracujemy z Klientami z całej Polski, w tym m.in. z okolic Zamościa, Lublina, Radomia, Siedlec, Łodzi, Piotrkowa Trybunalskiego, Kielc, Krakowa, Warszawy, Płocka, Łomży, Białegostoku czy Rzeszowa, Tarnowa, Poznania, Olsztyna, Gdańska, Bydgoszczy, Torunia, w tych rejonach mamy już zakończonych wiele spraw i możemy pochwalić się opiniami zadowolonych klientów ze spraw o odszkodowanie.

Adwokat Odszkodowania Lublin:

Radca prawny odszkodowania Lublin, Adwokat odszkodowania Lublin - dla klientów z rejonu Lublina, Radomia, Siedlec, Zamościa.

Darmowe porady prawne Adwokata odszkodowania Radom:

Skorzystaj z bezpłatnych konsultacji w sprawach o odszkodowania powypadkowe w Radomiu. Konsultacje są darmowe, mają na celu ułatwienie podjęcia decyzji klientów z okolic Radomia co do zlecenia prowadzenia sprawy o odszkodowanie Adwokatowi lub Radcy Prawnemu naszej Kancelarii.

Porad prawnych w sprawach dochodzenia odszkodowań z wypadków śmiertelnych przed SO w Radomiu, Lublinie, Zamościu, Siedlcach udzielamy bezpłatnie, jako wstęp do prowadzenia całej sprawy o odszkodowanie, porady są bezpłatne, porad udziela adwokat od odszkodowań komunikacyjnych, radca prawny specjalizujący się w sprawach odszkodowań powypadkowych.

Odszkodowania Radca Prawny Radom - Cennik:

Zadzwoń i dowiedz się jaki jest nasz cennik za sprawy o odszkodowania przed SO w Radomiu czy Lublinie, poznaj i porównaj wysokość wynagrodzenia prowizyjnego, dowiesz się ile bierze adwokat za prowadzenie sprawy o odszkodowanie z rejonu Radomia czy Lublina, ile kosztuje pomoc radcy prawnego od odszkodowań za wypadki drogowe z okolic Radomia.

BEZPŁATNA WERYFIKACJA SPRAWY

W sprawach o odszkodowanie bezpłatnie analizujemy czy w sprawie możemy uzyskać dla Ciebie świadczenia.

PROFESJONALNA POMOC PRAWNA

Potrzebujesz profesionalnej pomocy prawnej, nie czekaj, zgłoś się do nas otrzymasz pomoc jakiej oczekujesz.


Szybki kontakt

Telefon: 518 841 148
Email: morlewski-kancelaria@wp.pl
Adres: Biurowiec Q22, Al. Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa

Darmowa porada prawna