Sławomir Morlewski Radca Prawny
Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Lublinie
Skontaktuj się z nami:
518 841 148 morlewski-kancelaria@wp.pl

W sprawach o odszkodowanie:

bezpłatna konsultacja

Nasze sprawy

220000

Rodzaj szkody

Śmierć ojca i męża w wypadku drogowym.

Wysokość uzyskanego odszkodowania:

220 000 zł, słownie Dwieście dwadzieścia tysięcy złotych złotych

Uprawnieni do roszczeń:

Żona i dwoje dzieci

Odpowiedzialność:

PZU S.A.

Czas trwania sprawy:

12 miesięcy

Opis zdarzenia:

W 1997r w woj. L doszło do wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym. W wyniku zderzenia pojazdu F z pojazdem V śmierć poniósł 42l kierowca pojazdu F, ojciec i mąż naszych klientów.

Najciekawsze kwestie prawne:

Przed naszą Kancelarią sprawą zajmowała się Firma Odszkodowawcza z woj. M. Pracownicy tej firmy stwierdzili, że sprawa jest już zakończona i nie da się uzyskać jakichkolwiek świadczeń z uwagi na zawartą ugodę w zakresie odszkodowania z art. 446 paragraf 3. Po dokładnej analizie dokumentu ugody uznaliśmy, że ugoda obejmowała wszelkie roszczenia objęte zgłoszeniem szkody. Zgłoszenie szkody było wysłane w 1999r, a ugoda zawarta w 2000r. W tamtym okresie w praktyce nie było roszczenia o zadośćuczynienie za krzywdę. W związku z czym postanowiliśmy zająć się sprawą. Po dokonanym zgłoszeniu PZU S.A. wypłaciło żonie zmarłego 20.000zł a dzieciom po 15.000zł.

Dla naszych Klientów uzyskaliśmy następujące świadczenia:

Żona

80 000 zł zadośćuczynienia za doznaną krzywdę.

Łącznie około 80 000 zł

Córka

70 000 zł zadośćuczynienia za doznaną krzywdę.

Łącznie około 70 000 zł

Syn

70 000 zł zadośćuczynienia za doznaną krzywdę.

Łącznie około 70 000 zł

Uwagi

To kolejna sprawa, która udowadnia, że bardziej korzystne dla poszkodowanych jest korzystanie z wyspecjalizowanych w odszkodowaniach Radców Prawnych lub Adwokatów niż firm odszkodowawczych, prowadzących sprawy masowo, bez głębszego ,,pochylenia się,, nad sprawą klienta. Dobry Radca Prawny czy Adwokat od odszkodowań, mający duże doświadczenie i wąską specjalizację lepiej zabezpieczy interesy klienta.

Siedziba Kancelarii znajduje się w Lublinie, jednak nasza Kancelaria świadczy usługi odszkodowawcze na rzecz Klientów z całego kraju.

Współpracujemy z Klientami z całej Polski, w tym m.in. z okolic Zamościa, Lublina, Radomia, Siedlec, Łodzi, Piotrkowa Trybunalskiego, Kielc, Krakowa, Warszawy, Płocka, Łomży, Białegostoku czy Rzeszowa, Tarnowa, Poznania, Olsztyna, Gdańska, Bydgoszczy, Torunia

Co ważne koszty dojazdów do klientów i na sprawy sądowe są po naszej stronie, bez względu na ich ilość. Dojazd do Ciebie w celu prowadzenia sprawy to nasz problem, nie twój.

dobry radca prawny odszkodowania opinie,adwokat odszkodowania opinie,odszkodowanie i zadośćuczynienie za śmierć ojca, radca prawny odszkodowania lublin, odszkodowanie i zadośćuczynienie za śmierć męża, odszkodowania puławy, odszkodowania ryki, odszkodowania warszawa, odszkodowania lublin, odszkodowanie sąd okręgowy w lublinie, odszkodowania kogo polecacie, odszkodowania porady prawne, porady prawne lublin, dobry radca prawny od odszkodowań opinie lublin, odszkodowanie śmierć rodzica, odszkodowania wypadki drogowe, rekordowe odszkodowanie z oc, najwyższe odszkodowanie, odszkodowania opinie, dobry adwokat odszkodowania powypadkowe.


BEZPŁATNA WERYFIKACJA SPRAWY

W sprawach o odszkodowanie bezpłatnie analizujemy czy w sprawie możemy uzyskać dla Ciebie świadczenia.

PROFESJONALNA POMOC PRAWNA

Potrzebujesz profesionalnej pomocy prawnej, nie czekaj, zgłoś się do nas otrzymasz pomoc jakiej oczekujesz.


Usługi

Szybki kontakt

Telefon: 518 841 148
Email: morlewski-kancelaria@wp.pl

Bezpłatna konsultacja