Sławomir Morlewski Radca Prawny
Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Lublinie
Skontaktuj się z nami:
518 841 148 morlewski-kancelaria@wp.pl

W sprawach o odszkodowanie:

darmowa porada prawna

214 000zł odszkodowania Olsztyn, odszkodowania Białystok.

220 000 zl odszkodowania!

Nasze sprawy

Rodzaj szkody

Odszkodowanie Olsztyn śmierć osoby bliskiej w wypadku drogowym

Wysokość uzyskanego odszkodowania:

220 000 zł, słownie Dwieście dwadzieścia tysięcy złotych

Uprawnieni do roszczeń:

Rodzice, dwie siostry

Odpowiedzialność:

PZU

Czas trwania sprawy:

24 miesiące

Opis zdarzenia:

Adwokat odszkodowania Olsztyn - wypadek drogowy:

W 1999r koło Olsztyna zginęła jadąca jako pasażer córka i siostra powodów. To zdarzenie było podstawą naszych klientów z Olsztyna do dochodzenia odszkodowania za śmierć osoby bliskiej z pomocą Radcy Prawnego przed Sądem Okręgowym w Olsztynie i Sądem Apelacyjnym w Białymstoku.

Istotne dla decyzji o powierzeniu nam sprawy były dobre opinie poprzednich klientów, członków dalszej rodziny z okolic Warszawy.


Radca Prawny odszkodowania Olsztyn:

Radca Prawny zgłosił do ubezpieczyciela roszczenia o odszkodowanie za stratę osoby bliskiej w wypadku, jednak ten odmówił uznania roszczeń poszkodowanych.

Klienci byli bardzo rozczarowani postawą ubezpieczyciela i postanowili zwrócić się do Radcy Prawnego specjalizującego się w sprawach o odszkodowanie po śmierci osoby bliskiej o skierowanie sprawy przed Sąd Okręgowy w Olsztynie celem dochodzenia roszczeń odszkodowawczych.

Odszkodowania Olsztyn, Odszkodowania Białystok:

Sąd Okręgowy w Olsztynie z pomocą Radcy Prawnego od odszkodowań przyznał na rzecz poszkodowanych zadowalające odszkodowania biorąc pod uwagę jakie kwoty maksymalnie można uzyskać w Olsztynie (jeden z najniżej zasądzających SO w Polsce). Sąd Apelacyjny w Białymstoku mimo apelacji Pozwanego, wyrok SO w Olsztynie utrzymał w mocy.

Dla naszych Klientów uzyskaliśmy następujące świadczenia:

Matka

65 000 zł zadośćuczynienia za doznaną krzywdę.

8 000 zł odsetek ustawowych.

Łącznie około 73 000 zł

Ojciec

65 000 zł zadośćuczynienia za doznaną krzywdę.

8 000 zł odsetek ustawowych.

Łącznie około 73 000 zł

Siostra

32 000 zł zadośćuczynienia za doznaną krzywdę.

5 000 zł odsetek ustawowych.

Łącznie około 37 000 zł

Siostra

32 000 zł zadośćuczynienia za doznaną krzywdę.

5 000 zł odsetek ustawowych.

Łącznie około 37 000 zł

Uwagi

Odszkodowania Olsztyn opinie:

Skuteczny radca prawny od odszkodowań, skuteczny adwokat od odszkodowań - prowadzimy sprawy o odszkodowanie po śmierci osoby bliskiej na terenie apelacji Białostockiej - SO w miastach Olsztyn, Łomża, Białystok, Ostrołęka, Suwałki. Powierz nam swoją sprawę, z pomocą Adwokata od odszkodowań uzyskasz wyższe świadczenia odszkodowawcze, sprawdź opinie naszych dotychczasowych klientów z okoli miast Lublin, Białystok, Łomża, Olsztyn. Prowadzimy sprawy o odszkodowania z polisy OC sprawcy wypadku. Prowadzimy tylko sprawy o odszkodowania powypadkowe, warto nam zaufać - przewagę nad konkurencją daje nam bardzo wąska specjalizacja i ogromne doświadczenie.

Adwokat Odszkodowania Białystok:

Radca prawny odszkodowania Białystok, Adwokat odszkodowania Białystok - dla klientów z rejonu Olsztyna, Łomży, Białegostoku, Suwałk, Ostrołęki.


Darmowe porady prawne Adwokata odszkodowania Olsztyn, Białystok, Łomża:

Skorzystaj z bezpłatnych konsultacji w sprawach o odszkodowania powypadkowe. Konsultacje są darmowe, mają na celu ułatwienie podjęcia decyzji klientów co do zlecenia prowadzenia sprawy o odszkodowanie Adwokatowi lub Radcy Prawnemu naszej Kancelarii.

Porad prawnych w sprawach dochodzenia odszkodowań z wypadków śmiertelnych przed SO w Olsztynie, Łomży, Białymstoku, Suwałkach, Ostrołęce udzielamy bezpłatnie, jako wstęp do prowadzenia całej sprawy o odszkodowanie, porady są bezpłatne, porad udziela adwokat od odszkodowań komunikacyjnych, radca prawny specjalizujący się w sprawach odszkodowań powypadkowych.

Odszkodowania Radca Prawny Olsztyn - Cennik:

Zadzwoń i dowiedz się jaki jest nasz cennik za sprawy o odszkodowania przed SO w Olsztynie, Łomży, Białymstoku, poznaj i porównaj wysokość wynagrodzenia prowizyjnego, dowiesz się ile bierze adwokat za prowadzenie sprawy o odszkodowanie z rejonu Olsztyna, ile kosztuje pomoc radcy prawnego od odszkodowań.

BEZPŁATNA WERYFIKACJA SPRAWY

W sprawach o odszkodowanie bezpłatnie analizujemy czy w sprawie możemy uzyskać dla Ciebie świadczenia.

PROFESJONALNA POMOC PRAWNA

Potrzebujesz profesionalnej pomocy prawnej, nie czekaj, zgłoś się do nas otrzymasz pomoc jakiej oczekujesz.


Szybki kontakt

Telefon: 518 841 148
Email: morlewski-kancelaria@wp.pl
Adres: Biurowiec Q22, Al. Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa

Darmowa porada prawna