Sławomir Morlewski Radca Prawny
Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Lublinie
Skontaktuj się z nami:
518 841 148 morlewski-kancelaria@wp.pl

W sprawach o odszkodowanie:

bezpłatna konsultacja

Nasze sprawy

200 000 zł odszkodowania Kielce, odszkodowania Kraków

Rodzaj szkody

Odszkodowanie Kielce, śmierć dziecka

Wysokość uzyskanego odszkodowania:

200 000 zł, słownie Dwieście tysięcy złotych

Uprawnieni do roszczeń:

Rodzice

Odpowiedzialność:

PZU

Czas trwania sprawy:

16 miesięcy

Opis zdarzenia:

Adwokat odszkodowania Kielce - wypadki drogowe:

W 2001 roku w okolicy Kielc miał miejsce wypadek drogowy w którym zginęły dwie córki naszych klientów. Przez niemal 16 lat klienci nie dochodzili żadnych roszczeń odszkodowawczych od PZU. Po spotkaniu z Radcą Prawnym od odszkodowań zdecydowali się wystąpić wobec PZU o odszkodowanie za śmierć dzieci w wypadku. Sprawa o odszkodowanie podlegała pod właściwość Sądu Okręgowego w Kielcach.


Darmowe porady prawne odszkodowania:

W pierwszym etapie klienci z okolic Kielc skorzystali z naszej bezpłatnej pomocy prawnej w sprawach o odszkodowanie, pomoc ta udzielana jest przez Radcę Prawnego od odszkodowań (porady, opinie, konsultacje).

Poprzez darmowe porady prawne w sprawach odszkodowawczych, zapoznanie się z wyrokami w podobnych sprawach, opiniami, poleceniami, tłumaczymy klientom na czym polega nasza jakość w dochodzeniu odszkodowań, jak wygląda sprawa o odszkodowanie po śmierci osoby bliskiej, jakie kwoty można uzyskać w SO w Kielcach, SA w Krakowie powołaliśmy się na opinie w sprawach odszkodowawczych innych klientów z okolic Kielc, klienci uznali, że warto wykorzystać swoje uprawnienia do odszkodowania za stratę dzieci w wypadku komunikacyjnym.


Radca Prawny odszkodowania opinie Kielce:

Skuteczne dochodzenie roszczeń odszkodowawczych na rzecz klientów sprawiło, że zadowoleni klienci wystawili nam bardzo dobre opinie za udzieloną pomoc prawną w sprawie o odszkodowanie, klienci byli bardzo zadowoleni z pomocy Radcy Prawnego zajmującego się odszkodowaniami, ich opinię i polecenie pomogło nam pozyskać sprawy o odszkodowanie dwóch kolejnych rodzin z okolic Kielc.

Dla naszych Klientów uzyskaliśmy następujące świadczenia:

Ojciec

100 000 zł zadośćuczynienia za doznaną krzywdę.

Łącznie około 100 000 zł

Matka

100 000 zł zadośćuczynienia za doznaną krzywdę.

Łącznie około 100 000 zł

Uwagi

Radca Prawny odszkodowania Kraków:

Szukasz pomocy prawnej w sprawie o odszkodowanie a mieszkasz w okolicach Krakowa, Kielc, Sandomierza, Opatowa, Nowego Sącz, Tarnowa zadzwoń do nas i skorzystaj z bezpłatnych porad odszkodowawczych dowiedz się jakie odszkodowanie możesz uzyskać, czy twoje prawo do odszkodowania nie uległo przedawnieniu, skorzystaj z pomocy skutecznego radcy prawnego od odszkodowań przed SO w Krakowie, sprawdź opinie klientów z okolic Krakowa, Kielc na temat prowadzenia sprawy o odszkodowanie przez radcę prawnego, skuteczny adwokat odszkodowania Kielce.

Adwokat odszkodowania Kraków:

Siedziba naszej Kancelarii znajduje się w Lublinie, jednak Kancelaria świadczy usługi w sprawach o odszkodowanie na rzecz Klientów z całego kraju.

Prowadzimy sprawy o odszkodowanie na rzecz Klientów z całej Polski, w tym m.in. z okolic Krakowa, Kielc, Tarnowa, Zamościa, Lublina, Radomia, Siedlec, Łodzi, Piotrkowa Trybunalskiego, Warszawy, Płocka, Łomży, Białegostoku czy Rzeszowa, Tarnowa, Poznania, Olsztyna, Gdańska, Bydgoszczy, Torunia.

BEZPŁATNA WERYFIKACJA SPRAWY

W sprawach o odszkodowanie bezpłatnie analizujemy czy w sprawie możemy uzyskać dla Ciebie świadczenia.

PROFESJONALNA POMOC PRAWNA

Potrzebujesz profesionalnej pomocy prawnej, nie czekaj, zgłoś się do nas otrzymasz pomoc jakiej oczekujesz.


Szybki kontakt

Telefon: 518 841 148
Email: morlewski-kancelaria@wp.pl
Adres: Biurowiec Q22, Al. Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa

Bezpłatna konsultacja