Sławomir Morlewski Radca Prawny
Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Lublinie
Skontaktuj się z nami:
518 841 148 morlewski-kancelaria@wp.pl

W sprawach o odszkodowanie:

bezpłatna konsultacja

Nasze sprawy

1.330.000zł odszkodowanie Siedlce, odszkodowania warszawa

Rodzaj szkody

Odszkodowania Siedlce, Śmierć rodziców w wypadku

Wysokość uzyskanego odszkodowania:

1 330 000 zł, słownie Milion trzysta trzydzieści tysięcy złotych

Uprawnieni do roszczeń:

Troje dzieci

Odpowiedzialność:

TUIR WARTA S.A.

Czas trwania sprawy:

52 miesiące

Opis zdarzenia:

Adwokat odszkodowania powypadkowe Warszawa:

W 1997 w okolicach Warszawy doszło do wypadku drogowego. Kierujący pojazdem M stracił panowanie nad prowadzonym pojazdem i uderzył w drzewo. W wyniku uderzenia 4 osoby zginęły, w tym rodzice powodów.

Najciekawsze kwestie prawne:

Radca Prawny odszkodowania Siedlce:

Radca Prawny odszkodowania Siedlce, profesjonalna pomoc prawna poszkodowanym w wypadkach drogowych. Poszkodowani szukali pomocy adwokata lub radcy prawnego do prowadzenia sprawy o odszkodowanie po śmierci osób bliskich w wypadku drogowym przed SO w Siedlcach, SA w Lublinie.

Radca Prawny odszkodowania, darmowe porady prawne:

Wstępnie powodowie umówili się na spotkanie z Radcą Prawnym od odszkodowań, na którym otrzymali szereg bezpłatnych porad prawnych z zakresu odszkodowań, a radca prawny specjalizujący się od wielu lat w odszkodowaniach z wypadków drogowych przedstawił opinie prawne i ocenił ich szanse na uzyskanie odszkodowań w SO w Siedlcach i ich wysokość.

Adwokat odszkodowania Siedlce, śmierć osoby bliskiej w wypadku:

Po spotkaniu z Radcą Prawnym poszkodowani zdecydowali się na podpisanie umowy o dochodzenie odszkodowań i skorzystanie z pomocy radcy prawnego w sprawie o odszkodowanie za śmierć rodziców w wypadku drogowym przed SO w Siedlcach.

Odszkodowania zasądzane przez sąd:

Pozwany ubezpieczyciel na pierwszym etapie po zgłoszeniu szkody wypłacił zaledwie 10% kwoty odszkodowania przyznanej następnie przez sąd, udało się uzyskać 10 x większe odszkodowania dla klientów.

Sprawa dotyczyła odszkodowania i zadośćuczynienia dzieci po śmierci rodziców w wypadku drogowym.

Dla naszych Klientów uzyskaliśmy następujące świadczenia:

Syn

300 000 zł zadośćuczynienia za doznaną krzywdę.

50 000 zł odszkodowania za znaczne pogorszenie sytuacji życiowej.

80 000 zł odsetek ustawowych.

Łącznie około 430 000 zł

Córka

300 000 zł zadośćuczynienia za doznaną krzywdę.

50 000 zł odszkodowania za znaczne pogorszenie sytuacji życiowej.

80 000 zł odsetek ustawowych.

Łącznie około 430 000 zł

Córka

300 000 zł zadośćuczynienia za doznaną krzywdę.

50 000 zł odszkodowania za znaczne pogorszenie sytuacji życiowej.

80 000 zł odsetek ustawowych.

Łącznie około 430 000 zł

Uwagi

Radca Prawny Odszkodowania:

Siedziba naszej Kancelarii Radcy Prawnego znajduje się w Lublinie, jednak Kancelaria świadczy usługi w sprawach o odszkodowania za śmierć osoby bliskiej w wypadku drogowym na rzecz Klientów z całego kraju.


Radca Prawny odszkodowania opinie:

Współpracujemy z Klientami z całej Polski, dysponujemy ogromną liczbą zakończonych spraw o odszkodowanie, zadowolonych klientów, ich opinie o prowadzeniu sprawy o odszkodowanie zapewniają nam kolejnych klientów.

W ostatnich 10 latach wielokrotnie reprezentowaliśmy w sprawach o odszkodowania powypadkowe klientów z województwa mazowieckiego z okolic takich miast jak warszawa, siedlce, płock, ciechanów, pułtusk, płońsk, radom.

Radca Prawny odszkodowania cennik:

Bardzo ważne dla klientów z odległych miast jest to, że koszty dojazdów Radcy Prawnego od odszkodowań do klientów są po naszej stronie, bez względu na ich ilość, w opisanej wyżej sprawie było ich około 10 plus spotkania w sądzie w Siedlcach na sprawach o odszkodowanie.

Dojazd do Ciebie w celu prowadzenia sprawy to nasz problem, nie twój. Wynagrodzenie prowizyjne pobierane przez nas za prowadzenie sprawy o odszkodowanie jest niższe około dwukrotnie od średniej rynkowej, przykładowo w sprawie żony i dwójki małoletnich dzieci było to 10% brutto.


Adwokat od odszkodowań warszawa:

Jeżeli szukasz pomocy prawnej, bo straciłeś bliską osobę i nie jesteś w stanie sam walczyć o odszkodowanie, skorzystaj z naszych bezpłatnych porad prawnych w sprawach o odszkodowanie, dowiedz się jaką pomoc prawną możesz uzyskać od adwokata od odszkodowań.

W sprawie o odszkodowanie za śmierć bliskiej osoby w wypadku drogowym z odpowiednią pomocą radcy prawnego od odszkodowań możesz uzyskać godne odszkodowanie, wysokie odszkodowania to nasza specjalizacja.

Radca prawny odszkodowania lublin mec Sławomir Morlewski, sprawdź opinie naszych klientów o prowadzeniu przez nas spraw o odszkodowanie.


Odszkodowania Siedlce pomoc:

Adwokat odszkodowania Siedlce, firma odszkodowawcza Siedlce, Radca Prawny odszkodowania Siedlce, odszkodowania opinie, dochodzenie odszkodowań siedlce, SO Siedlce odszkodowania, odszkodowania powypadkowe siedlce, darmowe porady prawne odszkodowania radcy prawnego siedlce.

BEZPŁATNA WERYFIKACJA SPRAWY

W sprawach o odszkodowanie bezpłatnie analizujemy czy w sprawie możemy uzyskać dla Ciebie świadczenia.

PROFESJONALNA POMOC PRAWNA

Potrzebujesz profesionalnej pomocy prawnej, nie czekaj, zgłoś się do nas otrzymasz pomoc jakiej oczekujesz.


Szybki kontakt

Telefon: 518 841 148
Email: morlewski-kancelaria@wp.pl
Adres: Biurowiec Q22, Al. Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa

Bezpłatna konsultacja