Sławomir Morlewski Radca Prawny
Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Lublinie
Skontaktuj się z nami:
518 841 148 morlewski-kancelaria@wp.pl

W sprawach o odszkodowanie:

darmowa porada prawna

1.330.000zł odszkodowanie Siedlce, odszkodowania warszawa

1 330 000 zl odszkodowania!

Nasze sprawy

Rodzaj szkody

Odszkodowania Siedlce, Śmierć rodziców w wypadku

Wysokość uzyskanego odszkodowania:

1 330 000 zł, słownie Milion trzysta trzydzieści tysięcy złotych

Uprawnieni do roszczeń:

Troje dzieci

Odpowiedzialność:

TUIR WARTA S.A.

Czas trwania sprawy:

52 miesiące

Opis zdarzenia:

Wypadek drogowy koło Warszawy, odszkodowanie powypadkowe adwokat, radca prawny:

W 1997 w okolicach Warszawy doszło do wypadku drogowego. Kierujący pojazdem M najechał na znajdującą się na jezdni przeszkodę, stracił panowanie nad prowadzonym pojazdem i uderzył w drzewo. W wyniku uderzenia 4 osoby zginęły, w tym rodzice powodów.

Nasi klienci, mieszkańcy okolic Siedlec i Warszawy, zdecydowali się na spotkanie z Radcą Prawnym naszej Kancelarii specjalizującym się w sprawach o odszkodowanie z wypadków drogowych, by poprzez skorzystanie z darmowych porad prawnych w sprawach odszkodowań wypadkowych, poznać swoją sytuację prawną po wypadku drogowym rodziców.

Spotkanie z Radcą Prawnym od odszkodowań zostało zorganizowane 19 lat po wypadku, praktycznie przed końcem okresu przedawnienia roszczeń (odszkodowania po wypadku drogowym można dochodzić nawet do 20 lat od zdarzenia).

Klienci dowiedzieli się od Radcy Prawnego, że sprawa o odszkodowanie może być prowadzona przed Sądem Okręgowym w Siedlcach. Radcy Prawni naszej Kancelarii przekonywali klientów, że dochodzenie roszczeń w Siedlcach będzie dobrą decyzją, ponieważ mieliśmy już w SO w Siedlcach podobną sprawę i zakończyła się ona bardzo wysokim wyrokiem - 2 200 000zł

Radca Prawny odszkodowania Siedlce:

https://morlewski.pl/nasze-spr...

Radca Prawny od odszkodowań naszej Kancelarii przekonał poszkodowanych, że nasza Kancelaria od wielu lat pomaga poszkodowanym w wypadkach drogowym i zlecenie nam prowadzenia spraw o odszkodowania będzie dobrym wyborem. Adwokat i Radca Prawni, to prawnicy profesjonalni, zawodowo dochodzący odszkodowań na drodze sądowej a nie tylko na etapie likwidacji szkody jak w przypadku Firm Odszkodowawczych.


Najciekawsze kwestie prawne:

Zaniżone odszkodowanie powypadkowe przez TUIR Warta S.A.:

Po zgłoszeniu szkody z roszczeniami o odszkodowanie i zadośćuczynienie przez naszą Kancelarię Radców Prawnych i Adwokatów (w oparciu o dowody takie same jak w sądzie) Warta przyznała tzw. kwoty bezsporne.

Na rzecz dzieci przyznała po 40.000zł na rzecz każdego z poszkodowanych (po 20.000zł za każdego z rodziców). Radcy Prawni i Adwokaci naszej Kancelarii, pracujący nad sprawą uznali, że jest to kwota około 4-5 zaniżona. Wspólnie z klientami zdecydowaliśmy się skierować sprawę o odszkodowanie po wypadku drogowym do Sądu Okręgowego w Siedlcach (apelacja lubelska - lublin, siedlce, radom, zamość).

Dla naszych Klientów uzyskaliśmy następujące świadczenia:

Syn

300 000 zł zadośćuczynienia za doznaną krzywdę.

50 000 zł odszkodowania za znaczne pogorszenie sytuacji życiowej.

80 000 zł odsetek ustawowych.

Łącznie około 430 000 zł

Córka

300 000 zł zadośćuczynienia za doznaną krzywdę.

50 000 zł odszkodowania za znaczne pogorszenie sytuacji życiowej.

80 000 zł odsetek ustawowych.

Łącznie około 430 000 zł

Córka

300 000 zł zadośćuczynienia za doznaną krzywdę.

50 000 zł odszkodowania za znaczne pogorszenie sytuacji życiowej.

80 000 zł odsetek ustawowych.

Łącznie około 430 000 zł

Uwagi

Pomoc radcy prawnego, adwokata w sprawie o odszkodowanie po wypadku drogowym:

Opisywana sprawa prowadzona była w apelacji Lubelskiej (SO w miastach Zamość, Lublin, Radom, Siedlce) w pierwszej instancji rozpoznawał ją SO w Siedlcach a w II instancji SA w Lublinie.

Od 14 lat profesjonalnie świadczymy pomoc poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych - pomoc adwokatów, radców prawnych na każdym etapie sprawy o odszkodowanie. Nie prowadzimy praktycznie spraw o odszkodowania z innych zdarzeń niż wypadki drogowe (wyjątkowo wypadku w pracy, rolnictwie).

Poszkodowanym, którzy szukają pomocy adwokata lub radcy prawnego do prowadzenia sprawy o odszkodowanie po śmierci osób bliskich w wypadku drogowym, lub sprawach o odszkodowania za urazy ciała doznane w wypadkach drogowym gwarantujemy pomoc prawną najwyższej jakości.

Wynagrodzenie prowizyjne pobierane przez adwokata lub radcę prawnego w sprawie o odszkodowanie (umowa bez pośredników, którzy zawyżają znacznie prowizję, nie mając realnego wpływu na wysokość odszkodowanie z OC sprawcy) jest najczęściej 2-3 krotnie niższe od prowizji pobieranej przez tzw. Kancelarie Odszkodowawcze. Znamy od naszych klientów przypadki pobieranie nawet 50-55% prowizji od odszkodwania przez niektóre Firmy Odszkodowawcze, mamy te informacje z dookumentów przekazanych nam przez klientów, którzy zgłosili się po darmową poradę prawną w sprawie o odszkodowanie. W tym przypadku Firma Odszkodowawcza z której agentem nasi klienci wcześniej rozmawiali, oczekiwała 28% brutto (prawie 400 000, 00zł brutto - zakładając, że też uzyskali by tak bardzo wysokie odszkodowanie).

Darmowe porady prawne odszkodowania z wypadków drogowych:

Poszkodowani w wypadkach drogowych mogą skorzystać z darmowych porad prawnych adwokata lub radcy prawnego, specjalizujących się w sprawach o odszkodowania powypadkowe. W sprawach o odszkodowanie z wypadku drogowego darmowe porady prawne nie zobowiiązują do skorzystania z naszej pomocy na dalszym etapie, ale mają na celu ułatwić podjęcie dobrej decyzji co do prowadzenia sprawy odszkodowawczej.

W opisywanej sprawie powodowie umówili się na spotkanie z Radcą Prawnym od odszkodowań, na którym otrzymali szereg bezpłatnych porad prawnych z zakresu odszkodowań, a radca prawny specjalizujący się od wielu lat w odszkodowaniach z wypadków drogowych przedstawił opinie prawne i ocenił ich szanse na uzyskanie odszkodowań w SO w Siedlcach i ich wysokość.

Adwokat odszkodowania komunikacyjne Siedlce, śmierć osoby bliskiej w wypadku drogowym. Po spotkaniu z Radcą Prawnym poszkodowani zdecydowali się na podpisanie umowy o dochodzenie odszkodowań i skorzystanie z pomocy radcy prawnego w sprawie o odszkodowanie za śmierć rodziców w wypadku drogowym przed SO w Siedlcach.

Odszkodowania zasądzane przez SO w siedlcach są dość wysokie na tle innych Sądów w Polsce. Warto zauważyć, że Pozwany ubezpieczyciel na pierwszym etapie po zgłoszeniu szkody wypłacił zaledwie 10% kwoty odszkodowania przyznanej następnie przez sąd. Z pomocą Radcy Prawnego naszej Kancelarii udało się uzyskać 10 x większe odszkodowania z OC sprawcy dla klientów. Sprawa dotyczyła odszkodowania i zadośćuczynienia dzieci po śmierci rodziców w wypadku drogowym.

Radca Prawny Odszkodowania:

Siedziba naszej Kancelarii Radcy Prawnego znajduje się w Warszawie, jednak Kancelaria świadczy usługi w sprawach o odszkodowania z wypadków drogowych za śmierć osoby bliskiej w wypadku drogowym, za urazy ciała na rzecz Klientów z całego kraju.

Posiadamy bardzo dobre opinie dotychczasowych klientów o pracy radców prawnych, adwokatów naszej Kancelarii w sprawach o odszkodowanie po wypadku drogowym.

Współpracujemy z Klientami z całej Polski, dysponujemy ogromną liczbą zakończonych spraw o odszkodowanie z OC sprawcy, gwarantuje to nam opinie zadowolonych klientów, ich opinie o prowadzeniu sprawy o odszkodowanie zapewniają nam kolejne zlecenia.

W ostatnich 10 latach wielokrotnie reprezentowaliśmy w sprawach o odszkodowania powypadkowe klientów z województwa mazowieckiego z okolic takich miast jak warszawa, siedlce, płock, ciechanów, pułtusk, płońsk, radom.

W SO w Siedlcach już 3 krotnie uzyskaliśmy ogromne odszkodowania z wypadku drogowego:

2 200 000zł odszkodowania po wypadku drogowym dla klientów z Siedlec.

1 450 000zł odszkodowania po wypadku drogowym dla klientów z ok. Tarnobrzegu.

1 330 000zł odszkodowania w opisywanej w tym artykule sprawie dla klientów z Warszawy i Siedlec.

Aż 22 sprawy naszych klientów z wypadków drogowych zakończyły się uzyskaniem odszkodowań powyżej miliona złotych.


Radca Prawny odszkodowania cennik:

Bardzo ważne dla klientów z odległych miast jest to, że koszty dojazdów Radcy Prawnego od odszkodowań do klientów są po naszej stronie, bez względu na ich ilość, w opisanej wyżej sprawie było ich około 10 w Warszawie plus spotkania w sądzie w Siedlcach na sprawach o odszkodowanie.

Dojazd do Ciebie w celu prowadzenia sprawy to nasz problem, nie twój. Wynagrodzenie prowizyjne pobierane przez nas za prowadzenie sprawy o odszkodowanie jest niższe około dwukrotnie od średniej rynkowej, przykładowo w sprawie żony i dwójki małoletnich dzieci, rodziców i rodzeństwa było to 10% brutto.


Adwokat od odszkodowań warszawa:

Obecnie siedziba Kancelarii Radców Prawnych i Adwokatów znajduje się w Warszawie (wcześniej w Lublinie).

Jeżeli szukasz pomocy prawnej, bo straciłeś bliską osobę, doznałeś urazów ciała i nie jesteś w stanie sam walczyć o odszkodowanie z Ubezpieczycielem, skorzystaj z naszych bezpłatnych porad prawnych w sprawach o odszkodowanie, dowiedz się jaką pomoc prawną możesz uzyskać od adwokata od odszkodowań.

W sprawie o odszkodowanie za śmierć bliskiej osoby w wypadku drogowym z odpowiednią pomocą radcy prawnego od odszkodowań możesz uzyskać godne odszkodowanie, wysokie odszkodowania to nasza specjalizacja.

Radca prawny odszkodowania lublin mec Sławomir Morlewski, sprawdź opinie naszych klientów o prowadzeniu przez nas spraw o odszkodowanie.


Odszkodowania wypadkowe Siedlce pomoc:

Adwokat odszkodowania Siedlce, firma odszkodowawcza Siedlce, Radca Prawny odszkodowania Siedlce, odszkodowania opinie, dochodzenie odszkodowań siedlce, SO Siedlce odszkodowania, odszkodowania powypadkowe siedlce, darmowe porady prawne odszkodowania radcy prawnego siedlce, pomoc prawna w sprawie o odszkodowanie zamość, lublin, radom, siedlce.

BEZPŁATNA WERYFIKACJA SPRAWY

W sprawach o odszkodowanie bezpłatnie analizujemy czy w sprawie możemy uzyskać dla Ciebie świadczenia.

PROFESJONALNA POMOC PRAWNA

Potrzebujesz profesionalnej pomocy prawnej, nie czekaj, zgłoś się do nas otrzymasz pomoc jakiej oczekujesz.


Szybki kontakt

Telefon: 518 841 148
Email: morlewski-kancelaria@wp.pl
Adres: Biurowiec Q22, Al. Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa

Darmowa porada prawna