Sławomir Morlewski Radca Prawny
Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Lublinie
Skontaktuj się z nami:
518 841 148 morlewski-kancelaria@wp.pl

W sprawach o odszkodowanie:

darmowa porada prawna

Baza wiedzy

Sąd Okręgowy w Zamościu: Tysiąc złotych za śmierć dziadka to zdecydowanie za niskie zadośćuczynienie.

ZAKRES TEMATYCZNY:

-Odszkodowania Zamość - śmierć osoby bliskiej.

-Właściwa wysokość odszkodowania za śmierć dziadka w wypadku drogowym.

-Odszkodowanie za śmierć osoby bliskiej w wypadku drogowym.

-Zadośćuczynienie nie może być symboliczne, musi przedstawiać odczuwalną wartość.

-Korzystanie z pomocy specjalistycznej a ocena krzywdy.

Radca Prawny odszkodowanie za śmierć osoby bliskiej:

Szukasz pomocy adwokata lub radcy prawnego w sprawie o odszkodowanie, zadzwoń i skorzystaj z bezpłatnych porad prawnych w sprawach o odszkodowanie po śmierci osoby bliskiej.

Z artykułu dowiesz się jak wysokie odszkodowanie można uzyskać za śmierć osoby bliskiej w wypadku drogowym, sprawa dotyczyła straty dziadka przez wnuka.

Odszkodowania Zamość.

Wyrok Sądu Okręgowego w Zamościu z dnia 4 lutego 2015 r. I Ca 15/15

*Sąd Okręgowy w Zamościu podwyższył odszkodowanie dla wnuczki z 1.000zł na 10.000zł, zmieniając wyrok Sądu Rejoowego w Krasnymstawie.

*Dziadek powódki zginął w wypadku drogowym w 2005r i w związku z tym zdarzeniem powód dochodził odszkodowania za stratę osoby bliskiej w wypadku.


Odszkodowanie Zamość skuteczna apelacja.

*Powódka przez swojego pełnomocnika wniosła skuteczną apelacja w sprawie o odszkodowanie.

*Powódka dochodziła zadośćuczynienia za naruszenie dóbr osobistych i doznaną w związku z tym krzywdę po śmierci osoby bliskiej.

*Powódka w raz z rodziną, mężem i dziećmi, mieszkała z dziadkiem, pomagał jej finansowo.

*Zadośćuczynienie ma mieć przede wszystkim charakter kompensacyjny, wobec czego jego wysokość nie może stanowić zapłaty symbolicznej, lecz musi przedstawiać jakąś ekonomicznie odczuwalną wartość.

Odszkodowanie powypadkowe Zamość.

*Sąd Okręgowy uznał kwotę 1.000zł odszkodowania za symboliczną, zbyt niską za stratę dziadka w wypadku drogowym.

*Należy mieć na uwadze, że nagła i niespodziewana śmierć członka bliskiej rodziny jest zawsze przeżyciem traumatycznym i niezależnie od tego czy osoba skrzywdzona korzysta z pomocy psychologa, czy też sama opanuje własne cierpienia, nie umniejsza to ich głębi.

*Biorąc pod uwagę te okoliczności Sąd Okręgowy uznał, że odpowiednią sumą zadośćuczynienia, należnego powódce w związku z cierpieniami doznanymi wskutek śmierci dziadka C. S., jest kwota 10 000 zł.

Odszkodowania Lublin Radca Prawny.

Jesteś na stronie Kancelarii Radcy Prawnego specjalizującego się w sprawach o odszkodowanie z wypadków drogowych w których doszło do straty osoby bliskiej, skutecznie dochodzimy odszkodowań od prawie 10 lat. Wielokrotnie reprezentowaliśmy jako profesjonalny pełnomocnik klientów o odszkodowanie z miasta Zamość.

Odszkodowania pomoc prawna.

Współpracujemy z Klientami z całej Polski, w tym m.in. z okolic Zamościa, Lublina, Radomia, Siedlec, Łodzi, Piotrkowa Trybunalskiego, Kielc, Krakowa, Warszawy, Płocka, Łomży, Białegostoku czy Rzeszowa, Tarnowa, Poznania, Olsztyna, Gdańska, Bydgoszczy, Torunia

W swojej sprawie z odpowiednią pomocą dobrego radcy prawnego od odszkodowań możesz uzyskać godne odszkodowanie, wysokie odszkodowania to nasza specjalność, adwokat odszkodowania warszawa - szukaj pomocy prawnej, prowadzimy tylko sprawy o odszkodowanie po śmierci osoby bliskiej, czyli tzw. odszkodowanie powypadkowe.

Zamość odszkodowania dobry Adwokat.

Dobry adwokat od odszkodowań, zapewni Ci najwyższe możliwe zadośćuczynienie po śmierci bliskiej Ci osoby w wypadku drogowym, jakie jest do uzyskania w twojej sprawie.

Pochodzisz z okolic Zamościa zadzwoń do radcy prawnego i skorzystaj z bezpłatnych porad prawnych w sprawach odszkodowań i dowiedz się o co możesz się starać.

Odszkodowania opinie Zamość:

Radca prawny odszkodowania lublin, sprawdź opinie klientów o prowadzeniu przez nas spraw o odszkodowanie w SO w Zamościu.

Odszkodowania Zamość - profesjonalna pomoc prawna w sprawach o odszkodowania z wypadków drogowych.

Jeżeli nie znalazłeś w tym artykule satysfakcjonującej Cię odpowiedzi na swoje pytania, masz jeszcze wątpliwości, chcesz skorzystać z bezpłatnej konsultacji lub myślisz o zleceniu nam sprawy, skontaktuj się z nami, postaramy się Ci pomóc w podjęciu decyzji.

BEZPŁATNA WERYFIKACJA SPRAWY

W sprawach o odszkodowanie bezpłatnie analizujemy czy w sprawie możemy uzyskać dla Ciebie świadczenia.

PROFESJONALNA POMOC PRAWNA

Potrzebujesz profesionalnej pomocy prawnej, nie czekaj, zgłoś się do nas otrzymasz pomoc jakiej oczekujesz.


Szybki kontakt

Telefon: 518 841 148
Email: morlewski-kancelaria@wp.pl
Adres: Biurowiec Q22, Al. Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa

Darmowa porada prawna