Sławomir Morlewski Radca Prawny
Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Lublinie
Skontaktuj się z nami:
518 841 148 morlewski-kancelaria@wp.pl

W sprawach o odszkodowanie:

bezpłatna konsultacja

Baza wiedzy

Sąd Apelacyjny w Gdańsku - Odszkodowanie za śmierć trójki dzieci.

ZAKRES TEMATYCZNY:

-Odszkodowania powypadkowe Gdańsk, sprawa o odszkodowanie i zadośćuczynienie z polisy OC po śmierci dzieci w wypadku drogowym, darmowe porady prawne w sprawach odszkodowawczych, możliwość porównania kwot jakie zasądza SA w Gdańsku w sprawach wypadkowych.

-Wyrok Sądu Apelacyjnego w Gdańsku V ACa 67/15, sprawa o odszkodowanie powypadkowe, rodzice stracili w wypadku drogowym trójkę dzieci, rodzice wystąpili po 500 000 zł zadośćuczynienia z pomocą pełnomocnika profesjonalnego w osobie Adwokata.

-Niemal 700 000 zł dla rodziców trójki dzieci, które zginęły w wypadku drogowym koło Gdańska w 2002 r, po około 350 000 zł dla każdego z rodziców.

-Adwokat odszkodowania Toruń, Adwokat odszkodowania Gdańsk, Adwokat odszkodowania Bydgoszcz, Radca Prawny odszkodowania Toruń, Radca Prawny odszkodowania Gdańsk, Radca Prawny odszkodowania Bydgoszcz, odszkodowania komunikacyjne Gdańsk pomoc Adwokata, Radcy Prawnego, pomoc prawna w odszkodowaniach powypadkowych, darmowe porady prawne odszkodowania, bezpłatne konsultacje w sprawach o odszkodowanie z wypadku drogowego, odszkodowania Toruń, odszkodowania Bydgoszcz.

NAJWAŻNIEJSZE OKOLICZNOŚCI SPRAWY:

*Sąd Okręgowy w Słupsku przyznał rodzicom po 300 000 zł zadośćuczynienia za naruszenie dóbr osobistych w skutek śmierci trójki dzieci w wypadku drogowym, SA w Gdańsku wyrok ten utrzymał w mocy, nie zmieniał kwot odszkodowań, które uznał za odpowiednie.

*Wypadek drogowy w którym zginęły jedyne dzieci powodów miał miejsce w 2002 r w okolicy Gdańska.

*Rodzice po wypadku sprzedali mieszkanie, w którym bez dzieci nie byli w stanie mieszkać, matka stała się całkowicie niezdolna do pracy po wypadku dzieci.

*Pomimo upływu 12 lat matka zmarłych dzieci wciąż znajduje się w stanie żałoby, rodzice wciąż ubierają się na czarno, codziennie chodzą na cmentarz, unikają ludzi, zamknęli się w sobie i na świat.

*Rodzice zmarłych wnieśli przez swojego Adwokata apelację skarżąc wysokość kwot po 300 000 zł jako nieodpowiednio zaniżone w okolicznościach ogromu ich krzywdy.

*SA stwierdził, że apelacja powodów nie zasługuje na uwzględnienie. Ingerencja w wysokość zasądzonego zadośćuczynienia jest możliwa, gdy jest ono niewspółmiernie nieodpowiednie, jako rażąco wygórowane lub rażąco zaniżone (por. wyroki Sądu Najwyższego: z dnia 9 lipca 1970 r., III PRN 39/70, OSNC 1971 Nr 3, poz. 53; z dnia 7 stycznia 2000 r., II CKN 651/98, Lex nr 51063; z dnia 18 listopada 2004 r., I CK 219/04, Lex nr 146356).

*SA w Gdańsku stwierdził że: Nie mogły odnieść zamierzonego skutku twierdzenia apelacji odwołujące się do kryterium pomocniczego, to jest do wysokości zadośćuczynień przyznanych rodzinom ofiar katastrof lotniczych z uwagi na nieco odmienny stan faktyczny i ogólnikowość podniesionych w tym względzie argumentów.

RADCA PRAWNY ODSZKODOWANIA:

Szukasz pomocy Adwokata, Radcy Prawnego od odszkodowań, prowadzimy tylko sprawy o odszkodowania powypadkowe, min. na terenie Apelacji Gdańskiej tj. przed SO w miastach Bydgoszcz, Toruń, Gdańsk, Słupsk, Elbląg, Włocławek - dojazdy do klientów i na sprawy to nasz koszt.

W sprawach poszkodowanych reprezentuje zawsze Radca Prawny lub Adwokat, mamy ogromne doświadczenie w sprawach o odszkodowanie z wypadku śmiertelnego bliskiej osoby.


ODSZKODOWANIA DARMOWE PORADY PRAWNE:

Przed zleceniem nam sprawy możesz skorzystać z naszych darmowych porad prawnych w sprawach odszkodowań z wypadków drogowych, podczas bezpłatnej konsultacji odszkodowawczej otrzymasz bezpłatne porady, konsultacje, opinie, dowiesz się jakie pobieramy wynagrodzenie prowizyjne w konkretnym przypadku, jakie opinie mają o nas nasi dotychczasowi klienci, którym prowadziliśmy sprawy o odszkodowania komunikacyjne.


ADWOKAT OD ODSZKODOWAŃ:

Sprawę o odszkodowanie z wypadku drogowego najlepiej powierzyć specjalistom od odszkodowań, Radcy Prawnemu lub Adwokatowi, najlepiej takim, którzy stale specjalizują się w sprawach odszkodowań z wypadków.

Taka decyzja znacząco zwiększa twoje szanse na wysokie odszkodowanie w starciu sądowym z Firmą Ubezpieczeniową i zapewni profesjonalną pomoc prawną w sprawie karnej z wypadku drogowego.

RADCA PRAWNY ODSZKODOWANIA OPINIE:

Sprawy o odszkodowanie z wypadku SA Gdańsk, Radca prawny odszkodowania Gdańsk, radca prawny od odszkodowań Toruń, radca prawny zajmujący się odszkodowaniami Bydgoszcz, radca prawny sprawy o odszkodowanie powypadkowe, radca prawny odszkodowania powypadkowe, radca prawny specjalizujący się w odszkodowaniach.

Adwokat odszkodowania Gdańsk, adwokat od odszkodowań Toruń, adwokat zajmujący się odszkodowaniami Włocławek, adwokat sprawy o odszkodowanie z wypadku Bydgoszcz, adwokat odszkodowania powypadkowe z OC, adwokat specjalizujący się w odszkodowaniach komunikacyjnych.

Adwokat od odszkodowań opinie, adwokat odszkodowania opinie, radca prawny od odszkodowań opinie, radca prawny odszkodowania opinie, odszkodowania cennik za sprawę, odszkodowania prowizja za prowadzenie sprawy, adwokat czy firma odszkodowawcza.

Jeżeli nie znalazłeś w tym artykule satysfakcjonującej Cię odpowiedzi na swoje pytania, masz jeszcze wątpliwości, chcesz skorzystać z bezpłatnej konsultacji lub myślisz o zleceniu nam sprawy, skontaktuj się z nami, postaramy się Ci pomóc w podjęciu decyzji.

BEZPŁATNA WERYFIKACJA SPRAWY

W sprawach o odszkodowanie bezpłatnie analizujemy czy w sprawie możemy uzyskać dla Ciebie świadczenia.

PROFESJONALNA POMOC PRAWNA

Potrzebujesz profesionalnej pomocy prawnej, nie czekaj, zgłoś się do nas otrzymasz pomoc jakiej oczekujesz.


Szybki kontakt

Telefon: 518 841 148
Email: morlewski-kancelaria@wp.pl
Adres: Biurowiec Q22, Al. Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa

Bezpłatna konsultacja