Sławomir Morlewski Radca Prawny
Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Lublinie
Skontaktuj się z nami:
518 841 148 morlewski-kancelaria@wp.pl

W sprawach o odszkodowanie:

bezpłatna konsultacja

Baza wiedzy

Odszkodowanie za śmierć męża, ojca, Adwokat, Radca Prawny odszkodowania powypadkowe.

ZAKRES TEMATYCZNY:

*Darmowe porady prawne odszkodowania, pomoc prawna Radcy Prawnego . Adwokata w sprawie o odszkodowanie, bezpłatne konsultacje odszkodowania.

*Odszkodowanie za śmierć w wypadku drogowym osoby blsikiej, odszkodowanie za śmierć ojca, męża, zestawienie możliwych do uzyskania kwot odszkodowań w poszczególnych sądach w konkretnym stanie faktycznym.

*Wypadek drogowy, odszkodowanie art. 446 KC, Adwokat odszkodowania, Radca Prawny odszkodowania.

Radca Prawny Odszkodowania - Najwyższe zadośćuczynienia:

W sprawach o odszkodowanie za śmierć osoby bliskiej w wypadku drogowym najlepiej gdy poszkodowani są reprezentowani przez Adwokata, Radcę Prawnego zajmującego się odszkodowaniami.

Reprezentacja Adwokata, Radcy Prawnego, w szczególności z bogatym doświadczeniem w tego typu sprawach odszkodowawczych, daje gwarancję uzyskania najwyższego możliwego odszkodowania w danym przypadku.

Nam dotychczas udało się uzyskać następujące najwyższe świadczenia odszkodowawcze dla naszych klientów:

*Po 200 000 zł zadośćuczynienia zasądził dla żony i dzieci za śmierć męża i ojca Sąd Okręgowy w Warszawie, wypadek drogowy z 2014r.

*195 000 zł zadośćuczynienia zasądził Sąd Okręgowy w Lublinie dla 30l żony za śmierć meża w wypadku drogowym, na rzecz córki zasądził 190 000zł, wypadek drogowy z 2012r.

*180 000 zł zadośćuczynienia udało się wynegocjować w sprawie sądowej w drodze ugody!!! dla około 30l żony za śmierć męża w wypadku drogowym z 2019r.

*160 000 zł za śmierć żony uzyskał mąż za śmierć żony w wypadku drogowym z 2006r, w tym wypadku powód stracił jednak jeszcze dwie osoby.

*Wielokrotnie uzyskiwaliśmy dla żon za męża i dla dzieci za ojca po 150 000 zł zadośćuczynienia na osobę, min. w Sądach w Lublinie, Warszawie, Białymstoku, Rzeszowie, Łomży, Radomiu, Zamościu, Płocku.

*Dla klientów z okolic Kielc, żony i dziecka uzyskaliśmy w drodze ugody po 120 000 zł zadośćuczynienia za 35l męża i ojca, co byłoby bardzo trudne na drodze sądowej z uwagi na fakt, że SO w Kielcach, Olsztynie - to jedne z zasądzających najniższe zadośćuczynienia.

Radca Prawny Lublin Odszkodowania:

Radca Prawny Odszkodowania Warszawa, Adwokat od odszkodowań Płock, Radca Prawny białystok odszkodowania, Adwokat Lublin, Radca Prawny z Lublina, sprawy o odszkodowanie, Tarnobrzeg, Rzeszów, Zamość, Siedlce, Lublin, Radom, Płock, Warszawa, prowizja od odszkodowania, firma odszkodowawcza, odszkodowania z OC, odszkodowawnia komunikacyjne, Adwokat sprawy ubezpieczeniowe, bezpłatne porady sprawy o odszkodowanie, odszkodowanie z firmy ubezpieczeniowwej pomoc adwokata.

Jeżeli nie znalazłeś w tym artykule satysfakcjonującej Cię odpowiedzi na swoje pytania, masz jeszcze wątpliwości, chcesz skorzystać z bezpłatnej konsultacji lub myślisz o zleceniu nam sprawy, skontaktuj się z nami, postaramy się Ci pomóc w podjęciu decyzji.

BEZPŁATNA WERYFIKACJA SPRAWY

W sprawach o odszkodowanie bezpłatnie analizujemy czy w sprawie możemy uzyskać dla Ciebie świadczenia.

PROFESJONALNA POMOC PRAWNA

Potrzebujesz profesionalnej pomocy prawnej, nie czekaj, zgłoś się do nas otrzymasz pomoc jakiej oczekujesz.


Szybki kontakt

Telefon: 518 841 148
Email: morlewski-kancelaria@wp.pl
Adres: Biurowiec Q22, Al. Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa

Bezpłatna konsultacja