Sławomir Morlewski Radca Prawny
Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Lublinie
Skontaktuj się z nami:
518 841 148 morlewski-kancelaria@wp.pl

W sprawach o odszkodowanie:

darmowa porada prawna

Baza wiedzy

Odszkodowania Płock, pomoc Adwokata, Radcy Prawnego, wypadki drogowe:

ZAKRES TEMATYCZNY:

*Radca Prawny od odszkodowań Płock, Adwokat Płock odszkodowania.

*Sprawy o odszkodowanie za śmierć bliskiej osoby w wypadku drogowym, należące do właściwości SO w Płocku, lub niższych Sądów Rejonowych.

*Odszkodowanie za wypadek śmiertelny Płock, wypadek komunikacyjny, wypadek drogowy.

*Odszkodowania bezpłatne porady prawne Płock, darmowe konsultacje prawne sprawy z okolic Płocka.

Odszkodowania Radca Prawny Płock:

Wielokrotnie prowadziliśmy sprawy o odszkodowanie za śmierć bliskiej osoby przed Sądem Okręgowym w Płocku, reprezentowaliśmy klientów z okolic Ciechanowa, Gostynina, Mławy, Płocka, Płońska, Sierpca, Sochaczewa czy Żyrardowa. Uzyskiwaliśmy bardzo wysokie odszkodowania dla naszych klientów:

1.650.000zł odszkodowania po wypadku rodziców dla klientów z okolic Płocka

380.000zł odszkodowania po wypadku ojca i męża dla klientów z okolic Płocka


Sąd Okręgowy w Płocku - Sądy Rejonowe:

Sąd Okręgowy w Płocku - obejmuje swym obszarem właściwości sądy rejonowe w: Ciechanowie, Gostyninie, Mławie, Płocku, Płońsku, Sierpcu, Sochaczewie i Żyrardowie. Możemy poprowadzić twoją sprawę o odszkodowanie jeżeli mieszkasz na obszarze właściwości tych sądów.

Radca Prawny wypadek drogowy:

Prowadzimy tylko sprawy o odszkodowanie za śmierć bliskiej osoby w wypadku drogowym, w ramach udzielanej pomocy prowadzimy sprawy karne przeciwko sprawcom wypadków, jako pełnomocnik oskarżyciela posiłkowego.

Sprawy praktycznie zawsze prowadzę osobiście, w wyjątkowych sytuacjach zastępują mnie współpracujący Adwokat lub Radca Prawny, oczywiście o ile wyrażą na to zgodę klienci.

Płock darmowe porady odszkodowawcze:

Przed podpisaniem umowy o dochodzenie odszkodowania możesz:

*skorzystać z darmowej konsultacji w sprawie odszkodowania w swoim miejscu zamieszkania, dojazd na koszt Kancelarii, obejmującej porady prawne, analizę akt,

*uzyskać bezpłatne porady prawne w sprawach o odszkodowanie udzielane przez Radcę Prawnego od odszkodowań, poprzez darmowe porady prawne w sprawach odszkodowawczych,

*z darmowej informacji na temat tego jak wygląda sprawa o odszkodowanie po śmierci osoby bliskiej, jakie kwoty można uzyskać w SO w Płocku,

*zapoznać się z wyrokami w podobnych sprawach, opiniami dotychczasowych klientów w sprawach odszkodowawczych innych klientów z okolic Płocka, klienci uznali, że warto wykorzystać swoje uprawnienia do odszkodowania za stratę rodziców w wypadku komunikacyjnym.

Jeżeli nie znalazłeś w tym artykule satysfakcjonującej Cię odpowiedzi na swoje pytania, masz jeszcze wątpliwości, chcesz skorzystać z bezpłatnej konsultacji lub myślisz o zleceniu nam sprawy, skontaktuj się z nami, postaramy się Ci pomóc w podjęciu decyzji.

BEZPŁATNA WERYFIKACJA SPRAWY

W sprawach o odszkodowanie bezpłatnie analizujemy czy w sprawie możemy uzyskać dla Ciebie świadczenia.

PROFESJONALNA POMOC PRAWNA

Potrzebujesz profesionalnej pomocy prawnej, nie czekaj, zgłoś się do nas otrzymasz pomoc jakiej oczekujesz.


Szybki kontakt

Telefon: 518 841 148
Email: morlewski-kancelaria@wp.pl
Adres: Biurowiec Q22, Al. Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa

Darmowa porada prawna