Sławomir Morlewski Radca Prawny
Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Lublinie
Skontaktuj się z nami:
518 841 148 morlewski-kancelaria@wp.pl

W sprawach o odszkodowanie:

bezpłatna konsultacja

Usługi

Odszkodowania

Prawo Odszkodowań.

Skuteczny Radca Prawny od odszkodowań – Sławomir Morlewski

NIE PODEJMUJEMY SIĘ PROWADZENIA INNYCH SPRAW NIŻ SPRAWY O ODSZKODOWANIE I ZADOŚĆUCZYNIENIE ZA ŚMIERĆ BLISKIEJ OSOBY W WYPADKU DROGOWYM!!!

W PRZYPADKU ŚMIERCI OSOBY BLISKIEJ W WYPADKU DROGOWYM MOŻESZ OTRZYMAĆ BEZPŁATNE PORADY PRAWNE ZWIĄZANE Z TYM ZDARZENIEM!!!

W ramach Prawa Odszkodowań Kancelaria Radcy Prawnego Sławomira Morlewskiego udziela pomocy prawnej w sprawach związanych z odszkodowaniem, zadośćuczynieniem, uzyskaniem renty po wypadku komunikacyjnym, w wyniku którego doszło do śmierci osoby bliskiej.

Kancelaria Radcy Prawnego Sławomira Morlewskiego udziela bezpłatnych porad prawnych oraz pomocy w otrzymaniu przysługujących świadczeń i odszkodowań związanych ze śmiercią osoby bliskiej.

Skorzystaj z profesjonalnych usług najlepszego Radcy Prawnego od odszkodowań Lublin

Przykładowo płacąc nam 10% prowizji ze świadczenia uzyskanego z OC, za darmo pomożemy Ci w kwestiach odszkodowania, renty z ZUS, polisy na życie, sprawie rodzinnej, karnej czy spadkowej. Klienci, którzy powierzyli nam prowadzenie swojej sprawy o otrzymanie najwyższego odszkodowania lub zadośćuczynienie za śmierci bliskiej osoby w wypadku samochodowym mogą w ramach wynagrodzenia umownego, dodatkowo liczyć na naszą kompleksową i bezpłatną pomoc oraz porady prawne w następujących kwestiach:

– Sprawa karna, zabezpieczenie kwestii winy, kontrola sprawy, analiza dokumentów, oskarżenie posiłkowe,

– Sprawy rodzinne osób bliskich zmarłego np. o zgodę na dokonanie czynności przekraczającej zakres zwykłego zarządu majątkiem małoletniego,

– Sprawa spadkowa po zmarłym w wypadku,

– Inne odszkodowania np. z ZUS po zmarłym w wypadku, renta rodzinna.


Pomoc prawna Kancelarii obejmuje:

bezpłatne porady prawne dotyczące uzyskania odszkodowania,

– opinie prawne w sprawie,

– reprezentacja przed sądem w sprawie o odszkodowanie,

– reprezentacja w policji, prokuraturze i przed sądem w sprawie karnej,

– przygotowanie klientów do rozpraw sądowych,

– analiza akt – celem ustalenia zasadności roszczeń – bezpłatne,

– zgłoszenie szkody do podmiotu odpowiedzialnego za szkodę, wraz z wezwaniem do zapłaty,

– uczestnictwo w wywiadzie prowadzonym przez podmiot odpowiedzialny za szkodę,

– prowadzenie korespondencji – z podmiotem odpowiedzialnym za szkodę,

– prowadzenie negocjacji z podmiotem odpowiedzialnym za szkodę,

– odwołanie od decyzji Zakładu Ubezpieczeń, UFG, PBUK,

– sporządzanie pism procesowych w sprawie cywilnej: pozew, wniosek o zwolnienie z kosztów sądowych, wnioski dowodowe, inne wnioski Procesowe, oświadczenia, zażalenia, apelacje, skargi Kasacyjne,

– sporządzanie pism procesowych w postępowaniu karnym: wnioski o dokonanie czynności śledztwa, wniosek o zgodę na przejrzenie akt, wniosek o działaniu jako oskarżyciel posiłkowy, środki zaskarżenia na opinie biegłych z zakresu ruchu drogowego, zażalenia na czynności śledztwa lub postanowienia, zarządzenia sądu, apelacje, kasacje.

Najwyższa jakość usług, najwyższe odszkodowania, profesjonalna obsługa – poznaj naszą Kancelarię Prawną

Stawiamy na najwyższą jakość obsługi, a nie na jak największą liczbę spraw. Mamy bardzo wąską specjalizację, prowadzimy tylko sprawy o rentę, odszkodowania komunikacyjne czy zadośćuczynienie za śmierci osoby bliskiej. Prowadzimy maksymalnie do 10 spraw (rodzin) o odszkodowanie rocznie. Ważna jest dla nas satysfakcja Klienta. Dokładamy wszelkich starań, aby każda sprawa była prowadzona z najwyższą starannością.


Co możemy Ci zaoferować?

– Maksymalne skupienie na sprawie Klienta – mamy czas, by rozważyć dokładnie wszystkie okoliczności faktyczne i na spokojnie poznać sytuację rodziny.

– Brak anonimowości – u nas Twoja sprawa jest jedną z kilku prowadzonych.

Przykładowo w sprawie naszych klientów o odszkodowanie za wypadek samochodowy czy śmierć osoby bliskiej gdzie uprawnionymi byli żona, 3 dzieci, rodzice i 4 rodzeństwa odbyłem osobiście 18 spotkań z Klientami, w ramach sprawy sądowej, likwidacji, wywiadu oraz rozliczenia końcowego. Czy realne byłoby takie zaangażowanie przy 50 sprawach prowadzonych rocznie przez jedną osobę?

– Nastawienie na jak najwyższe uzyskane odszkodowanie – mając mniejszą liczbę spraw, jesteśmy bardziej zdeterminowani na uzyskanie jak największego odszkodowania, nawet jeśli sprawa jest trudna.

– Czas dla Klienta, bardzo duża dyspozycyjność – około 10-20 spotkań z Klientami w każdej sprawie, częste rozmowy telefoniczne, bardzo szczegółowe informowanie o tym, co aktualnie się w sprawie dzieje. Rekordowo, w sprawie, w której uzyskaliśmy najwyższe dotąd odszkodowanie, odbyłem około 30 spotkań z Klientami.

– Świetna znajomość sprawy od samego początku – poprzez dużą liczbę rozmów i spotkań z Klientami, sporządzanie wspólne opisów okoliczności faktycznych, samodzielne pisanie pism i analizowanie akt. Takie podejście daje gwarancję, że bardzo dobrze zna się daną sprawę.

– Maksymalnie dobre przygotowanie radcy prawnego do sprawy daje gwarancję skutecznego przesłuchania stron, świadków, uwypuklenia wszystkich ważnych okoliczności faktycznych podczas sprawy sądowej czy uzyskania stosownego, wysokiego odszkodowania.

– Bardzo dokładnie przygotowani Klienci – to przede wszystkim mniejszy stres, który w sprawach po śmierci osoby bliskiej jest ogromny. Ten argument uważam za największy atut Kancelarii, przeprowadziłem osobiście około 1000 spotkań przed sprawami z Klientami.

– Spotkanie kilka dni przed rozprawą i w dzień rozprawy w sądzie.

– Niska prowizja w stosunku do jakości obsługi i nakładu pracy – najczęściej od 8 do 15% brutto.

– Wąska specjalizacja – nie zajmujemy się zawodowo inną dziedziną prawa jak odszkodowania za śmierć osoby bliskiej w wypadku samochodowym.


Prowadzimy następujące sprawy:

– o odszkodowanie, zadośćuczynienie po śmierci syna,

– o odszkodowanie, zadośćuczynienie po śmierci córki,

– o odszkodowanie, zadośćuczynienie po śmierci żony,

– o odszkodowanie, zadośćuczynienie po śmierci męża,

– o odszkodowanie, zadośćuczynienie po śmierci matki,

– o odszkodowanie, zadośćuczynienie po śmierci ojca,

– o odszkodowanie, zadośćuczynienie po śmierci brata,

– o odszkodowanie, zadośćuczynienie po śmierci siostry,

– o odszkodowanie, zadośćuczynienie po śmierci dziadka,

– o odszkodowanie, zadośćuczynienie po śmierci babki,

– o odszkodowanie, zadośćuczynienie po śmierci wnuka,

– o odszkodowanie, zadośćuczynienie po śmierci konkubenta,

– o odszkodowanie, zadośćuczynienie po śmierci konkubiny.


Nasi adwokaci, którzy specjalizują się w uzyskiwaniu wysokich odszkodowań, współpracują z Klientami z całej Polski. Prowadzimy sprawy z obszaru następujących sądów apelacyjnych:

– Sąd Apelacyjny Białystok,

– Sąd Apelacyjny Gdańsk,

– Sąd Apelacyjny Lublin,

– Sąd Apelacyjny Łódź,

– Sąd Apelacyjny Poznań,

– Sąd Apelacyjny Katowice,

– Sąd Apelacyjny Kraków,

– Sąd Apelacyjny Szczecin,

– Sąd Apelacyjny Wrocław,

– Sąd Apelacyjny Warszawa,

– Sąd Apelacyjny Rzeszów.

Interesuje Cię szerzej temat przysługujących świadczeń i odszkodowań za śmierci osoby bliskiej? Zachęcamy do sprawdzenia podstrony "Baza wiedzy".

Bezpłatne porady prawne i uzyskanie odszkodowań w sprawie za śmierć osoby bliskiej w wypadku samochodowym

Jeżeli bliska Ci osoba poniosła śmierć w wyniku wypadku drogowego, możesz bez zobowiązań zgłosić się do nas po bezpłatną poradę prawną. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania i wyjaśnić Ci wszelkie wątpliwości w kwestii sytuacji prawnej oraz procesu uzyskania odszkodowania za śmierć bliskiej osoby.

Postaramy się wyjaśnić Ci:

– czy masz szanse na uzyskanie wysokiego odszkodowania lub zadośćuczynienia,

– jak przebiega proces starania się o rekordowe odszkodowanie,

– dlaczego można uzyskać wysokie odszkodowanie z pomocą skutecznego radcy prawnego,

– czy lepiej powierzyć sprawę o odszkodowanie radcy prawnemu czy pośrednikom

– dlaczego warto skorzystać ze wsparcia radcy prawnego lub adwokata i jakie są korzyści w drodze do najwyższego odszkodowania.

Pamiętaj, jeżeli straciłeś w wypadku współmałżonka, rodzica – od tego jaką decyzję podejmiesz, zależy przyszłość i bezpieczeństwo finansowe Twoje i Twojej rodziny. Czas podjęcia decyzji o wyborze pełnomocnika ma ogromne znaczenie. Od dnia wypadku trwa śledztwo w celu ustalenia stosunku przyczynienia, winy, kary. Z uzyskaniem odszkodowaniem można poczekać, masz na to praktycznie 20 lat, ale Prokuratura i Sąd z ustaleniami co do wypadku nie czekają, a Ty biernie tracisz możliwość realnego wpływu na to, co się dzieje w śledztwie. Dla swojego bezpieczeństwa wybierz pomoc skutecznego, wyspecjalizowanego w sprawach o odszkodowanie radcy prawnego, który poświęci odpowiednią ilość czasu Twojej sprawie, aby uzyskać wysokie odszkodowanie dla Ciebie i Twoich bliskich. Zapraszamy do kontaktu oraz współpracy.


Mec Sławomir Morlewski

BEZPŁATNA WERYFIKACJA SPRAWY

W sprawach o odszkodowanie bezpłatnie analizujemy czy w sprawie możemy uzyskać dla Ciebie świadczenia.

PROFESJONALNA POMOC PRAWNA

Potrzebujesz profesionalnej pomocy prawnej, nie czekaj, zgłoś się do nas otrzymasz pomoc jakiej oczekujesz.


Usługi

Szybki kontakt

Telefon: 518 841 148
Email: morlewski-kancelaria@wp.pl

Bezpłatna konsultacja