Sławomir Morlewski Radca Prawny
Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Lublinie
Skontaktuj się z nami:
518 841 148 morlewski-kancelaria@wp.pl

W sprawach o odszkodowanie:

bezpłatna konsultacja

Nasze sprawy

190 000 zł odszkodowania za uszczerbek na zdrowiu, Radca Prawny Lublin.

Rodzaj szkody

Urazy ciała, uszczerbek na zdrowiu, odszkodowanie.

Wysokość uzyskanego odszkodowania:

190 000 zł, słownie Sto dziewięćdziesiąt tysięcy złotych złotych

Uprawnieni do roszczeń:

Poszkodowana 33 lata

Odpowiedzialność:

PZU

Czas trwania sprawy:

26 miesięcy

Opis zdarzenia:

Dochodzenie odszkodowań po wypadku:

Wypadek drogowy z 2019r w pow. Zamojskim. Zderzenie dwóch pojazdów, ciężkie obrażenia ciała pasażerki jednego z pojazdów. Liczne złamania kości podudzia, blizny, problemy z poruszaniem się.

Radca Prawny odszkodowania Lublin, Zamość, Radom, Siedlce. Pomoc prawna w sprawach wypadków drogowych, prowadzenie spraw karnych przeciwko sprawcom i spraw o odszkodowanie przeciwko Towarzystwom Ubezpieczeniowym. Dochodzenie odszkodowań z OC sprawcy wypadku za doznane obrażenia ciała, uszczerbek na zdrowiu.

Najciekawsze kwestie prawne:

Odszkodowania powypadkowe:

Dla naszej klientki uzyskaliśmy świadczenia niemal 4 x większe od tych, które w pierwszym etapie prowadzenia sprawy wypłaciło Towarzystwo Ubezpieczeń (ok. 52.000zł łącznie.

Uzyskane odszkodowania powypadkowe:

160.000zł zadośćuczynienia

20.000zł odszkodowania

10.000zł kosztów sądowych i odsetek.

Radca Prawny odszkodowania, Adwokat odszkodowania.

Adwokat odszkodowania zamość, darmowe porady prawne:

W sprawch dochodzenia odszkodowań po wypadku warto korzystać z pomocy Radcy Prawnego lub Adwokata, któzy specjalizują się w odszkodowaniach komunikacyjnych i wiedzą jak uzyskać większe odszkodowania.

Bardzo istotna jest możliwość skorzystania przed podpisaniem umowy na dochodzenie roszczeń z bezpłatnych porad prawnych w sprawach odszkodowawczych, takie darmowe porady pozwalają się zorientować w sytuacji prawnej poszkodowanego, oszacować możliwe do uzyskania odszkodowanie, koszty procesu, wynagrodzenie prowizyjne za efekt.

Dla naszych Klientów uzyskaliśmy następujące świadczenia:

Uwagi

Radca Prawny Lublin odszkodowania powypadkowe:

Naszym klientom gwarantujemy pomoc prawną najwyższej jakości. Reprezentujemy poszkodowanych na każdym etapie sprawy karnej przeciwko sprawcom wypadku jak i w sprawie odszkodowawczej przeciwko Firmom Ubezpieczeniowym.

Pobieramy prowizje za efekt pracy (jeden z elementów wynagrodzenia) około 2-3 krotnie niższe od tzw. Firm Odszkodowawczych.

Odszkodowania Zamość, Lublin, Siedlce, Radom.Odszkodowania Lublin opinie, darmowe porady prawne odszkodowania, sprawy karne wypadki drogowe:

Odszkodowanie z wypadku drogowego, sprawa karna wypadek drogowy, oskarżenie posiłkowe, odszkodowanie z OC sprawcy, Odszkodowanie z polisy auta sprawcy, Zamość, Lublin, Radom, Siedlce, Adwokat od odszkodowań, Radca Prawny odszkodowania.


Wypadek drogowy, obrażenia ciała, uszczerbek:

Odszkodowanie za wypadek drogowy, pomoc Radcy Prawnego, Adwokata.

Odszkodowania Lublin, Siedlce, Zamość, Radom. Krasnystaw, Piaski, Świdnik, Krasnobród, Tomaszów Lubelski, Biłgoraj. Porady prawne odszkodowania Kraśnik, Bychawa, Opole Lubelskie, Janów Lubelski, Poniatowa. Odszkodowanie za uszczerbek, Puławy, Ryki, Garwolin, Dęblin.

Dochodzenie odszkodowania Lubartów, Radzyń Podlaski, Międzyrzec Podlaski, Biała Podlaska, Parczew, Łuków. Odszkodowania powypadkowe Łęczna, Włodawa, Annopol, Nałęczów, Kazimierz dolny, odszkodowania za obrażenia na ciele. Odszkodowanie za obrażenia ciała w wypadku, uszczerbek, adwokat odszkodowania, radca prawny odszkodowanie po wypadku drogowym, odszkodowanie za upadek na chodniku.

BEZPŁATNA WERYFIKACJA SPRAWY

W sprawach o odszkodowanie bezpłatnie analizujemy czy w sprawie możemy uzyskać dla Ciebie świadczenia.

PROFESJONALNA POMOC PRAWNA

Potrzebujesz profesionalnej pomocy prawnej, nie czekaj, zgłoś się do nas otrzymasz pomoc jakiej oczekujesz.


Szybki kontakt

Telefon: 518 841 148
Email: morlewski-kancelaria@wp.pl
Adres: Biurowiec Q22, Al. Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa

Bezpłatna konsultacja