Sławomir Morlewski Radca Prawny
Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Lublinie
Skontaktuj się z nami:
518 841 148 morlewski-kancelaria@wp.pl

W sprawach o odszkodowanie:

bezpłatna konsultacja

Baza wiedzy

ODSZKODOWANIA RZESZÓW, TARNOBRZEG, PRZEMYŚL, KROSNO, ADWOKAT, RADCA PRAWNY

ODSZKODOWANIA RZESZÓW:

Witam Państwa na stronie Kancelarii Radcy Prawnego Sławomira Morlewskiego.Główną specjalizacją Kancelarii jest prowadzenie spraw o odszkodowanie dla poszkodowanych w wypadkach drogowych. Nie jesteśmy firmą odszkodowawczą, u nas sprawą o odszkodowanie zajmuje się adwokat lub radca prawny.

Jedyną specjalizacją Kancelarii są sprawy o odszkodowanie:

-z wypadku drogowego, w którym poszkodowany stracił bliską osobę (np. żonę, matkę, ojca).

-z wypadku drogowego, w któym poszkodowany doznał obrażeń ciała, tzw. sprawy uszczerbkowe.

Odszkodowanie (komunikacyjne) dochodzone jest wobec sprawcy wypadku jak i jego ubezpieczuyciela - tzw. odszkodowania powypadkowe z OC sprawcy.

RADCA PRAWNY ODSZKODOWANIA RZESZÓW:

Reprezentujemy poszkodowanych w wypadkach, występując w ich imieniu o odszkodowanie, renty, zadośćuczynienia, zwrot kosztów leczenia, dojazdów, opieki, żywienia, pogrzebu.

Od samego początku prowadzenia sprawy o odszkodowania klienta reprezentuje adwokat lub radca prawny, z ogromnym doświadczeniem w sprawach o odszkodowanie.


ADWOKAT ODSZKODOWANIA TARNOBRZEG:

Siedziba Kancelarii Radcy Prawnego ma miejsce w Lublinie, ale prowadzimy sprawy poszkodowanych w całym kraju.

Działamy także na terenie apelacji rzeszowskiej, prowadzimy sprawy o odszkodowania we właściwości Sądów Okręgówych miast: Rzeszów, Tarnobrzeg, Przemyśl, Krosno - pomoc prawna odszkodowania wypadkowe Adwokat, Radca Prawny.

Prowadzimy sprawy o odszkodowania także na terenie Sądów Rejonowych dla miast i gmin: Rzeszów, Dębica, Leżajsk, Łańcut, Ropczyce, Sokołów Małopolski, Strzyżów, Mielec, Stalowa Wola, Kolbuszowa, Nisko, Jarosław, Lubaczów, Przeworsk, Brzozów, Jasło, Sanok, Krosno, Przemyśl, Tarnobrzeg, Sandomierz, Opatów, Staszów.

ODSZKODOWANIA PRZEMYŚL:

W ramach naszej specjalizacji prowadzimy sprawy o odszkodowanie:

-za śmierć bliskiej osoby w wyniku wypadku drogowego (koszty pogrzebu, renty, odszkodowania, zadośćuczynienia) dla żony, męża, syna, córki, ojca, matki, brata, siotry, dziadka, babci, wnuka, wnuczki, innych osób, których relacje rodzinne uzasadniają dochodzenie roszczeń.

-za uszczerbki na zdrowiu, urazy ciała, obrażenia ciała doznane w wypadku drogowym, w wyniku potrącenia, jak i w wyniku upadku na śliskiej nawierzchni, chodniku (koszty leczenia, opieki, dojazdów bliskich, do placówek medycznych, rehabilitacji

Adwokat, Radca Prawny, odszkodowania powypadkowe, odszkodowania komunikacyjne, Rzeszów, Tarnobrzeg, Przemyśl, Krosno.

DARMOWE PORADY PRAWNE ODSZKODOWANIA:

Dla poszkodowanych w wypadkach przewidujemy darmowe porady prawne. Jeżeli chcesz wystąpić o odszkodowanie po wypadku drogowym, a mieszkasz w okolicy Rzeszowa, Tarnobrzegu, Przemyśla, Krosna, skorzystaj z bezpłatnych konsultacji prawnych, które ułatwią Ci zrozumienie twojej sytuacji prawnej.

W ramach bezpłatnej pomocy prawnej oferujemy darmowe porady prawne radcy prawnego, adwokata, porady wyjaśnią Ci o jakie odszkodowanie możesz wystąpić, jakie są warunki współpracy z radcą prawnym, jakie wynagrodzenie prowizyjne trzeba zapłacić, przed jaki sąd wystąpić, z jakimi roszczeniami, itp.

RADCA PRAWNY ODSZKODOWANIA, ADWOKAT ODSZKODOWANIA

Poniżej wskazujemy kilka spraw z obszaru okręgowego Sądów miast Rzeszów, Tarnobrzeg, Przemyśl, Krosno zakończonych bardzo korzystnymi wyrokami, ugodami dla naszych klientów poszkodowanych w wypadkach.

•1 350 000zł odszkodowania powypadkowego uzyskaliśmy dla klientów z okolic Rzeszowa za śmierć męża, ojca, syna, brata w wypadku z 2018r.

1 300 000zł odszkodowania powypadkowego uzyskaliśmy dla klientów z okolic Tarnobrzegu za śmierć męża, ojca, syna, brata w wypadku z 2012r koło Rzeszowa.

Jeżeli nie znalazłeś w tym artykule satysfakcjonującej Cię odpowiedzi na swoje pytania, masz jeszcze wątpliwości, chcesz skorzystać z bezpłatnej konsultacji lub myślisz o zleceniu nam sprawy, skontaktuj się z nami, postaramy się Ci pomóc w podjęciu decyzji.

BEZPŁATNA WERYFIKACJA SPRAWY

W sprawach o odszkodowanie bezpłatnie analizujemy czy w sprawie możemy uzyskać dla Ciebie świadczenia.

PROFESJONALNA POMOC PRAWNA

Potrzebujesz profesionalnej pomocy prawnej, nie czekaj, zgłoś się do nas otrzymasz pomoc jakiej oczekujesz.


Szybki kontakt

Telefon: 518 841 148
Email: morlewski-kancelaria@wp.pl
Adres: Biurowiec Q22, Al. Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa

Bezpłatna konsultacja