Sławomir Morlewski Radca Prawny
Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Lublinie
Skontaktuj się z nami:
518 841 148 morlewski-kancelaria@wp.pl

W sprawach o odszkodowanie:

bezpłatna konsultacja

Baza wiedzy

ODSZKODOWANIA KRAKÓW, KIELCE, TARNÓW, NOWY SĄCZ RADCA PRAWNY, ADWOKAT:

Pomoc prawna adwokata lub radcy prawnego w uzyskaniu odszkodowania po wypadku drogowym przed sądami z obszaru właściwości Sądów Okręgowych w Krakowie, Kielcach, Tarnowie, Nowym Sączu.

Odszkodowania za śmierć bliskiej osoby lub doznany uszczerbek na zdrowiu. Profesjonalna ochrona prawna adwokata lub radcy prawnego.

Radca Prawny odszkodowania Kraków, Kielce, Tarnów, Nowy Sącz:

Witamy Państwa na stronie Radcy Prawnego Sławomira Morlewskiego. Nasza Kancelaria specjalizuje się w dochodzeniu odszkodowań z OC sprawcy, za szkody spowodowane w wypadkach drogowych (odszkodowanie powypadkowe, potrącenie pieszego, rowerzysty).

We wszystkich sprawach o odszkodowanie komunikacyjne naszych klientów reprezentuje zawsze adwokat lub radca prawny, doświadczeni w sprawach o odszkodowanie.

Dla naszych klientów z okolic Krakowa, Kielc, Nowego Sącza czy Tarnowa Radcy Prawni i Adwokaci występują o odszkodowania, renty, zadośćuczynienia, zwrot kosztów pogrzebu, leczenia, dojazdów, opieki nad osobami, które doznały uszczerbków na zdrowiu, urazów ciała.

Siedziba Kancelarii Radcy Prawnego ma lokalizację w Lublinie, ale prowadzimy sprawy dla klientów w całym kraju.

Działamy także na terenie apelacji krakowskiej, prowadzimy sprawy o odszkodowania we właściwości Sądów Okręgówych miast: Kraków, Kielce, Tarnów, Nowy Sącz - pomoc prawna odszkodowania Adwokat, Radca Prawny.

Adwokat odszkodowania:

Prowadzimy sprawy o odszkodowania także na terenie Sądów Rejonowych dla miast i gmin:

Kielce, Busko zdrój, Jędrzejów, Końskie, Opatów, Ostrowiec Świętokrzyskie, Pińczów, Sandomierz, Skarżysko Kamienna, Starachowice, Staszów, Włoszczowa.

Kraków, Chrzanów, Libiąż, Trzebinia, Proszowice, Miechów, Racławice, Myślenice, Olkusz, Oświęcim, Sucha Beskidzka, Wadowice, Nowy Targ, Zakopane, Wieliczka.

Tarnów, Bochnia, Brzesko, Dąbrowa Tarnowska, Szczurowa, Szczucin, Nowy Sącz, Gorlice, Limanowa, Mszana Dolna, Tymbark, Bukowina Tatrzańska, Poronin.

Sprawy o odszkodowanie powypadkowe prowadzi zawsze radca prawny lub adwokat z naszej Kancelarii.

Odszkodowania Kielce, Odszkodowania Kraków:

W ramach naszej działalności prowadzimy tylko sprawy o odszkodowanie:

-za śmierć bliskiej osoby w wyniku wypadku drogowego (koszty pogrzebu, renty, odszkodowania, zadośćuczynienia) dla żony, męża, syna, córki, ojca, matki, brata, siotry, dziadka, babci, wnuka, wnuczki, innych osób, których relacje rodzinne uzasadniają dochodzenie roszczeń.

-za uszczerbki na zdrowiu, urazy ciała, obrażenia ciała doznane w wypadku drogowym, w wyniku potrącenia, jak i w wyniku upadku na śliskiej nawierzchni, chodniku (koszty leczenia, opieki, dojazdów bliskich, do placówek medycznych, rehabilitacji

Adwokat, Radca Prawny, odszkodowania powypadkowe, odszkodowania komunikacyjne, Kraków, Tarnów, Kielce, Nowy Sącz.

Darmowe porady prawne odszkodowania;

Darmowe porady prawne radcy prawnego w sprawach o odszkodowanie dla klientów z obszaru okoli miast Kraków, Kielce, Tarnów, Nowy Sącz:

W ramach bezpłatnej pomocy prawnej oferujemy darmowe porady prawne radcy prawnego, adwokata w sprawach o odszkodowania po wypadku drogowym w którym bliska osoba poniosła śmierć, poszkodowany doznał urazów ciała.

Odszkodowania powypadkowe z pomocą Radcy Prawnego, Adwokata, bezpłatne konsultacje w sprawach o odszkodowania, darmowe porady odszkodowania po wypadku.

W sprawach o odszkodowania powypadkowe warto korzystać z profesjonalnej pomocy prawnej Radcy Prawnego lub Adwokata - Kraków, Tarnów, Nowy Sącz, Kielce.

Taka pomoc w dochodzeniu odszkodowania po wypadku jest 2-3 krotnie tańsza niż pomoc tzw. Firm Odszkodowawczych.

Odszkodowania, prowizja, Firma Odszkodowawcza, Opinie, umowa.

Radca Prawny odszkodowania, Adwokat odszkodowania:

Wskazujemy kilka spraw o odszkodowania naszych klientów z obszaru SO w Krakowie, Kielcach, Tarnowie, Nowy Sączu. Wszystkie zakończyły się uzyskaniem bardzo dużego odszkodowania z OC sprawcy.


500 000zł odszkodowania powypadkowego uzyskaliśmy dla klientów przed SO w Kielcach za śmierć męża, ojca w wypadku z 2017r koło Kielc.

480 000zł odszkodowania komunikacyjnego z oc sprawcy uzyskaliśmy dla klientów z okolic Busko Zdrój za śmierć ojca, męża, syna, brata. Wypadek drogowy z 2016r. Sprawa przed SO w Kielcach.

380 000zł odszkodowania komunikacyjnego z oc sprawcy za wypadek z 2018r z okolic Krakowa uzyskaliśmy dla klientów za śmierć syna, brata. Sprawa toczyła się przed SO dla Krakowa.

220 000zł odszkodowania komunikacyjnego z oc sprawcy za wypadek z okolic Kielc w 2002r uzyskaliśmy dla rodziców, którzy stracili w wypadku dwie córki (sprawa z 50% przyczynieniem).

Wypadek drogowy Kraków, Kielce, Tarnów, Nowy Sącz, odszkodowanie adwokat, radca prawny, darmowa pomoc prawna, bezpłatne konsultacje.

Jeżeli nie znalazłeś w tym artykule satysfakcjonującej Cię odpowiedzi na swoje pytania, masz jeszcze wątpliwości, chcesz skorzystać z bezpłatnej konsultacji lub myślisz o zleceniu nam sprawy, skontaktuj się z nami, postaramy się Ci pomóc w podjęciu decyzji.

BEZPŁATNA WERYFIKACJA SPRAWY

W sprawach o odszkodowanie bezpłatnie analizujemy czy w sprawie możemy uzyskać dla Ciebie świadczenia.

PROFESJONALNA POMOC PRAWNA

Potrzebujesz profesionalnej pomocy prawnej, nie czekaj, zgłoś się do nas otrzymasz pomoc jakiej oczekujesz.


Szybki kontakt

Telefon: 518 841 148
Email: morlewski-kancelaria@wp.pl
Adres: Biurowiec Q22, Al. Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa

Bezpłatna konsultacja