Sławomir Morlewski Radca Prawny
Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Lublinie
Skontaktuj się z nami:
518 841 148 morlewski-kancelaria@wp.pl

W sprawach o odszkodowanie:

bezpłatna konsultacja

Baza wiedzy

ODSZKODOWANIA BIAŁYSTOK, ŁOMŻA, OLSZTYN, SUWAŁKI, OSTROŁĘKA RADCA PRAWNY, ADWOKAT:

ODSZKODOWANIA BIAŁYSTOK:


Witam Państwa na stronie Kancelarii Radcy Prawnego Sławomira Morlewskiego, któa zapewnia profesjonalną pomoc prawną Adwokata lub Radcy Prawnego w sprawach o odszkodowanie.

Główną specjalizacją naszej Kancelarii jest dochodzenie roszczeń odszkodowawczych od Ubezpieczycieli pojazdów mechanicznych (odszkodowania z OC sprawy), którymi spowodowano szkody komunikacyjne (majątkowe i osobowe).

Dla naszych klientów Radcy Prawni i Adwokaci występują o odszkodowania, renty, zadośćuczynienia, zwrot kosztów pogrzebu, leczenia, dojazdów, opieki nad osobami, które doznały uszczerbków na zdrowiu, urazów ciała.

Siedziba Kancelarii Radcy Prawnego ma lokalizację w Lublinie, ale prowadzimy sprawy dla klientów w całym kraju.

Działamy także na terenie apelacji białostockiej, prowadzimy sprawy o odszkodowania we właściwości Sądów Okręgówych miast: Białystok, Łomża, Olsztyn, Ostrołęka, Suwałki - pomoc prawna odszkodowania Adwokat, Radca Prawny.

Prowadzimy sprawy o odszkodowania także na terenie Sądów Rejonowych dla miast i gmin: Mońki, Bielsk Podlaski, Sokółka, Hajnówka, Siemiatycze, Grajewo, Kolno, Wysokie Mazowieckie, Zambrów, Bartoszyce, Biskupiec, Giżycko, Kętrzyn, Lidzbark Warmiński, Nidzica, Mrągowo, Pisz, Szczytno, Ostrów Mazowiecki, Pułtusk, Wyszków, Przasnysz, Maków Mazowiecki, Nasielsk, Nowy Dwór Mazowiecki, Ełk, Augustów, Sejno, Białowieża, Olecko, Gołdap.


ODSZKODOWANIA ŁOMŻA:


W ramach naszej specjalizacji prowadzimy sprawy o odszkodowanie:

-za śmierć bliskiej osoby w wyniku wypadku drogowego (koszty pogrzebu, renty, odszkodowania, zadośćuczynienia) dla żony, męża, syna, córki, ojca, matki, brata, siotry, dziadka, babci, wnuka, wnuczki, innych osób, których relacje rodzinne uzasadniają dochodzenie roszczeń.

-za uszczerbki na zdrowiu, urazy ciała, obrażenia ciała doznane w wypadku drogowym, w wyniku potrącenia, jak i w wyniku upadku na śliskiej nawierzchni, chodniku (koszty leczenia, opieki, dojazdów bliskich, do placówek medycznych, rehabilitacji

Adwokat, Radca Prawny, odszkodowania powypadkowe, odszkodowania komunikacyjne, Białystok, Łomża, Olsztyn, Ostrołęka, Suwałki.


DARMOWE PORADY PRAWNE ODSZKODOWANIA:


Darmowe porady prawne w sprawach o odszkodowanie dla klientów z obszaru okoli miast Białystok, Łomża, Suwałki, Olsztyn, Ostrołęka.

W ramach bezpłatnej pomocy prawnej oferujemy darmowe porady prawne radcy prawnego, adwokata w sprawach o odszkodowania po wypadku drogowym w któym bliska osoba poniosła śmierć, poszkodowany doznał urazów ciała.

Odszkodowania powypadkowe z pomocą Radcy Prawnego, bezpłatne konsultacje odszkodowania, darmowe porady odszkodowania.

W sprawach o odszkodowania powypadkowe warto korzystać z profesjonalnej pomocy prawnej Radcy Prawnego lub Adwokata - Białystok, Łomża, Olsztyn, Ostrołęka, Suwałki.

Taka pomoc w dochodzeniu odszkodowania po wypadku jest 2-3 krotnie tańsza niż pomoc tzw. Firm Odszkodowawczych.

Odszkodowania, prowizja, Firma Odszkodowawcza, Opinie, umowa.

RADCA PRAWNY ODSZKODOWANIA, ADWOKAT ODSZKODOWANIA

Poniżej wskazujemy kilka spraw z obszaru okręgowego Sądów miast Białystok, Łomża, Olsztyn, Ostrołęka, Suwałki zakończonych bardzo korzystnymi wyrokami, ugodami dla naszych klientów poszkodowanych w wypadkach.

•1 200 000zł odszkodowania powypadkowego uzyskaliśmy dla klientów przed SO w Łomży i SA w Białymstoku za śmierć męża, ojca, syna, brata w wypadku z 2017r koło Łomży.

720 00zł odszkodowania komunikacyjnego z oc sprawcy uzyskaliśmy dla klientów z okolic Ostrołęki za śmierć matki, żony, siostry w wypadku drogowym z 2020r. Sprawa przed Sądem Rejonowym w Ostrołęce i przed Sądem Okręgowym w Ostrołęce.

480 000zł odszkodowania komunikacyjnego z oc sprawcy za wypadek z okolic Białegostoku uzyskaliśmy dla klientów za śmierć męża, ojca, syna, brata w wypadku drogowym z 2017r. Sprawa przed SO Łomży.

220 000zł odszkodowania komunikacyjnego z oc sprawcy za wypadek z okolic Olsztyna w 2016r uzyskaliśmy dla klienta, który doznał poważnych urazów ciała.

Wypadek drogowy białystok, łomża, suwałki, olsztyn, ostrołęka, odszkodowanie adwokat, radca prawny, darmowa pomoc prawna, bezpłatne konsultacje.

Jeżeli nie znalazłeś w tym artykule satysfakcjonującej Cię odpowiedzi na swoje pytania, masz jeszcze wątpliwości, chcesz skorzystać z bezpłatnej konsultacji lub myślisz o zleceniu nam sprawy, skontaktuj się z nami, postaramy się Ci pomóc w podjęciu decyzji.

BEZPŁATNA WERYFIKACJA SPRAWY

W sprawach o odszkodowanie bezpłatnie analizujemy czy w sprawie możemy uzyskać dla Ciebie świadczenia.

PROFESJONALNA POMOC PRAWNA

Potrzebujesz profesionalnej pomocy prawnej, nie czekaj, zgłoś się do nas otrzymasz pomoc jakiej oczekujesz.


Szybki kontakt

Telefon: 518 841 148
Email: morlewski-kancelaria@wp.pl
Adres: Biurowiec Q22, Al. Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa

Bezpłatna konsultacja