Sławomir Morlewski Radca Prawny
Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Lublinie
Skontaktuj się z nami:
518 841 148 morlewski-kancelaria@wp.pl

W sprawach o odszkodowanie:

bezpłatna konsultacja

Baza wiedzy

200 000zł odszkodowania warszawa, wypadek drogowy Radca Prawny odszkodowania warszawa.

Odszkodowania powypadkowe Warszawa:

•Wyrok Sądu Apelacyjnego w Warszawie z dnia 23 kwietnia 2018 r. VI ACa 1679/16 w sprawie o odszkodowanie.

•Sprawa o odszkodowanie po wypadku śmiertelnym bliskiej osoby, art. 446 KC - smierć ojca w wypadku komunikacyjnym.

•200 000 zł zadośćuczynienia za śmierć bliskiej osoby w wypadku drogowym, ojca dla nastoletniego dziecka.

•Radca Prawny odszkodowania komunikacyjne Warszawa, analiza sprawy odszkodowawczej pod kątem okoliczności istotnych dla praktyki Kancelarii Radcy Prawnego w sprawach o odszkodowania za śmierć osoby bliskiej.

•Odszkodowania Warszawa, Płock, Siedlce, Radom, Ostrołęka. {Pomoc prawna Adwokata, Radcy Prawnego w sprawach o odszkodowanie po wypadku.

•Darmowe porady prawne odszkodowania Warszawa, Radca Prawny Warszawa odszkodowania, Adwokat od odszkodowań Warszawa.

Warszawa Radca Prawny odszkodowania:

•SO w Warszawie zasądził na rzecz powódki 200 000 zł zadośćuczynienia za doznaną krzywdę po śmierci ojca w wypadku drogowym.

•Małoletnia w dniu wypadku śmiertelnego ojca miała 14 lat, była jego jedynym dzieckiem.

•SO w Warszawie zasądził 190 000 zł odszkodowania na rzecz małoletniej.

•Małoletnia przez 4 lata po wypadku drogowym ojca leczyła się psychiatrycznie, co miało wpływ na wysokość zadośćuczynienia za śmierć ojca.

•Sąd Apelacyjny w Warszawie uznał za niesłuszne zastosowanie przez ubezpieczycieli zarzutu przyczynienia się przez zmarłęgo do szkody.

•Jak trafnie wskazał Sąd Okręgowy, przyznane powódce zadośćuczynienie ma na celu zrekompensować krzywdę za naruszenie prawa do życia w rodzinie i ból spowodowany utratą najbliższej osoby. Sąd Okręgowy uznał, że adekwatne do stopnia krzywdy poniesionej przez powódkę jest zadośćuczynienie w wysokości 200 000 zł i Sąd Apelacyjny w pełni stanowisko Sądu Okręgowego w tym zakresie podziela.

Adwokat odszkodowania Warszawa:

Od 12 lat pomagamy poszkodowanym w wypadkach drogowych uzyskać godne odszkodowania, zarówno tym, którzy stracili bliską osobę jak i tym, którzy doznali obrażeń ciała w wyniku wypadku.

W każdej sprawie nasi klienci mają zagwarantowaną pomoc adwokata lub radcy prawnego z bogatym doświadczeniem w sprawie odszkodowań komunikacyjnym.

Reprezentujemy klientów w całej Polsce, min. w Warszawie, Płocku, Radomiu, Siedlcach, Ostrołęce.

1 780 000zł odszkodowania uzyskaliśmy w SO w Warszawie dla klientów z okolic Warszawy za śmierć bliskich osób w wypadku drogowym koło Warszawy.

1 660 000zł odszkodowania uzyskaliśmy w SO w Płocku dla klientów z okolic Płocka za śmierć osoby bliskiej w wypadku drogowym z 2020r.

1 640 000zł odszkodowania uzyskaliśmy w SO w Płocku dla klientów z ok. Płocka za śmierć rodziców w wypadku drogowym z 1998r.

Poza tymi sprawami prowadziliśmy sprawy kilkudziesięciu rodzin z okolic Warszawy, Płocka, Siedlcach, Radomia czy Ostrołęki.

Radca Prawny odszkodowania po wypadku drogowym, Warszawa odszkodowania, darmowe porady prawne odszkodowania Warszawa, Płock, Siedlce, Radom, Ostrołęka.

Jeżeli nie znalazłeś w tym artykule satysfakcjonującej Cię odpowiedzi na swoje pytania, masz jeszcze wątpliwości, chcesz skorzystać z bezpłatnej konsultacji lub myślisz o zleceniu nam sprawy, skontaktuj się z nami, postaramy się Ci pomóc w podjęciu decyzji.

BEZPŁATNA WERYFIKACJA SPRAWY

W sprawach o odszkodowanie bezpłatnie analizujemy czy w sprawie możemy uzyskać dla Ciebie świadczenia.

PROFESJONALNA POMOC PRAWNA

Potrzebujesz profesionalnej pomocy prawnej, nie czekaj, zgłoś się do nas otrzymasz pomoc jakiej oczekujesz.


Szybki kontakt

Telefon: 518 841 148
Email: morlewski-kancelaria@wp.pl
Adres: Biurowiec Q22, Al. Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa

Bezpłatna konsultacja